Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

24 Haziran 2018 Erken Seçimi

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Çatallaşmış sesini de seni de
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Arkadaş işin kötü tarafı şu. RTE gayriresmi sonuçlar diyor fakat İnce neden hala çıkıp AA sonuçları yalan demiyor. Twitter'dan olacak iş değil bu. Beni kıllandıran bunların sessizliği. Neyse eğer sonuçlar kötü olursa genç arkadaşlara diyeceğim ne yaparsanız yapın yurt dışına çıkın çünkü bu ülkede daha yaşanmaz.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Ryuuma yazdı: 24 Haz 2018 21:36 Arkadaş işin kötü tarafı şu. RTE gayriresmi sonuçlar diyor fakat İnce neden hala çıkıp AA sonuçları yalan demiyor. Twitter'dan olacak iş değil bu. Beni kıllandıran bunların sessizliği. Neyse eğer sonuçlar kötü olursa genç arkadaşlara diyeceğim ne yaparsanız yapın yurt dışına çıkın çünkü bu ülkede daha yaşanmaz.
Aynen o. Tayyip'de bile çoşku yok balkon konuşması bile yapamadı. Hatta ilk kez kaybettiği zamanki yüz ifadesi vardı. Hem Akşener hem de İnce çıkmalı açıklama yapmalı.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Ryuuma yazdı: 24 Haz 2018 21:36 Arkadaş işin kötü tarafı şu. RTE gayriresmi sonuçlar diyor fakat İnce neden hala çıkıp AA sonuçları yalan demiyor. Twitter'dan olacak iş değil bu. Beni kıllandıran bunların sessizliği. Neyse eğer sonuçlar kötü olursa genç arkadaşlara diyeceğim ne yaparsanız yapın yurt dışına çıkın çünkü bu ülkede daha yaşanmaz.
İmkanımız yok kardeş. :(
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Mühürsüz oy pusulası geçiren YSK'dan bir şey beklemeyin gençler. Bu iş bitmiştir.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Hayatimda bir secime bu kadar uzulmemistim. Gozlerim doluyor dusunurken. Turkiye boyle sahtekarliklari haketmemeliydi.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Diyecek bir şey yok GG. İnce'de şimdi boş konuşuyor yok seçim müzüği ile çocuğunu uyutan anne filan. Hile kesin varda genede bu kadar fark sadece hile ile olacak değil. Neyse o korna çalanlar "koyduk mu" diyenler görecekler ebesinin amını.
Concord
Favori Anime: ..

Her seçim öncesi psikolojim erdoğan kazanır ama istediklerini elde edemesin kafasında olmuştu(mecliste çoğunluk elde edememesi gibi) Evet hayırda oha bu kadarı olmaz herhalde diye düşünüp, evet çıktıktan sonra yeni star wars filmlerinden umudumu kesmem gibi umudumu kesmiştim bu ülkeden.

İncenin her mitingini gördükçe fikrim değişmeye başlamıştı. Son 3 mitingi(izmir,ankara,istanbul) gördükten sonra galiba bu sefer oldu diye düşünmeye başlamıştım. Birde son 4 seçimdir %2den fazla hata yapmayan sonar anketlerine güvenim tamdı. Ama ne hikmetse yılardır hata yapmayan bu sonar inanılmaz bir şekilde %6-7den fazla hata yaptı oy oranlarında. O yüzden tüm gece umutla baktım haberlere çünkü gariplikler arka arkaya geliyordu. Aa oyları tam açıklamadı, ysk sorun çıkarıp durdu, inceden,meralden ses soluk çıkmadı ve çıkmadığı gibi erdoğan bile balkon konuşmasını iptal etti.

Ki hala aynı düşüncedeyim, ortada büyük bir karmaşa var. Bundan 10 yıl sonra göreceğiz gerçekte ne olduğunu ama şundan eminim artık, erdoğanın olduğu yerde ben hayat kurmak istemiyorum. Son umudum da dün gece uçup gitti. Bu öncekiler gibi değildi he işte her zaman ki gibi der geçerdim her seçime ama bu seçim cidden birşeylerin değişeceği sinyalini bağıra bağıra veriyordu.

Hepimize geçmiş olsun, akpye veren kardeşime de büyük geçmiş olsun. Açık açık fakirler ölsün, parası olmayan konuşmasın diyen erdoğan padişahlığına hoşgeldiniz.
En son Concord tarafından 25 Haz 2018 11:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Tarihimizin en garip ve şaibeli gece mesailerinden birinde birileri taka tukaları takatukacıya götürdü. Ve Taka tuka götürenler, diğerlerini taka tukaların altında kalmak ile tehdit etti. Nitekim Takatukacı tezgahının başında... Geçen gecenin geri bildirimini bu ülke yıllar sonra alacak. Geçmiş olsun arkadaşlar. Akiramenai !
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Muharrem her ne kadar adil bir seçim süreci değildi ama sonuçları kabul ediyoruz dese de kimse şunların açıklamasını yapamaz.
-5:30 gibi tak diye sisteme düşmeye başlayan oylar neden 18:45'e sarktı ?
-21 Haziran günü Akşener Erdoğan'a; "Damadın AA'ya gidip bizi 24 Haziran seçim akşamı saat 21:30'da %52 ilan edeceksin dedi mi demedi mi ? Bu gözümüz gibi korumamız gereken seçmen iradesini yok saymak değilse nedir?" dedi. Kadın oy oranını ve saatini neredeyse birebir tutturdu ama çıkıp bir ben demiştim bile demiyor belki diyemiyor.
-Cidden MHP'nin %11 alabileceğine inanan var mı ?
-MHP'nin %11 oyuna karşılık İyi Parti'nin yaklaşık %10 oy alması nasıl bir denklemdir ?
-Saadet Partisi'nin 1.37 Temel'in ise 0.89'da kalması nasıl bir saçmalıktır ?
-Oylarında negatif veya pozitif yönde gram süpriz olmayan tek partinin HDP olması sandıkları korumada Millet İttifak'ının yaşadığı hezimetin açık bir delili değil midir ?
-Anadolu Ajans Erdoğan'ı %60'da başlattığında ADS'de Erdoğan %43 gözüküyordu. İlerleyen saatlerde ilk önce sistemde buglar yaşandı ardından oylar AA'ya endekslendi. Bunun sebebi nedir ?

“Salon” sayfasına dön