Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

İntikam (9.Bölüm 13.04.14)

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
Favori Anime: Dragon Ball Z, Naruto, Shingeki no Kyojin, Hunter x Hunter
İletişim:

Acacia yazdı:Nihayetinde okudum. Diğer bölümlerden aldığım tadı bu bölümde de aldım ancak uzun bir ara girince hatırlamak için geriye gitmek zor oluyormuş.

Eleştirebileceğim çok nokta yok ve bölüm geçiş bölümü gibiydi. Sadece takıldığım nokta Gaara'ydı. Nasıl yakalanmadı ve neden Kazagenin adamını Naruto zor bela yenebiliyorken Gaara, Kazekageyi kolayca harcayabiliyor? Vs lerin anlatımı ve içeriği olmamış bana göre.

Sasuke ve kabuto'nun bu şekilde kurtulmaları ise şaşırtmadı. İlerleyen bölümlerde daha yaratıcı şeyler bekliyoruz. :whistle:
Asıl olaya geçmek için ve bayağıdır da yazamadığım için rakipleri hızlı bir şekilde yenilgiye uğrattım. Bundan sonraki vsleri bir bölümde bitirmeyeceğim 4 köyle işim bittiği için. Hele şükür okuyabildin ayrıca :lol:
Dimitripipisipis yazdı:Fan Fictionları özgün olmadıklarından temel tüm özellikler direk ellerinde olduğundan pek beğenmem. Fakat bunu sevdim.
Teşekkürler , takipte kalırsın umarım :)
Kullanıcı avatarı
ofluclk
Favori Manga: One Piece, Naruto ve Hellsing
Favori Anime: One Piece, Naruto ve Hellsing
İletişim:

Dostum hadi bekliyorum sabırsızlıkla lütfen sadece bir bölümde olmasın 3 veya 4 bölüm olsun ve en kısa sürede olsun :) bağımlı ettin kendine bırakma bizi kişhinin ellerine;

Etti o kişhi Manga'nın içine kurtaracaksa eğer bizi biri kişhinin elinden oda sen olacaksın

MİNATO REİS
Resim
Ne Mutlu Türk'üm Diyene! M.K. ATATÜRK.
Türk Degilsen Uzak Olasın.!

"Hayattaki yegane üstünlügüm, Türk dogmaktir! Muhterem milletime sunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetistirerek basinin üstüne kadar çikaracagi adamlarin kanindaki, vicdanindaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."M.K. ATATÜRK Resim
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
Favori Manga: Naruto, Hunter x Hunter, One Piece, Shingeki no Kyojin, Sun Ken Rock
İletişim:

ofluclk yazdı:Dostum hadi bekliyorum sabırsızlıkla lütfen sadece bir bölümde olmasın 3 veya 4 bölüm olsun ve en kısa sürede olsun :) bağımlı ettin kendine bırakma bizi kişhinin ellerine;

Etti o kişhi Manga'nın içine kurtaracaksa eğer bizi biri kişhinin elinden oda sen olacaksın

MİNATO REİS
Ehuhaha eyvallah dostum , bundan sonraki bölümleri çok uzun yapmayacam yani aksiyonu bir bölümde bitirmeyecem :)
Çünkü asıl bölümler bundan sonra başlıyor :)
Kullanıcı avatarı
ofluclk
Favori Manga: One Piece, Naruto ve Hellsing
Favori Anime: One Piece, Naruto ve Hellsing
İletişim:

Selamun Aleykum, Hokage minato dostum Celebhol'un hikaye bıtiyor şükürler olsun sen ne zaman baslıyorsun yeter bıktım beklemekten :blink: :pinch: :huh: :whistle: :unsure: :(
Resim
Ne Mutlu Türk'üm Diyene! M.K. ATATÜRK.
Türk Degilsen Uzak Olasın.!

"Hayattaki yegane üstünlügüm, Türk dogmaktir! Muhterem milletime sunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetistirerek basinin üstüne kadar çikaracagi adamlarin kanindaki, vicdanindaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."M.K. ATATÜRK Resim
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Boşuna bekleme. Kendin doldur boşlukları bence..
Kullanıcı avatarı
karlidag
Favori Manga: Naruto,bleach
Favori Anime: Naruto,Bleach,D.Grayman,FulMetal Alchemist,One Piece

Guzel hikayeler neden hep yarim kaliyor acaba.yarim birakilmayacak bi ff :(
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

"DAHA BASLAMADİKİ'..........
Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
İletişim:

