Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Türkler(Kendimizi tartışmamızın zamanı geldi)

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Kendimizi tartışıyoruz :lol:
:lol:
Concord
Favori Anime: ..

Verdiğin vergiler sonuç olarak tutuğun takıma girmiyor. Veya çoğu dalda verdiğin vergi kulanılmıyor.

Abd de vergi vermen için zorunlu bir yasa yok mesela, çoğu ülkedede vergi vermeyen insanlar var;
http://www.youtube.com/watch?v=BRkyY23mgVc

Vergi kısmına gireceksek bu işin bilir kişisi gelmeli. O yüzden vergi veriyorum her ne kadar o vergi tutuğum takıma gitmesede sevinirim mantığın komik oluyor. Esnafsın diyelim fiş kesmezsin en basitinden
Resim
Kullanıcı avatarı
Quasar
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Fullmetal Alchemist Brotherhood

Hayallerde yaşıyor bazı üyeler. Kardeşim banane diğer ülkelerden, vergi vermeyen piçlerden. Ben veriyorum ve bu ülke o vergilerle dönüyor. Türkiye Milli adı altındaki her başarıya sonuna kadar sevinme hakkım var. Neyine karşısın bunun?
Resim
Concord

Karşı değilim, tarihimde katkım olmadığından övünmem diyorsun ve vergi veripte tutuuğun takıma gitmiyorsa o zaman sevinmeyeceksin. Abd de vergi zorunluluğu yok diyorum, vergi vermiyor diye de piç değildir bazı ülkelerde yasal bir zorunluluk yok bu kadar basit.
Resim
Kullanıcı avatarı
Quasar

Abd'den banane mk. Türkiye'de köpek gibi vergi veriyorum. Ve bildiğim kadarıyla milli takımlar devletin maaşlarıyla dönüyor. Ha öyle değilse haklısın. Mantığımla çelişir.
Resim
Concord

Bilen biri söylese daha iyi olur ben bjk fener gibi takımların gelirini devlet vermiyor diye biliyorum.
Resim
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

GS'nin ünal aysal FB'nin Aziz yıldırım BJK'ın devlet su işlerinden geliyor geliri :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
Quasar

Ben milli takımlar için konuşuyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

@Concord

Şu andan itibaren ocak dışısın
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Beyler insan gibi tartışabilmek çok mu zor.

Fikir üretmek, fikirle kaynakla konusmak çok mu zor? Lütfen diyorum bir daha ki lütfenim 1 aydan başlar.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.

“Salon” sayfasına dön