Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

24 Haziran 2018 Erken Seçimi

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Birliğimizi, umudumuzu ve inancımızı koruyalım. İnce'ye güveniyorum ve bir dahaki seçim olursa büyük sonuçlar elde edeceğimizi düşünüyorum.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Benim açıkçası umudum yok. Benim gençliğim bunlarla geçti bir çoğunuzun çocukluğu bunlarla geçti ve büyük ihtimal ile benim gibi gençliğinizde geçecek. "RTE ile anamı yakalasam anamın orospuluğudur" diyen kitlenin oluşturduğu bir çoğunluk ile demokrasi zarardan öteye gitmiyor yıllarca görüldüğü üzere. O yüzden hiç Celal Şengör'e atarlanmayın. Adam gayet doğruları söyledi. (hoş onuda gene Milliyet haberciliği kafasında eleştirdiler)

Sözün kısası bir daha ki diye bir şey olmayacak. Seçimle göndermek için son şansdı oda gitti. Önümüzde ki 5 yıl içinde şu günleri arayacak duruma geleceğimizi düşünüyorum.

Tarihte bir çok örneği olduğu gibi dibe batmak gerekiyor demek ki adam olabilmemiz için. Zaten Atatürk'ün değerini o yüzden anlayamadık.

“Salon” sayfasına dön