Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTürk Chat

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Az önce durup dururken gülesim geldi, öncesinde de dans ettim. Sanırım delirdim.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
galeme
Favori Anime: .

redstak yazdı:
galeme yazdı:İzmir buluşması yapalım mı?

Olabilir. :)
Aralık başında haber vereceğim gelirsem.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Tamam haber bekliyorum ;) Eski izmirliler nerede?
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Burada!
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Kordonda yürüyüp vapuruna binmişliğim var, sayılır mıyım?
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Beyler, öyle bi tarikata denk geldim ki sormayın. Herif diyor Nazi ideolojisinin 10 kat daha sertini destekliyorum. "Bak kaç milleti köleleştirdik, ustunluk bizde." kafasında.

Kendimi zor kurtardım, az daha ayinle beni de aralarına alıyorlardı. Dedim abiler beni evden bekliyorlar, benim uyku saatim geçiyor.

İlginçti yav
Resim
Kullanıcı avatarı
Light of God
Favori Manga: One Piece, Naruto
Favori Anime: One Piece, Naruto, Death Note, Psyco Pass, Kuroko No Basket

Var mı yaşayan?
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

teddybear01 yazdı:Kordonda yürüyüp vapuruna binmişliğim var, sayılır mıyım?

Gevrek yiyip, çiğdem çitledin mi?
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

redstak yazdı:

Gevrek yedim ama izmir sınırları içinde çiğdem çitlemedim, boyoz yedim ama.
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

teddybear01 yazdı:
redstak yazdı:

Gevrek yedim ama izmir sınırları içinde çiğdem çitlemedim, boyoz yedim ama.
Gel Ankara'ya sana bi Karanfil'i göstereyim. Bi Rıhtım'a girelim, sonra iki feminist eylem izleyelim bi barın balkonundan. Sen bana iki bişeyler ısmarla.(Aga bende para yok.) Gitmediysen Anıtkabir'e gidelim.

Bunlar guzel kısımlardı, şimdi riıl Angara.

Sonra seni bizim mahalleye getireyim Ama böyle Aralık bitmeden gel böyle aşırı kar yagsın, sabah senle bi durakta otobus bekleyelim o havada.

Sonra Bentderesine inelim, dolmuş duraklarının oraya. İki insan gözlemle, tıbbi bir vak'a de.

Ne dersin? ;)
Resim

“Salon” sayfasına dön