Hokage_Minato yazdı:Bu yazacağım fanfiction ile ilgili bir açıklama sadece. Forum ilk açıldığında da burada paylaşmıştım fakat forum sıfırlanınca gitmişti ve ben de saf saf yedeğini almayınca hikaye öylece kalmıştı. Hikaye genel hatlarıyla aklımda gerçi o zamanlar farklı olaylar şeklinde yazmıştım ama şimdi ana konu aynı olmakla birlikte bazı olayları manganın güncel seyrine göre de uyarlayacağım ve hikayeyi baştan yazacağım. Bugün ilk bölümü yazarım sanırım okuyup beğenenler olursa yorumlarını esirgemezlerse sevinirim :)

Bölüm 1: Harekete Geçiliyor
► Spoiler Göster
Bölüm-2 : İntikamın 1. Ayağı
► Spoiler Göster
Bölüm 3: Naruto-Sasuke vs Mizukage
► Spoiler Göster
Bölüm 4: İntikam İlerliyor
► Spoiler Göster
Bölüm 5 : Beklenmedik Geri Dönüşler
► Spoiler Göster
Bölüm 6 : Savaş Başlıyor – Kumogakure
► Spoiler Göster
Bölüm 7 : Savaş Başlıyor- Sunagakure
► Spoiler Göster
Gelecek Bölüm: Madara'nın Efsanevi Öğrencisi
Arkadaşlar bayağı uzun süredir bölüm yazamadım fakat bu hafta yazmayı düşünüyorum. O yüzden hikayeyi tekrar okumak isteyen burdan okuyabilir. :) Daha önce okumayanları da beklerim :lol:

Hatta 8. bölümle ilgili spoiler vereyim çok az :evil:

Yeni bir karakter geliyor. Bu karakter benim tasarladığım aklımda olan bir karakter. Kendisini bayağı güçlü yapmayı düşünüyorum yani kahramanlarımıza ne yapacağını ben bile kestiremiyorum :evil:
En son Hokage_Minato tarafından 21 Oca 2014 19:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
karlidag

Cok guclu yapda gucle yenilmesin tnj kurbani olsun.Kishi'ye hayran falanmisin? :D:D
GUMUS RENGİ KANATLARİNİ SONUNA KADAR ACTİ BASMELEK CEBRAİL.KAFASİNİ HAFİF CEVİREREK KANLAR İCİNDEKİ İBLİS VE MELEK TAVUSA BAKARAK
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"
"BU BİR SON DEGİL MELEK CİBRİL" DEDİ İBLİS KUZGUNİ KANATLARİNİ ACARAK. CEBRAİL'İN ELİNDEKİ AZRAİL'İN İLAHİ TİRPANİ BİR KEZ DAHA HAVAYA KALKTİ VE FİSİLDAYARAK;

Hokage_Minato
Sarı Şimşek
Sarı Şimşek
İletişim:

Bölüm 8 : Madara'nın Efsanevi Öğrencisi Madara, Kumogakure'yi yerle bir ettikten sonra Sasuke'yi de orada öldürdüğünü düşünüyordu fakat yanılması fazla sürmedi. Zeminin altından beyaz zetsu hemen başını çıkarmıştı. "Madara-Sama, Naruto son anda 2'sini de alıp ortadan kayboldu. Saldırınızdan kıl payı kaçtılar." dedi. Madara, ellerini sıkarak yumruk haline getirmişti. "Bunlar gerçekten canımı sıkmaya başladılar artık. Tobi nerede kaldı!!" dedi hiddetle. Tam o sırada Tobi'nin spiralleri oluşmuş kendi de belirmişti. "İstediğin şey burada.." diye uzattı Madara'ya. Madara, dna şişesini eline aldı bir süre düşündü. Sonrasında ayağa kalkarak odada yürümeye başladı.

