Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

...

Anime&Manga ile ilgili yazdıgınız hikayeleri, yazıları burada paylaşabilirsiniz.
Celebhol
Favori Anime: -

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Yerimi ayırttım. Ellerine sağlık.

http://mangaturk.com/forum/viewtopic.php?f=69&t=14912 --> bekleriz ;)
Resim
Celebhol

JiraiyaFlash yazdı: 14 Nis 2018 00:54 Yerimi ayırttım. Ellerine sağlık.

http://mangaturk.com/forum/viewtopic.php?f=69&t=14912 --> bekleriz ;)
Haha, eyvallah :laugh: Bu akşam ya da yarın ilk bölümü atacağım.
Celebhol

...
En son Celebhol tarafından 16 Eki 2018 04:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Amanın, Celebhol geri dönmüş. Bir ara okuyacağım, selamlarımı yollayayım istedim ^^
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Celebhol

muaet yazdı: 16 Nis 2018 21:22 Amanın, Celebhol geri dönmüş. Bir ara okuyacağım, selamlarımı yollayayım istedim ^^
Haha, eyvallah. Hoş buldum tekrardan :)
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Şimdi okudum hikâyeyi, önce diyecektim Mustafa, şu yan karakterlere hakkını ver. Baktım herkes tek tek ölüyor, yan karakter falan kalmadı. Sonra sonunu okudum, yine diyorum. Şu yan karakterlere haklarını ver :D
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren

Yazacak mısın, polis mi çağıralım? :D
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.

“Fan Fiction” sayfasına dön