Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Gördüğünüz En Saçma Rüyalar

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
galeme
Favori Anime: .

Böyle bir başlık var mı bilmiyorum. Son zamanlarda oldukça saçma rüyalar görüyorum. Dün gece gördüğüm artık absürtlük sınırlarını zorlayınca yazmak istedim. Detayları da hatırladığım için biraz uzun olabilir.
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Dün gördüğüm rüya oldukça saçmaydı. Bilen bilir siteden Fatih, Anonymous gibi saçma sapan bir nicki var. Neyse bu piç ile kırmızı bir Şahin bulup başlıyoruz gezmeye, arabayı Fatih kullanıyor. Son ses müzik falan dinleyip ritimle kafa sallıyoruz, ki yine bilen bilir bu arkadaşımız işitme engelli. Neyse aga başlıyoruz çılgınca araba sollamaya, ateride oynadığımız saçma sapan bie oyun vardı. Dan dun milletin sağından solundan geçerdin, bazen Superman mi ne uçardı mk sikeyim o oyunu, anlayın işte Fatih kardaşım arabayı o modda kullanıyor. Yer yer iki teker üstünde bile gidiyoruz ne sikim sonik işse. İşte öyle böyle derken bu bi ara yola bakmayı kesiyor cd çalar mıdır kaset çalar mıdır neyse o dalgayı kurcalamaya başlıyor. Lan yola bi bakıyorum karşıdan kamyon/tır tarzı birşey geliyor. Başlıyorum bağırmaya önüne baksana mınakodumunbebesi diye ama, duymuyor oğlanımız. Aga hani demin müzik dinliyorduk, noldu birden? En olmayacak yerde tekrar sağır olası gelmiş tosunun. Hey mk diyorum ölecez. Tam kafa kafaya vuracağımız mk obaaa slow motion yaşamaya başlıyorum herşeyi. O koca kamyonun bizim arabanın önünü yavaş yavaş yok edişini izliyorum, boynumda negatif ivmeyi hissediyorum, bacaklarım yavaş yavaş kırılıyor, kemik sesleri duyuyor ve uçuşan binlerce cam parçasını görüyorum ve bam. Rüya bitiyor. Öldük heral, senin ben mk Fatih. Paragrafmış imlaymış hiç dikkat etmedim dan dun telefondan yazdım. Leş gibi mesaj oldu, zati saat hemen hemen 6 ve alkollüyüm. Hadi öptüm ağzınızdan shsjssk. Biliyorum seviyorsunuz beni.
Resim
galeme
Favori Anime: .

Admin konu açıp "galemeyi mod yapıyorum itirazı olan var mı?" diye soruyordu dün geceki rüyamda. Demek ki bilinç altımda bu varmış.
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Dün geceki rüyamda lenin ve stalin için helikopter yapıyordum. Stalin maskeli balo gibi bir şeye katılmıştı, sert görüntüsünün altında çok babacan adammış meğer.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster

“Salon” sayfasına dön