Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

2018 Sene Sonu Dolar Kaç Tl Olur

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.

2018 Sene Sonu Dolar Kaç Tl Olur

6- 7 arası düşük Beklenti
6
38%
7-8 arası Orta Beklenti
6
38%
8-9 arası Zor Beklenti
4
25%
Diğer
0
Oy yok

Toplam oy: 16
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Bayram sonrası bakalım neler olacak. Reyiz ateşi söndürmek için her gün bayram yapsana.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Yüksek olan kur için düştü diye bayram yapılıyor.
Geçici önlemler sonucu ateş söndü ama küçük bir rüzgar yeniden tutuşmasını sağlayacaktır.
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Yıl sonuna 5.30'la girsekte, hissedilen 7-8 seviyesi olduğu için sıkıntı yok.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Vay anasını be! Üzerinden 2 sene geçmiş gelinen hal... :/
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

8.29 u gördük.
Resim
Kullanıcı avatarı
*UnforgiveN*
Favori Manga: *One Piece
*Naruto
*Bleach
Favori Anime: *Dragon Ball*One Piece*Naruto/Shippuuden
*Bleach*Death Note*Slumk Dunk
*Shingeki no Kyojin*Great Teacher Onizuka
*Hunter X Hunter*Yu Yu Hakusho*Toriko*Berserk
*Aoki Densetsu Shoot!*Hellsing
*Historys Strongest Disciple Kenichi*Vampire Knight*Beelzebub
*Kuroko No Basket*Detective Conan *D.Gray-man*Claymore
*Code Geass*Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Beyler hepiniz dolar milyarderisiniz de benim mi haberim yok ? : ). Nedir bu rahatlık. Hepiniz tırlattınız mı la yoksa ? Bunu nasıl normalleştiriyorsunuz ?

La 3 M luk nüfus olan ülkem Arnavutlukta bile 1 Dolar = 1,05 Leké. Üretimi sıfıra yakın, işsizliğin tavan yaptığı, genç insanların büyük çoğunluğu dış ülkelerde çalışmak zorunda kalan bir ülkeden bahsediyoruz.

Lütfen kendinize gelin. Elimizden birşey gelmiyor diyecek olanlarınız olacaktır. Buna hak verebilirim ve sizi tamamen anlayabilirim ama kabullenmiş şeklinde yazmayın. Farkında olmadan normalleştirmiş oluyorsunuz.
Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

*UnforgiveN* yazdı: 29 Eki 2020 16:55 Beyler hepiniz dolar milyarderisiniz de benim mi haberim yok ? : ). Nedir bu rahatlık. Hepiniz tırlattınız mı la yoksa ? Bunu nasıl normalleştiriyorsunuz ?

La 3 M luk nüfus olan ülkem Arnavutlukta bile 1 Dolar = 1,05 Leké. Üretimi sıfıra yakın, işsizliğin tavan yaptığı, genç insanların büyük çoğunluğu dış ülkelerde çalışmak zorunda kalan bir ülkeden bahsediyoruz.

Lütfen kendinize gelin. Elimizden birşey gelmiyor diyecek olanlarınız olacaktır. Buna hak verebilirim ve sizi tamamen anlayabilirim ama kabullenmiş şeklinde yazmayın. Farkında olmadan normalleştirmiş oluyorsunuz.
Ekonomi bakanı Cumhurbaşkanı durumu kabullenmiyor hacı, bu sorularının muhattabı biz değiliz onlar. Biz kim sikler? Ben kapıcılık yaparak iki kuruşa engelli maaşıma yamayarak geçiniyorum.

Ağlasam zırlasam da bir şey değişmeyecek ki onu da bol bol yapıyoruz zaten.

Buyurun halk olarak hakkımızı arayalım protesto edelim ben buna varım. Ama tek başımıza ne yapabiliriz ki olm gideyim adamlara kafa mı atayım. :woohoo:

Edit:

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

12 yaşımdan beri bütün ailem AKPli veya apolitik olmasına rağmen çocuk aklımla muhalif olan biri olarak gram sikimde değil benim. 2 gram beyin taşımayan insanların yarattığı yıkımla alakalı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyorum.

“Salon” sayfasına dön