Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Turşu (Elimden geldiğince güncel-bi tane ekledim mesela)

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Simita
Favori Manga: Full Metal Alchemist
Favori Anime: -

Eğitim kavramımız farklı o zaman seninle, yanlış anlaşılma olmasın. İnsan kendini eğitebilir, ben de kendimi geliştirdiğime inanıyorum. Ve açıkcası eğer insan/canlı çiziyorsan en çok zorlanılan nokta anatomidir. Buraya dikkat çekmek istemişimdir. Eğitim almamaktan bahsediyorsun da, emin ol eğitim alsan pek bir şey değişmeyecek. Sana öğretecek kişi sadece "gördüğünü" verebilir. O sertifikadır, diplomadır, katılım belgesidir filan, hepsini götlerine soksunlar...
► Spoiler Göster
http://simita.deviantart.com/
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Evet,ben yanlış anlamışım galiba.Eğitim anlayışının farklılığı değil,ben de öyle kurs murs ile seviye atlayacağımı düşünmüyorum,iş bende bitecek elbette.Ama çalışmak,kendini eğitmek bile bir yere kadarmış gibi geliyor.(En azından kendim adına söyleyeyim)Dediğim gibi,çizgi,ton değerleri gibi ölçütlere odaklanmak bu zamana kadar hiç aklımda yoktu,full anatomi spam yaptım resmen.10 sene boyunca kırık çizgilerle çizdim,bu alışkanlığımı kırmak zor olacak.Ama farkettim ki,her geçen gün biraz daha iyiye gidiyorum.Bu resimleri yapalı 5 ay oldu neredeyse.Çizimlerim daha dengeli hale geldi.
Bir de,bakıyorum,adamlar müthiş desenler yapıyorlar,bunları yapmanın saatlerini aldıklarını söylüyorlar.Düşününce,biraz sabır işi.(Bana göre evliya işi,heheh)Ben 10 dk'dan fazla duramam mesela.Karakterin yarısını çizerim,öteki yarısını çizmek dünyanın en külfetli işiymiş gibi gelir.
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
tolgax
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuuden

Bazıları çok karışık geldi :lol: Ama çok başarılısın çok beğendim :)
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece

Okul arkadaşım olsan dakika saniye yanında durmam lan. :D
Bu ne karamsarlık olum az kendine güven la.Sen kendi içinde o güven ateşini yakmazsan insanlar sana nasıl destek çıksın.
Üşenme konusunda fazla bir şey diyemem bende öyleyim.Ama sen Uç boyutlara çıkmışsın yaşamaya üşeniyorsundur Allah bilir.Üşenen biri olduğuna göre Evde fazla duruyorsun kendi kendine düşüncelere dalıyorsun bunlar seni karamsar yapıyor zanımca.

Çizimler konusunda benden daha yetenekli olduğun aşikar. :whistle: Sonuçta 13 yılını vermişsin ben daha 7-8 aydır bu işteyim.Ama hep kendi başına gittiysen normalde hata olan bir şey sana huy olmuş olabilir.Ben genelde taslak çizgilerini silerim sen silmiyorsun anladığım.Bu yüzden resim karmaşık görünüyor.Bİr de benim ışığı vurdurttuğum yeri unutmam sorunu sende yok.Bu da benim mallığım nasıl unuttursun arkadaş. :D

Neyse kardeşim bu kadar karamsarsan bildiklerini bana öğret. Ben zirveye ulaşabileyim. :lol: (Bu yönden tamamen zıttız :D )

Resimlerin hakkında yorumlarımı sadece buraya koyduklarına bakarak yaptım.Belki her resminde söylediğim şeyler yoktur.Özel mesaj'da seni bekliyorum kardeş :D Sayende daha iyi bir yerlere gelirim belki :D
:lol:
Sae
Favori Manga: -

Turşu gibi olmuşlar :whistle:
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Akai sora

Sae yazdı:Turşu gibi olmuşlar :whistle:
Kalemi eline alıp uğraşıp didinen biri için böyle diyemezsin diyemezsin. :lol:
Her ne kadar kendisi resimlerine öyle dese de.
Bu arada turşu gibi resim nasıl oluyor . :huh:
Kullanıcı avatarı
unreal_tr
Coder
Coder
Favori Manga: One Piece, Sun Ken Rock, Kenichi
Favori Anime: One Piece, Full Metal Alchemist, Hellsing
İletişim:

Akai sora yazdı:
Pollyannacılık yapmaya gerek yok. Ayrıca o biri fikir için buraya geldi. Düşündüklerimizi öğrenmek istiyor.

Çizimlerin hoş. Ama çok iyi değil abartmaya gerek yok. Kalemini bırakma.
Resim
"Information is power. But like all power, There are those who want to keep it for themselves"
Akai sora

unreal_tr yazdı:
Akai sora yazdı:
Pollyannacılık yapmaya gerek yok. Ayrıca o biri fikir için buraya geldi. Düşündüklerimizi öğrenmek istiyor.

Çizimlerin hoş. Ama çok iyi değil abartmaya gerek yok. Kalemini bırakma.
Yahu adam karamsar biz de onu kazanmaya çalışıyoruz burada. :D
Ayrıca kimse mükemmel değil ki zaten. Ben eksiye biraz artı ile yaklaşmaya çalışıyorum hepsi bu :D
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Yeni resimler eklendi.

Edit: Gençler bir bakın,yorum yapın yahu.'Up' olayı yok mu forumda?
casio on a plastic beach
Akai sora

Forumda gördüğüm en iyi çizimler diyebilirim ya da ben çok beğeniyorum :lol:

“Fan Art's” sayfasına dön