Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTürk Chat

Bu forum ciddi olan ve Anime/Manga haricinde her türlü tartışma konusu içindir Anime ve Mangadan uzak durun...kendinizi derin ve anlamlı sohbette bulun.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Bugün Fener çok kritik bir maç oynayacak. Eğer yenilirlerse yavaştan arkalarından dökeceğimiz suları hazırlayalım.
Kullanıcı avatarı
Ryuuma
Antik Ejder Avcısı
Antik Ejder Avcısı
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,FMA,Soul Eater, LC

Futbol izlemeyeli herhalde bir 10 seneden fazla oluyor. Şu an tekrardan izlemek istesem Türkiye ligi en son sırad bile yer almaz. Her ligi kolayca takip edip izleyebileceğiniz şu devirde neden insanlar Türkiye ligini izleyip kanser olmayı seçiyor bilmiyorum. Kalite desen halı sahadan hallice, pislik boyu geçmiş. Ya alışkanlıktan yada zevksizlikten olsa gerek.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Ryuuma yazdı: 24 Ara 2018 18:05 Futbol izlemeyeli herhalde bir 10 seneden fazla oluyor. Şu an tekrardan izlemek istesem Türkiye ligi en son sırad bile yer almaz. Her ligi kolayca takip edip izleyebileceğiniz şu devirde neden insanlar Türkiye ligini izleyip kanser olmayı seçiyor bilmiyorum. Kalite desen halı sahadan hallice, pislik boyu geçmiş. Ya alışkanlıktan yada zevksizlikten olsa gerek.
Öyle deme puan durumunu takip etmesi çok eğlenceli. :D

Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Dişim çok ağrıyor. Çene dişim çürüdü mü diş eti çekilmesi mi oldu bilmiyorum. En son gömü diş ameliyatından sonra da dişçi fobisi oluşmuştu. fak this şit.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Bir hafta içinde tez yazmak ne kadar mümkündür?
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Değildir xd
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

ugur_tatli yazdı: 23 Ara 2018 01:25 Şu bilardoyu bir öğrenemedim, bir iyi oynuyorum hemen ardindan batiriyorum. :D
https://www.youtube.com/watch?v=ebFttastQnw
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

redstak yazdı: 26 Ara 2018 18:26
ugur_tatli yazdı: 23 Ara 2018 01:25 Şu bilardoyu bir öğrenemedim, bir iyi oynuyorum hemen ardindan batiriyorum. :D
https://www.youtube.com/watch?v=ebFttastQnw
Bunun haberini önceden biliyordum ama pek ilgimi çekmiyor, Mewtwo'nun üzerinden yeterince para yediler zaten yüzbin tane film yaptılar adına.
Keske teması daha ilginç, oyun hikayesini baz alan filmler yapsalar Ash'siz pikachusuz.
Kullanıcı avatarı
teddybear01
Favori Manga: Vagabond, Slam Dunk, Watashi-tachi no Shiawase na Jikan, Lovely Complex,TWGOK, Shigatsu wa Kimi no Uso
Favori Anime: Samurai X, Cowboy Bebop, Steins; Gate, Code Geass, FMA:B, Zankyou no Terror, NGE, NHK ni Youkoso, Tatami Galaxy
İletişim:

Todomeda yazdı: 25 Ara 2018 01:32Değildir xd
fck
I think it's time we blow this scene. Get everybody and stuff together.
OK.
Resim
3 2 1
Let's jam!
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

ugur_tatli yazdı: 12 Ara 2018 19:01
redstak yazdı: 12 Ara 2018 18:17 https://9gag.com/gag/aB08XzA

Uğur eskisi gibi bu senede istatistik yapacak mısın? : )
Guzel olurdu, yaparim muhtemelen yeni yil oncesi. :D
Ah be yapacaktim unuttum bir yere davet edilince, benim yerime yapabilecek var mi?
viewtopic.php?f=72&t=13014
Formati bu olacak.

“Salon” sayfasına dön