"Tobi, bu aldırdığın dnanın kime ait olduğunu biliyor musun?" dedi Madara sakince. Tobi, " hiçbir fikrim yok. Daima aklına başka türlü planlar geliyor. Bu da onlardan biridir kesin." dedi. Madara, Tobi'ye dönerek konuşmaya başladı. " Yıllar önce hatta senden yıllar önce Köyü terkederken yanımda sadece 1 kişi vardı. Kimse onun varlığından, köyden ayrıldığından bile haberdar olmadı. Onu eğittim, planlarımdan bahsettim fakat bu denli bana yardım edebileceğini düşünmüyordum. 1. ile olan savaşımda bile göz önünde olmasa da yanımdaydı. Hatta beni öldü olarak Hasharima'ya gibi birine İzanagi uygulayan kişiydi. Benim uğruma bir gözünü feda edebildi. Daha sonra Tobirama’nın öldürüldüğü suikastin gerçek planlayıcısı kendisiydi. Gin-Kin kardeşlerle birlikte 2. Yi öldürdü ve kendini yine saklamayı başardı. Gin-Kin kardeşlere Rikodou’nun silahlarını çaldıran da kendisidir. Fakat sonu da bu silahlarla oldu. Yine de bu 2 haini öldürmeyi başarmıştır ölürken bile. Sana bıraktığım planları aslında onunla gerçekleştirecektim fakat dediğim gibi ölmekten kurtulamadı. Bana her zaman kardeşimi hatırlatmıştır ama şüphe yok ki yetenekleri kardeşimden daha üstündü. “ Tobi duyduklarından sonra Madara’nın bile bir efsane gibi bahsettiği kişinin gerçekte nasıl biri olduğunu merak ediyordu. Madara bir beyaz zetsu çıkardı yerden ve edo tensei ayinini hazırladı yavaş yavaş. Dnayı parşömene ekledi ve devam etti. “ Uchihaların bilinmeyen efsanesi. Benim efsanevi öğrencim. Uchiha Tagawa !!!” diye haykırdı ve elini parşömene vurdu. Ortam bir anda fırtına ile birlikte dumanla kaplandı. O geri geliyordu. Beyaz zetsu artık yoktu. Yerine Tagawa’nın ruhu bu dünyaya tekrardan gelmişti.

Uchiha Tagawa tıpkı madara gibi giyimli fakat kırmızı değil mavi giyiyordu. Saçları kulaklarını kapatıyordu kıvrımlı bir şekilde. Edo tensei olmasına rağmen yüzündeki sertlik hissediliyordu. Tamamen oluştuğunda etrafa bakındı ve sonra Madara’ya döndü. “ Madara sensei. Beni bu lanet jutsuyla çağırma gereği duyduğunuza göre bir terslik olmalı.” Dedi ve sanki mezarından dirilmiş senelerce hareket etmemenin verdiği hisle vücutunu kıtlatıyordu. Madara “ Halletmeni istediğim bir mesele var. Aslında sen herşeyi fazlasıyla yapmıştın zamanında fakat seni asla unutmadığımı bil.” Tobi, Tagawa’ya dikkatlice bakıyordu. Onun özel bir gücü olduğunu hissedebiliyordu her ne kadar şu an Sharinganını görmese bile. Tagawa elini sol gözüne götürdü. Gözünü hissediyordu. Madara onun sormasına izin vermeden konuşmaya devam etti. “ Gözün yerinde evet hem de eski gücünde ki gibi. Edo Tensei tekniğini 2. Ye uyguladığın genjutsu ile sen öğrenmiştin ve bana göstermiştin. O zamandan bu yana teknik oldukça geliştirildi. Bu da benim sana hediyem. Yapmanı istediğim Uzumaki Naruto ve Uchiha Sasuke’yi öldürmen. Yerlerini sana bir tane zetsu vereceğim. Neler yapabileceğini hemen anlayacaksındır. Ayrıca sana onlar hakkında bilgi de verecektir. Onları hafife alma yine de.” Dedi. Tagawa “ Demek ki yine düşman bir Uchiha’ya sahipsin. Merak etme onların sana ihanetini hayattayken nasıl cezalandırdıysam şimdi de aynı şekilde devam edeceğim.” Dedi. Beyaz zetsu, Tagawa’nın vücuduna girdi ve Tagawa zemine doğru kayarak kaybolurken Madara son bir şey daha söyledi. “Uchiha’nın gözleri özel. Onları bana getirmeyi unutma.” Tagawa başıyla onaylayarak ortadan kayboldu.

Tobi, Tagawa ortadan kaybolduktan sonra Madara’ya dönerek “Bana daha önceden hiç bahsetmemiştin bu adamdan.” Dedi. Madara, yerine geçti ve oturdu. “ Aslında onu daha önce çağırmam gerekirdi. Hiçbir emrimi sorgulamadan yapan, yeteneklerine ender rastlanılacak biri. Naruto-Sasuke ikilisinin işini bitireceğine eminim.” Dedi ve Tobi’ye yeni bir emir verdi. “ Orochimaru’nun o ikisi için hazırlanacağını düşünüyorum. Fakat yanında yeni isimler oldu artık. Ninja hapishanesindeki korumaları artır. Yanlarına daha fazla yardakçı almalarını istemiyorum.” Tobi başını salladı ve spirallerle birlikte ortadan kayboldu.

