Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kalem Önerileri

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

Öncelikle iyi akşamlar herkese, çizime bir süre ara verdikten sonra tekrar yavaştan başlama kararı aldım. Sorun şöyle olacak; önceden karakalem de 9B-6H kalemlerini kullanıyordum. Şimdi renkli çalışmalar yapmayı da düşünüyorum, ama fiyattır-uç çeşitleridir herhangi bir fikrim yok. Eğer bu işle ilgilenen varsa bana önerilerini yazarsa sevinirim.

Özet: Renkli kuru kalem alacağım, ne alayım?
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
songena2
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Gintama, Chihayafuru

Suluboya denemek istersen daha çok yardımcı olabilirm. :D Kurukalemlerle pek aram yok ama bildiğim kadarıyla diyim. :)

Yumuşak uçlu kuru kalem alabilirsin.
► Spoiler Göster
Bu resim Prismacolor'ın standart renkli kalemleriyle yapılmış. Tekrar kuru kalemle renklendirme yapasım geldi. :D
Resim
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

http://www.youtube.com/user/polaara?feature=watch

http://www.youtube.com/user/lukischannel

Ben renklendirmeyi bu iki videoya bakarak öğrenmiştim. Polaara aşırı yetenekli.Onun kullandığı kalemleri bulabilirsen kullan fazla pahalı bir şey değildirler sonuçta kuru boya tarzı şeyler.Ama luki copic marker kullanıyor kalemler aşırı pahalı ve iş sende bittiği için para ziyanda olabilir ilk başta.Ki ben copic markera o kadar para vermem.
Kullandıkları kalemleri videoların altında yazarlar ve ya kanalı detaylı incele kesin bir yerden çıkar şimdiden kolay gelsin usta :D

Bende artık anime karakteri yerine anatomi çalışmaya karar verdim canım sıkılmadıkça anime karekteri çizmem hade hayırlısı :D
:lol:
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Arkadaşlar bunu Fan Art's'a mı taşısak daha iyi olur sanırım.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

"Van gogh "diye bir marka var kuzenim stilistlik kursuna gitmişti baya övdü o markayı .Çizimlerin için yumuşak uçlu kalemleri tercih etmen daha mantıklı diye düşünüyorum.Dediğim markayı da araştır istersen. :)
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Efecevit
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

Kardeşim zig art and graphic twin diye bir marka var kullanması oldukça karmaşık ve kağıtları da özel arkadaş yazmış zaten copic gibi ancak copicten daha farklı özelliklere sahip ve daha ucuz en kaliteli çizim kalemi muhtemelen copictir ama bunu kullanırsan da ciddi anlamda güzel resimler çıkar istersen detaylı bilgi veririrm

“Fan Art's” sayfasına dön