Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

AleXie'nin Çizim Evi....Hoşgeldiniz....

Çizim, renklendirme gibi şeyleri burada paylaşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Michikonun tasarımı baya iyi olmuş böyle bir karakter iyi giderdi.Sonradan eklenmiş sanırım daha önce görmemiştim.
Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Manga: Bleach,Naruto,One piece,Deadman Wonderland,Mirai Nikki,Berserk
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Sonunda Hancock'u beğenen biri çıktığı için çok sevindim. Çünkü gerçekten severek çizmiştim. :D
Ayrıca Michiko'nun tasarımı beğendiğiniz için de çok mutlu oldum.
Bencede Bleach'e böyle bir karakter güzel giderdi. Hem gizem katardı hem de merak uyandırırdı gibime geliyor. Daha açıklanmayan sternitterler var ama bilemiyorum tabi. :D
Hatta düşünüyordum :
"öyle bir şey olsa ruhlar sarayına nasıl gelecek bu sternitterler diye." onunda cevabını Hashwalt verdi. Bir nevi kapı açabiliyor. Umutluyum demeyeceğim. Çünkü Hyuuga konusunda Kishi'den de umutluydum. Bana kapak yaptı. :D
Bir ara Michigo'yu Kubo'nun twitter hesabında paylaşmayı düşündüm. Sonra dalga konusu olurum falan deyip geri çektim. :D
Belki yeni kalemlerimle modifiye ederek paylaşabilirim. Adamın kafasında yoksa bile, kafasına sokarım belli mi olur. :D

Masaki ile Orihime arasındaki benzerlik boşuna olmasın ya. :D
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Ben çok beğendim.Ellerine sağlık.Michikonun omzunda ben sorun görmedim sorun kumaş payını hesaplamamış olman.Üstündeki o ceketin tenle aynı hizada olmaması gerekiyordu sadece.Ama karakteri ilk gördüğümde Bleach'deki karakterlerden sandım cidden o kadar sağlamdı.Tebrik edip başarılarının devamını diliyorum :)
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Kullanıcı avatarı
AleXiel
Favori Anime: Bleach,Naruto,ergo proxy,hellsing,death note,gintama,dragon ball,pokemon,tsubasa,lovely complex,another,swort art online, one piece,shingeki no kyojin,mirai nikki

Resim

İlk photoshop çalışmam. (Çizimde bana ait)
Concord
Favori Anime: ..

Ne diyeyim bir kursa gidip insan anatomisini öğrensen yemede yanında yat. Tarzın hoş çaban takdire şayan, daha önceden işin bir eğitimin almadıysan başarılı.

Almadığını düşünüyorum ki oran hataları çok fazla ama gözleminin gücü oran almadan bazı kısımlarda nerdeyse doğruya yakın orantılar yakalamana sebep olmuş.
Resim
Kullanıcı avatarı
AleXiel

Çok teşekkür ederim. :D
Evet bir eğitim almadım. Aslında anatomiyi çok bilirim ama çizim yaparken dediğin gibi orantı almıyorum. Göz kararı çiziyorum. Ama düzeltmek için uğraşıyorum. Kitap filan aldım o kadar yani. :D
Yine de beğenilmesi Hoşuma gitti.
Concord
Favori Anime: ..

Elin bilgisi ile beynin bilgisi aynı gitmiyor. Öyle olsa az çok çizen doktorlar gayet iyi çizerlerdi :P

Desen öğreten kitaplar var ama onlar seni belirli aşamaya kadar götürsede çalışmanın karşılığını pek vermez. Aslında çizimin basit refleks haline gelmesi gereken teknikleri ve çizerken fazla düşünmemek için o tekniklerden üreteceğin yöntemlerin oluyor.

Kitap olarak bilmiyorum bu tür teknikler öğreniliyor mu. Ama ciddi ciddi çizeceksen bence pek oyalanmadan kursa git modeli olan.
Resim
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Çok iyi çizimler. Ama ilk resimlerde boyunlar çok uzun olmuş gibi.
neo-kimimaro
Favori Manga: naruto, shingeki no kyojin, bleach, rurouni kenshin, lone wolf and cub, berserk, one piece.
Favori Anime: rurouni kenshin, naruto, naruto shippuuden, shingeki no kyojin, bleach, berserk, death note, one piece, basilisk, gintama, wolf's rain.

Karakterleri yorumlaman çok güzel. Ben de başladım sayılır. Ama öyle üzerine fazla düşemiyorum. Keşke öğrenciyken boş vaktim de çokken biraz daha üzerine düşseymişim.
Resim

“Fan Art's” sayfasına dön