-------------------------

Naruto, Sasuke, Gaara ve Kabuto sığınakta masanın etafında duruyorlardı. 4 parşömen alınmıştı geriye sadece 1 tane kalmıştı. O da Konoha’dan başkası değildi. Naruto, Kabuto’ya bakarken içinde hala şüpheler vardı. Sasuke’ye yüzünü döndü Kabuto’yu işaret ederek devam etti. “Ona bu kadar çabuk güvenmeni anlamlandıramıyorum Sasuke. Ninja savaşında bizim karşımızdaydı. Sevdiklerimizi bize karşı tekrar kullandı bunu nasıl kabullenebiliyorsun!!” dedi sert bir şekilde. Sasuke bir cevap vermedi fakat Kabuto konuşmaya başladı. “Geçmişte yaptığım hataların farkına varmam geç oldu kabul ediyorum ama hayatta tek amacım artık savaşmadan barışça yaşamaktan başka bir şey değil. Bana güvenmeyebilirsin ama bir görev verdiğin taktirde yapmaya çalışacağımdan şüphen olmasın” dedi kararlı bir şekilde. “Pekala.” Dedi ve masanın üzerindeki haritada çarpı ile işaretlenmiş yeri gösterdi. “Burada bulunan yer özel Ninjaların tutulduğunu bir hapishane. Orada bizden kimler var bilmiyoruz fakat ordakiler kurtarmanı istiyorum. Eğer başarırsan sana güvenim az da olsa artacaktır.” Dedi Naruto. Kabuto “ Tamam.” Dedi ve puff sesiyle ortadan kayboldu. Naruto biraz şaşırmıştı. “Bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum” dedi içinden. Tam bu sırada Sasuke söze girdi. “Fazla vakit kaybetmeden son parşömeni de alıp plana devam etsek iyi olacak. Karşımızda Orochimaru gibi bir yılan olacak. Bizi öylece karşılayacağını düşünmeyelim. Üstelik kendimizi bu kadar belli ettikten sonra.” Gaara “ O halde hemen yola çıkalım. Planımızı yolda yaparız. Vakit kaybetmemiş oluruz” dedi. 3 ü de anlaştıktan sonra Naruto kollarını ikisinin omzuna koydu ve bi anda sığınağın dışına ışınlandılar. Daha sonra Konoha’ya doğru yola koyulmakta ise hiç gecikmediler.

-----------------------------

Tagawa Naruto-Sasuke ikilisinin yerlerini bulmaya çalışırken birden irkildi. “ Chakralarını hissedebiliyorum sanırım. Bu bedende yeteneklerimi kullanabilmem iyi oldu. “ derken ortadan bi anda kaybolmuştu.

------------------------------ (Birkaç saat sonra)

Naruto, Sasuke, Gaara üçlüsü Konoha yolunda ilerken aralarında şakalaşmaya başlamışlardı. Sasuke, “Naruto, şu mührünü köye koymaya akıl edemedin sanırım. Şu an parşömeni almış bile olabilirdik.” Dedi. Naruto, Sasuke’nin kendisini aptal yerine koyan laflarına her zaman sinir olmuştu. “Kusura bakma Sasuke. O sıralar biraz yoğundum. Juubi ile savaşmakla meşguldüm daha sonra da senin ağzını burnunu kırmakla.” Dedi cırtlak sesiyle. Sasuke hiç oralı bile olmamıştı. “ Hep aynısın Naruto. Yenildiğini bir türlü kabul edemiyorsun.” Naruto iyice sinir olmaya başlamıştı her zamanki gözlerinin pörtlemesiyle. Gaara, Naruto’ya bakarken “ Çocuk yönünü hiç kaybetmeyecek sanırım” diye gülümsüyordu birazdan karşılarına çıkacak tehlikeden habersiz bir şekilde ilerlerken.

------------------------------

Tagawa, onlara çok yaklaştığını hissediyordu. Kafasından karşılaşmayı, dövüştüğü sahneleri şimdiden yaşıyordu adeta. Kim bilir kaç yıl olmuştu birini öldürmeyeli, birisiyle ölümüne kapışmayalı. Gerçi kendisi zaten artık ölüydü. Bunun avantajlarını sonuna kadar kullanmayı düşünüyordu. 3 ninjayı gördüğü anda tekrar ortadan kaybolmuştu.

