Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Anti Luffy FC

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
wiper
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece Death Note

İsmini yazdıranlardan birinin isminin TrafalgarLuffy olması ilginç
Garip bir şekilde Franky'nin meme uçları gibi sırf espri amaçlı yapılmış yerlerden vuruluyor.
Ayrıca bu serinin shounen olduğu ve shounen usulüne göre ana karekterin zaten taşı delebilen bir azmi olduğu gene boşveriliyor.
Hepsinden komiği bu anti-Luffy'cilerin önemli bir kısmının Luffy arkadaşları sayesinde KK olacak demesi ama Luffy'nin arkadaş yardımı sayesinde kazandığı vs'leri eleştiri malzemesi olarak kullanması

Yazma...
Kullanıcı avatarı
Senya
Favori Manga: Bleach, One Piece, Sun Ken Rock
Favori Anime: Bleach, Slam Dunk, Gintama, GTO

@wiper, Hacıt ne işin var burada senin? Luffy FC de yap eleştirini yapacaksan. Biz gelip bunları Luffy FC ye yazıyor muyuz? Az mantık.
Resim
Resim
► Spoiler Göster
wiper
Favori Manga: One piece
Favori Anime: One piece Death Note

Senya yazdı:@wiper, Hacıt ne işin var burada senin? Luffy FC de yap eleştirini yapacaksan. Biz gelip bunları Luffy FC ye yazıyor muyuz? Az mantık.
Haklısın kusura bakma...
Kullanıcı avatarı
SoraDeshizoku
Favori Manga: Naruto
Fairy Tail
One Piece
Bleach
D-Gray Man
Hellsing
Full metal alchemist
Favori Anime: Naruto
Naruto Shippuuden
Full metal alchemist
Fairy Tail
One Piece
Hellsing
Death Note
Bleach
D-Gray Man
Hal
Hayao Miyazaki yapımı olan herşey :)
Death Note
Ao No Exorcist Movie(Sadece filmi)

Ekle beni de !! Yuvarlak gözlerinden anti-anatomik vücudundan nefret ediyorum Luffy 'nin :D Bleach forever !
“Dün merdivenleri çıkarken orada olmayan bir adamla karşılaştım. Bugün de orada değildi. Keşke dedim. Keşke gitse...”
fan-klupler/mayuri-kurotsuchi-fc-t12173.html [Mayuri Kurotsuchi FC]
Duygu Barnasoğlu ile Fransızca Dersleri gelin sizde katılın; fransizca-f135/
Resim
Guts
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Ben admin olsam konuyu siler,konudaki üyelerin hepsini banlardım:p

Tabi bu işin şakası da amma sövmüşler Luffy reyize:S.Fan club konusu olmasa tek başımada olsa savaşardım ama işte:/
Kullanıcı avatarı
The Golden King
Favori Manga: Ecchi konulu mangaların tamamı.
Favori Anime: Bleach,Hellsing,Death Note,Naruto,Air Gear,
Kuroko no basket,Berserk,Code Geass,Kurohitsugi,
One piece,Fairy tail,HxH,Gintama,Cowboy Bebop.

Luffy görüp görebileceğim en gerizekalı anime karakteridir.yaz benide.
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

Yaz beni de. Son zamanlarda ortaya çıkan Luffy fanboylarından gına geldi.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

_[Emre]_ yazdı:
brsykt yazdı:
_[Emre]_ yazdı: aDmininkinDen benDe istiyorum :lol: ama bu araDa Nami Hancocktan güzel yaw bence hakkını yemeyek yani özellikle 2 yıllık aradan sonra görünce baya şaşırmıştım :woohoo:
Bomb Has Been Planted.
klavyem bozuktu 3 e d c tuşları basmıyordu o yüzden lafı kısa tuttum az önce tepem attı gittim mağzadan aldım yeni bir tane şimdi gönül rahatlığıyla saydırabilirim (çöpe salladığım 8 senelik klavyem için 1 dakkikalık saygı duruşu lütfen) bu Luffy denen mahlukat aynı Narutoyla Sasuke gibi gizli eşçinsel ama farkketirmiyor meme uçlarına bu yüzden ilgili Frankyi uykusunda sikmeye çalışmış ama Franky bunun olucağını bildiği için götünü amelyatla aldırıp yerine pompalı tüfek koymuş Luffy Lastik olmasa gidiciymiş (hayal gücümün sınırlarını zorladım lan) zaten bu Sanjiinin yerine eşçinseller adasına düşse 10 sene sonra onlarla sikişirken göz altına alınır mk öle bir ibne bu B)
Ehueheuhu 2 yıl önceki halim. TDK görse müebbet hapse mahkum eder. :lol: Bu arada Luffy'nin hala amk. Herif her bölümde mallıkta yeni bir seviye atlıyor.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Aslında çok severim. Ama Hancock'a yaptıkları hoş değil. Kadının götünü görüyorsun dönüyor memesini görüyorsun, kafan dövmede kalıyor. Kadın seni kurtarmak için her şeyi yapıyor sen onu bir öpmüyorsun. Seninle evlenmek için 12 ton yemek hazırlıyor önündekilere konsantre oluyorsun. Dünyanın en güzel kadını bir erkekle bu kadar ilgilendiği halde bu kadar reddedilir, umursanmaz anca. Birde seninle evlenmeyeceğim deyip lafını kesiyor kadının. Göt. Bunlar içimde kalmıştı.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
BerkeNoyan1903
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,HunterxHunter,Hajime no Ippo

Direkt "Luffy'i sevmiyorum" demesem de,Hancock olayı ve Balıkadam adasında Jınbei'yi dinlemek yerine et yemeyi tercih etmesinden bende hiç hoşlanmamıştım.Beni de yazın diyemiyorum ama ne olursan ol gel de diyemiyor insan bu puşta.

“Fan Kulüpler” sayfasına dön