Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

1 Usta 2 Shinobi (Tekrar)

İnternet'te bulduğunz Anime & Mangalarla ilgili yapılmış videoları burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
roronoa

http://www.youtube.com/watch?v=hT8I3QCtouE film tadında istek üzerine tekrar yayınlıyorum :laugh:

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=hT8I3QCtouE[/BBvideo]

edit:link yenilendi.
En son roronoa tarafından 26 Haz 2014 23:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Güzel video,Jiraiya vs Itachi bölümünü izlicem ,Kishimoto'yu taşlıcam lan senin yüzünden.. :evil:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Video müthiş olmuş :ohmy: :ohmy: :ohmy: Özellikle 1.30'a kadar çok beğendim.

O değilde neden daha önce görmedim ben bu video'yu :unsure:
Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

Böyle izlediğimde nedense anime böyle versin, 23 dakika olacağına 4-5 dakika olsun ama böyle olsun demek geliyor hep içimden. Böyle izleyince çok mükemmel oluyor.

[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=OoWRdwxqlXc[/BBvideo]

Buradaki video da çok güzel yapılmış. Müzik seçimlerini çok beğendim.
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Video güzelde finalin rasenganla yapıldığını hatırlayınca istemsizce güldüm :lol:
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Çok güzel hazırlanmış ve akışı kusursuza yakın bir şekilde ilerliyor... Beğendim...
Resim
Kullanıcı avatarı
kürşat senju
Favori Manga: Berserk, Naruto, Claymore, One piece, Bleach, Terra formars, gigantomakhia
Favori Anime: Naruto shippuuden, One piece, Death note, fairy tail, Bleach, Stains gate, Claymore, Berserk, ae no Ae no exorcist, Claymore

Çok güzel :)
[thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 2000_n.jpg[/thumbnail]
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
"Eğer Tanrı'yla karşılaşırsan, ona beni rahat bırakmasını söyle. Hiçbir zaman bir mucize beklemedim, işleri hep kendim hallettim"
-Berserk
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Son of Sparda yazdı:Video güzelde finalin rasenganla yapıldığını hatırlayınca istemsizce güldüm :lol:
Ahaha banada aynısı oldu :evil:
Narutoooooo!Yine kevaşe bağırıyordu.Onu gördüğümde biraz konsantrasyonu kaybetsemde güzel videoydu :lol:
Bitmeden manga şöyle bir fight daha görürüz inşAllah.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Fan Video” sayfasına dön