Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Turşu (Elimden geldiğince güncel-bi tane ekledim mesela)

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Yeni resim attım gençler kopun gelin.

Resim
casio on a plastic beach
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Vay baban kemiği sen ne yapttııın :lol:
Bayağı güzelmiş panpa.Neden hentai okuyosun belli oldu vücut anatomisi çalışıyordun dimi? (Allahım dünyanın en saf insanı ben miyim acaba :lol: )

Sadece renkler az soluk geldi panpa hani boyarken ilk kat boya yapılır sonra daha fazla ton daha canlı renkler falan kullanılır daha bir güzel olur ya sen 2. aşamaya geçmemişin gibi öyle işte pek anladığımdan değilde :lol:
:lol:
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

Akai sora yazdı:Vay baban kemiği sen ne yapttııın :lol:
Bayağı güzelmiş panpa.Neden hentai okuyosun belli oldu vücut anatomisi çalışıyordun dimi? (Allahım dünyanın en saf insanı ben miyim acaba :lol: )

Sadece renkler az soluk geldi panpa hani boyarken ilk kat boya yapılır sonra daha fazla ton daha canlı renkler falan kullanılır daha bir güzel olur ya sen 2. aşamaya geçmemişin gibi öyle işte pek anladığımdan değilde :lol:
Hajit çizim bana ait değil.
Ha çizemez miydim? Çizebilirdim ama çok hoşlandığım bir fan-arttı ben de boyamadan duramadım.

Şöyle eli yüzü düzgüm lineart yapabilsem internette bir Kim Kardashian etkisi yaratabilirdim belki ama ne zamanım var ne de mekanım var bunu yapabileceğim.
casio on a plastic beach
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

ichibuugin yazdı:
Akai sora yazdı:Vay baban kemiği sen ne yapttııın :lol:

Hajit çizim bana ait değil.
Ha çizemez miydim? Çizebilirdim ama çok hoşlandığım bir fan-arttı ben de boyamadan duramadım.

Şöyle eli yüzü düzgüm lineart yapabilsem internette bir Kim Kardashian etkisi yaratabilirdim belki ama ne zamanım var ne de mekanım var
bunu yapabileceğim.
Kim kardashian etkisi :lol:
Yapabilirsin moruk bunu ben bile çizerim sen her türlü çizersin.Zaman ve mekan mı sorun yoksa senin tembelliğin mi :whistle:
:lol:

“Fan Art's” sayfasına dön