Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTürk Chat

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

HaganeNoRenkinjutsushi yazdı:Sitenin bu kadar boşalmasının sebebi ülkede anime mangaya ilginin azalması mı yoksa buraya bir alternatif mi çıktı?
TurkAnime'de çıkan her yeni popüler animenin altında 200-300 yorum var. Orda takılabilirsin. Tabi yapılan yorumların beyin kullanarakmı yapıldığı tartışma konusu.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Arkadaşlar manga güncellemede bana yardım edecek zamanı olan billur kebabı yapabilen günde 1 saat olsa da ayırabilecek bi insan evladı lazım.

Bizim rosenkruz kardeş vardı, çocuk öldü herhalde,
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Concord
Favori Anime: ..

HaganeNoRenkinjutsushi yazdı:Sitenin bu kadar boşalmasının sebebi ülkede anime mangaya ilginin azalması mı yoksa buraya bir alternatif mi çıktı?
Keşke azalma olsa aksine ortaokula geçen her türk çocuğu nerdeyse anime izlemeye başladı. Civ 5 oynuyor olsak japonya türkiyeye karşı kültür zaferi kazanmış olurdu.

Bunun karşılığı olarakta anime kitlesinde aşırı bir tahrip var. Hani önceden narutonun falan altına yapılan yorumlara kızılırdı ya, onun normal seyirde olduğunu düşün.

Kuraları olmayan, yorumlarına bile bakılmayan bir site olduğundan türkanime baya aktif. Animenin yeni bölümü çıkmadan o bölümün altına onlarca yorum yazılıyor düşün. Ama yorumlar birbirinin kopyası seyri göstereyim;
► Spoiler Göster
Forumunda ise saçma sapan konular. Erzanın götü mü lucynin götü mü. Kimin götü daha büyük?En sevdiğiniz göte sahip kız karakter? Göt mü meme mi? Han hiç anime hakında bir analitik, gelecek bölümü tahmin etme çabası yok. Geyiğin en düşüğü ve kalitesizi dönüyor. Ama mangaya olan ilgi azaldı ve manga kitlesi kemikleşti. Yani misal bir korsanfan aktif orada da dış sohbet olayı yok. Mtnin son 2 yılıda çok salantılı geçti, Artık pekte düzeltilme imkanıda yok. Yani azıcık bir manga kitlesi var, oda salantılı dönemde başka alternatifleri aradı yada ne foruma giricem mk ya moduna girdi.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Diabolus Ipsum Amans yazdı:Arkadaşlar manga güncellemede bana yardım edecek zamanı olan billur kebabı yapabilen günde 1 saat olsa da ayırabilecek bi insan evladı lazım.

Bizim rosenkruz kardeş vardı, çocuk öldü herhalde,
Aga çok kasma bence güncel vericem diye. Millet zaten Mangaoku'ya One Piece falan okumak için değil diğer alternatif serilere göz atmak için giriyor. Büyük arşivinden dolayı.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Mangatürkun bu hali iyi ya. Bizim got moderatörler aktif olsa yeter.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Beni mod yap reyiz :side:
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

Quasar yazdı:Beni mod yap reyiz :side:
Sitede bi adminle sen kalsan seni gene mod yapmaz aga. Uğraşma artık kaç senedir. :lol:
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Öyle deme lan seçimleri az daha kazanıyordum xd
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Gerçekliği belli değil, kaşarın.
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Concord yazdı:
Keşke azalma olsa aksine ortaokula geçen her türk çocuğu nerdeyse anime izlemeye başladı. Civ 5 oynuyor olsak japonya türkiyeye karşı kültür zaferi kazanmış olurdu.

Bunun karşılığı olarakta anime kitlesinde aşırı bir tahrip var. Hani önceden narutonun falan altına yapılan yorumlara kızılırdı ya, onun normal seyirde olduğunu düşün.

Kuraları olmayan, yorumlarına bile bakılmayan bir site olduğundan türkanime baya aktif. Animenin yeni bölümü çıkmadan o bölümün altına onlarca yorum yazılıyor düşün. Ama yorumlar birbirinin kopyası seyri göstereyim;
► Spoiler Göster
Forumunda ise saçma sapan konular. Erzanın götü mü lucynin götü mü. Kimin götü daha büyük?En sevdiğiniz göte sahip kız karakter? Göt mü meme mi? Han hiç anime hakında bir analitik, gelecek bölümü tahmin etme çabası yok. Geyiğin en düşüğü ve kalitesizi dönüyor. Ama mangaya olan ilgi azaldı ve manga kitlesi kemikleşti. Yani misal bir korsanfan aktif orada da dış sohbet olayı yok. Mtnin son 2 yılıda çok salantılı geçti, Artık pekte düzeltilme imkanıda yok. Yani azıcık bir manga kitlesi var, oda salantılı dönemde başka alternatifleri aradı yada ne foruma giricem mk ya moduna girdi.
Resim

Ya bi siktir git Yiğitçim yaa, ben bile banlandım turkanime.tv sitesinde admin iken, topu topuda 15-20 yorumum vardı. Neyse ki yöneticiye söyledimde beyaz listeye aldı. Öyle sikindirik yorumları görünce sağ üstteki mouse üzerine tutunca çıkan bildir butonuna basın. Kıyamet kadar banlanan oluyor emin olun, ama bi bitmediniz aminium diyebiliyoruz anca, amip gibiler.

Foruma gelirsekte tamamlanan ve devam eden animeler bölümünde tartışma ve incelemer var. Anime ve tanıtım bölümlerinde var, TAÇE fansub bölümünde var, Anime Genel ve Geyik blöümleriiii.....v.b. var. Yaşı küçük üyeler genelde chatte, en yakışıklı, en güzel, saçı en güzel gibi konularda aktif olsada, arada bende bunlarda yorum yapıyorum.

İnceleme, Tartışma v.s. atomumu parçalıyoruz, hiç mi eğlencesine ve gırgırına yazmayacağız bir şeyler. Birde bizim forumdaki Adminlerin yaşı ve çapı belli, o tür sikindirik konulara temizlik yapıyoz mütemadiyen.

“Salon” sayfasına dön