Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Terumī Mei FC

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Grifthh
Favori Manga: Berserk
Naruto
One Piece
Favori Anime: Naruto
One Piece
Death Note

Mei'in ben de dahil bayağı bir hayranı var, Fan Club'ını açayım dedim. Kısaca bir özetleyeceğim.

GENEL ÖZELLİKLERİ
Kirigakure'nin 5. Mizukage'sidir. İki kadın Kage'den birisi olan Mei, otuzlu yaşlarındadır güzel bir kadındır ve evlilik konusunda takıntısı vardır. Ao ile aralarında, Ao'nun dediklerini yanlış anlamasına dayalı bir komedi unsuru vardır. Çoğunlukla söylediği şeyleri gülümseyerek söyler, hatta birisini öldüreceğini söylediği zaman bile. Mei eğlenceli, canayakın ve açık görüşlü bir insandır. Çoğu zaman gayri ciddi bir tavrı olsa da gerektiğinde ciddleşebilir. Kirigakure'nin kanlı geçmişinin bittiğini söylemiştir ve kendi köyünün yaptığı hataların da farkındadır.

HAYATI
Mei'i ilk kez Kage toplantısı zamanında görüyoruz. Toplantıda Raikage, Akatsuki'nin Kirigakure'de kurulduğu dedikodularından bahsetttiğinde Mei bir önceki Kage'nin manipüle edildiğine inandığını söylemiştir ki bu inancı doğru çıkmıştır. Aynı toplantıda açık görüşlü davranıp Gaara'nın fikrini dinlemiş ve bir yerde onu Tsuchikage'nin saygısızlığına karşı korumuştur.
Toplantının ilerleyen kısımlarında Sasuke ile savaşmıştır. Bu savaşında Mei'in yeteneklerini ilk kez görüyoruz. Birisi Yōton diğeri ise Futton'dur(aşağıda daha detaylı açıklayacağım). Zetsu'nun müdahelesi olmasa Sasuke şu an yaşamıyordu.
Toplantıdan sonraki günlerde Mei'i savaş hazırlıklarını yönetirken görüyoruz. Hazırlıklar bitip de savaş başladığında Daimyō'ları koruma görevini üstlenir. Bu savaş sırasında Chōjūrō, Siyah Zetsu'yu kesmeyi başardığı sırada Mei'i Madara ile savaşmak için çağırırlar ve Mei görevini Chōjūrō'ya bırakıp, Madara'nın yanına gider.

GÜÇLERİ
Mei, Katon, Doton ve Suiton kullanabilmektedir. Bu elementlerinden gelen iki Kekkei Genkai'si vardır.
1) Yōton: Lav elementidir. Doton ve Katon'un birleşimi sonucu oluşur. Daha sadece iki tekniğini gördük;
- Yōton: Yōkai no Jutsu: Ağzından havaya büyük bir miktar lav fışkırtır ve hedefinin zıplayarak kaçmasını önler.
- Lav Topakları(İsimlendirilmedi): Hedefine doğru ağzından lav topları fırlatır. Hedefi kaçırsa bile belli bir bölgeyi ya da kaçış yolunu kapamak için kullanılabilir.
2) Futton: Buhar elementidir. Katon ve Suiton'un birleşmesinden oluşur. Bu buhar zehirlidir ve hedefi canlı canlı eritmek için kullanılır. Mei bu buharın pH değerini ayarlayabilir. Daha sadece bir tekniğini gördük;
- Futton: Kōmu no Jutsu: Ağzından zehirli, asidik bir buhar salar havaya ve bu buhar düşmanı eritir. Teknik o kadar güçlüdür ki Susanoo'nun kaburgalarını bile eritmeyi başarmış ve içindeki kişiyi etkilemiştir. Tekniğin tek kötü yanı, Mei hariç etrafta dost - düşman herkesi etkilemesidir. Bu yüzden teke tek savaşlara uygundur.

Kurucu: Celebhol
Kurucu Üye: Grifthh

Erit Beni Mei Diyenler

Celebhol
Deathwing
Diabolus Spiritus Sanctus (Monk)
Affliction4ever
asddsa123
kien_
ugur_tatli
haLiiL
equando
ZeRull
Hou-Jounin
byakusharinnegan
Silvermask
YuriBoyka
M.B.
ihach
PHO3N1X
Headbanger
Light of God
Rosenrot
Naruto54
argon45
Cassio
YondaimeMinato
Rolex
Unknown
forzametin
kuralsz33
Outlaw
Kürşat senju
Nara_fkd
Engweng
Obduman
Grifthh
Black-Vikings
The Golden King

Resimler

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
(Mei'in gençliğini yapmış birisi)
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
En son Grifthh tarafından 08 Eyl 2015 10:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Deathwing
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Ekle beni.
Once upon a time there was no snake, there was no scorpion,

There was no hyena, there was no lion,
There was no wild dog, no wolf,
There was no fear, no terror,
Man had no rival.
Celebhol
Favori Anime: -

Tabi ki de panpa, eklendin.
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Deathwing'in yazdığını görünce kesin bir ''aohşş ''gibi bir şeyler atmıştır gene bu abazan dedim ama onun artık kendi yolunda ilerlemeye başladığına tanık oldum...İnsanlık ve abazanlığın bulanık sınırları arasında gidip gelen deathwing'in abazanlığa esir olmamak için verdiği bu mücadele bu uğraş gerçekten tüyler ürpertici...Biz normal insanlar onun bu vahşi içgüdülerine kahramanca karşı koyması karşısında hayrete düşmekte ve onun aslında ne kadar dirayetli bir o kadar da hırslı birisi olduğunu anlamaktayız.Ey hem dışındaki hem de kendi içindeki vahşiliklerle,kötülüklerle savaşan yolcu bilmelisin ki sen asla içindeki bu abazanlıktan kurtulamayacaksın ! Bunu kendin tatbik ettiğin vakit hala bu yolda hiç tereddüt etmeden devam edebilecek misin ? Yoksa umutsuzluğa düşüp de tuttuğun yoldan vaz mı geçiceksin ?
Hazır ol ey yolcu o vakit geldiğinde seçimin seni ya muzaffer kılacak ya da benliğini kaybetmiş milyarlarca abazan gibi amaçsızca,umutsuzca hatta fütursuzca dolaşmana vesile olacak...
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Barbar
Feel The Wrath of Ytar
Feel The Wrath of Ytar
Favori Manga: Bleach Beelzebub,Sun-Ken-Rock,Defense Devil,Veritas,Slam Dunk,GTO
Favori Anime: Bleach, Gintama, Fullmethal Alchemist, Slam Dunk, Great Teacher Onizuka, Hellsing. Blood Lad, Jojo's Bizarre Adventure.

Erit bizi Mei- Senpai :blush: :blush:
Forumda geri gelmeyen tek şey bir kızın emekleridir.

Resim
Celebhol

Ekledim panpa seni de.
Celebhol

Eklendin panpa sen de.
Kullanıcı avatarı
asddsa123
Favori Manga: Gamaran,Gintama,Veritas
Favori Anime: Gintama,Slam Dunk

Ekleyin :D
Resim
Celebhol

Pek tabii, eklendin.
Kullanıcı avatarı
Jaqen H'ghar
Favori Manga: one piece,veritas,fairy tail,the breaker,berserk,noblesse...
Favori Anime: sekirei,one piece,rosario

Yi beni öp beni mei oyşşş..ekle
Resim Resim

“Fan Kulüpler” sayfasına dön