---------------------------

3’lü ilerlerken Naruto aniden kötü bir hisse kapılmıştı. Tam o sırada 3’lünün ortasında bir Ninja belirdi. Naruto onu nasıl hissedemediğini düşünemeden çoktan ninjanın tekmesini yiyerek bir tarafa doğru uçmuştu. Tagawa, tekmesiyle Naruto’yu bir köşeye uçururken diğerlerine de hamle fırsatı vermemeyi kafasında belirlemişti zaten. Gaara’ya da aynı şekilde attığı sert bir tekmeyle onu da diğer bir tarafa uçurmuştu. En son karşısında bir Uchiha kalmıştı. Sasuke kılıcına hamle yaparken Tagawa çoktan yumruğunu Sasuke’nin karnına indirmiş ardından bir dirsekle onu toprak zemine uçurmuştu. Sasuke yere çarptığında ortalık toz duman olmuştu. Tagawa’nın 3 lüyü dağıtması 2-3 saniye aralığında gerçekleşmişti. Tagawa da yere indiğinde toz bulutundan bir sesle birlikte bir alev topunun kendisine geldiğini gördü. “Katon: Gōkakyū no Jutsu” diyerek alev topunu yollamıştı bilinmeyen ninjaya Sasuke. Tagawa soğukkanlılıkla mühürleri yaptı ve mırıldandı. “Katon: Gōkakyū no Jutsu”. Ağzından çıkan kocaman alev topu Sasuke’nin alev topundan çok büyük ve çok farklıydı. Çünkü rengi mavi idi. Sasuke mavi ateşi görünce şaşırmış bir şekilde bakakalmıştı.

Alev topları birbirine çarptığında büyük bir gürültü kopmuştu. Fakat mavi alev topu bir yere kaybolmamıştı. Daha da kuvvetlenerek Sasuke’ye doğru ilerliyordu. Sasuke şaşkınlığının verdiği etkiyle öylece alev topunu bekliyordu ki Gaara’nın kumdan savunması Sasuke’yi korumasına almıştı. Alev topu kumlara vurunca yine büyük bir gürültü ile patlamıştı. Tüm kumu dağıtmış, Sasuke’yi de Gaara’ya doğru uçurmuştu. Gaara savunmasına bu denli büyük zarar veren başka bir saldırı daha hatırlamıyordu. Naruto koşarak 2’linin yanına gelerek ağzının kenarından gelen kanı aldı ve hızlı bir şekilde elini yere vurdu. “Kuchiyose no Jutsu “ dediğinde büyük bir dumanla birlikte Gamakichi ortaya çıkmıştı. Gamakichi oldukça büyümüş artık tıpkı babası gibiydi. Naruto, Sasuke ve Gaara’ya bakarak “ Bu lanet herifte kim. Üstelik edo tensei gibi gözüküyor. “ dedi. Sasuke yavaş yavaş ayağa kalkarken “ İlk defa mavi ateş kullanan birini görüyorum. Daha önce böyle birini hiç duymamıştım” diye ekledi. Tagawa kocaman kurbağayı çağıran Naruto’yu gördükten sonra “Hımm. Bu dövüş bayağı eğlenceli olacağa benziyor. Bakalım bu işe yarayacak mı…” dedi içinden ve Elinin içinde ki mührü tek bir hareketle başka bir mühre çevirdi. Mühür değiştikten sonra elini yere vurarak bağırdı. “Kuchiyose no Jutsu !!!“ her yer büyük dumanla birlikte büyük bir fırtınaya tutulmuştu. Naruto, Sasuke ve Gaara gözlerini açamıyordu bu fırtınada. Fırtına biraz dindikten sonra bilinmeyen ninjanın neyi çağırdığı anlaşılmıştı ve 3’lü adeta gözleri yerinden çıkacakmış gibi hayretle bakıyorlardı. Gaara’nın ağzından kelimeler dökülürken korkusu da dökülüyordu adeta. “ Bir Ej-der-ha …”

Okuyanlar yorumlarını bırakırsa sevinirim :)
Kullanıcı avatarı
karlidag

Oncelikle tekrar baslamana sevindim.bolum guzeldi fakat neden bukadar guclu yaptigina anlam veremedim. Muhtemelen power up vermek zorunda kalacaksin.ejderha ya gelince nasil yenilecek tahmin bile edemedim :) mavi ates olayi guzel olmus.ama dusunsene amaterasuyu gokakyu olarak kullandigini neyse bolumu gayet guzel buldum.. kurgu guzel islenirse celebhol'un ff si kadar uzun ve okunur olacaktir.sonucta 2 ff de savas sonrasi sonsuz genjutsu basladiktan sonra geciyor. Yeni bolumu bekliyorum.
"HALA SORGULUYORMUSUNUZ"

“Fan Fiction” sayfasına dön