Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kendinizi Dışa Vurun

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Siktir ya, Evangelion'u izlememem gerektiğini biliyordum. Ruhum kirlendi.

Hiç spoiler yememiştim ama bu serinin altından böyle bir bok çukuru çıkacağı içime doğmuştu.

Kimochi Warui.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

2 sene boyunca interneti çatıdaki teyzemden çekip 100KB'lik internet kullandıktan sonra sonunda eve Türknet bağlatmam ve bütün videoların 1080P açılması:

Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

_[Emre]_ yazdı: 31 May 2020 13:27 2 sene boyunca interneti çatıdaki teyzemden çekip 100KB'lik internet kullandıktan sonra sonunda eve Türknet bağlatmam ve bütün videoların 1080P açılması:

Resim
Bana laf atmıştın internet patladı deyince. Başına gelince ne yapacaksin bakalım. :)
Belki gelir özür dilersin. :)
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

_[Emre]_ yazdı: 31 May 2020 13:27 2 sene boyunca interneti çatıdaki teyzemden çekip 100KB'lik internet kullandıktan sonra sonunda eve Türknet bağlatmam ve bütün videoların 1080P açılması:

Resim
:')
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

Acaba Naruto devam ediyor olsaydı forum yine de böyle ölü olur muydu? :dry:
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Tulpar-Byakugan yazdı: 31 May 2020 22:57 Acaba Naruto devam ediyor olsaydı forum yine de böyle ölü olur muydu? :dry:
Narutonun şu geldiği noktayı gördükçe insanın ağlayası geliyor. Yıllarımızı yhediler saçma sapan şeyler için.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Tulpar-Byakugan yazdı: 31 May 2020 22:57 Acaba Naruto devam ediyor olsaydı forum yine de böyle ölü olur muydu? :dry:
Aslında Naruto bittikten sonra site yine canlılığını korudu. Anime/Manga bölümü hariç. Naruto'yla beraber Bleach ve FT de bitince ki sitede en çok tartışılan popüler seriler arasında yer alıyordu bunlar, haliyle tartışacak yeni seriler konmayınca gerisi malum. OP ise ağır işleyen bir hikayesi var. Çok fazla tartışacak ve heyecan yaratan bir seri değil.

İnsanlar daha çok MangaTurk chatinde farklı farklı başlıklarda takılmaya devam etti uzun bir süre ki site o zmnlar da canlıydı bence. Siteye uzun bir süre erişim olmayınca insanlar haliyle uzaklaştılar. Onun üstüne bir de Manga okuma sitesi de kapanınca kaçınılmaz olan oldu.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Site cansizligiyla alakali bircok faktor var ama en buyuk iki faktor bir ara sitenin cokmesi (2 kere) ve bu cokusun uzun sure sitenin kapali kalmasina sebep olmasi.
Obur sebep de forum kulturunun olmesi. Discord ve reddit aldi bunun yerini.

Naruto devam etseydi bile bir degisiklik olmazdi. Devam eden bircok seri var ve bircogu bence Naruto'dan daha kaliteli ama okuyani ve tartisani olmayinca akiflik de kalmiyor.
Kullanıcı avatarı
Tulpar-Byakugan
Favori Anime: Naruto,FMA, Magi, SnK, Monster

*UnforgiveN* yazdı: 02 Haz 2020 12:25
Aslında Naruto bittikten sonra site yine canlılığını korudu. Anime/Manga bölümü hariç. Naruto'yla beraber Bleach ve FT de bitince ki sitede en çok tartışılan popüler seriler arasında yer alıyordu bunlar, haliyle tartışacak yeni seriler konmayınca gerisi malum. OP ise ağır işleyen bir hikayesi var. Çok fazla tartışacak ve heyecan yaratan bir seri değil.

İnsanlar daha çok MangaTurk chatinde farklı farklı başlıklarda takılmaya devam etti uzun bir süre ki site o zmnlar da canlıydı bence. Siteye uzun bir süre erişim olmayınca insanlar haliyle uzaklaştılar. Onun üstüne bir de Manga okuma sitesi de kapanınca kaçınılmaz olan oldu.
Haklısın. Konuşacak hiçbir seri yok. Mangastream gibi siteler bile manga çevirmeyi bıraktı.
Ben de iş yoğunluğu ile bir süre uğramadım, o sırada kavgalar olmuş gelen gidenler derken bir baktım kimse kalmamış. Eski günlerini özlüyorum. Facebook'un kapalı grupları gibiydi, din siyaset manga..

@Uğur, reis sen de haklısın. Ama Naruto bu forumun bel kemiğiydi bence. Özellikle benim ilk katıldığım yıllarda. Ben bile sırf Naruto için kaydolmuştum. İsmail abinin dediği gibi son halini gördükçe ağlayası geliyo insanın...
Resim
byakusharinnegan
Favori Anime: naruto

Manga muhabbeti yapılacak olsa naruto hakkında konular açılıyordu genellikle. Zaten 3 popüler seri vardı sitede. İkisi bitti.

One piece hakkında eskiden de çok konuşulmazdı. Teoriler yazılırdı, vay anasını bu mangaka neler anlatmış gizli gizli falan denirdi ama 10 yıl geçti hala gizem kasıyor. One piece teorileri falan da sıktı artık. Zaman atlamasından sonra tüm ciddiyetini kaybetmesi, sadece luffy’e odaklanması falan da bozdu. Konuşulacak bişey yok mangada. Kesin arc boss’unu son anda yeneceğini, adanın kahramanı olacağını, arc prensesi yoksa o rolün sanji’ye verileceğini biliyoruz artık merak uyandıran bişey yok.

Baya hayal kırıklıkları oldu hem yonkoularda hem devrimcilerde. Onların merakıyla takip edenler, hype yapanlar da bıraktı.

“Salon” sayfasına dön