Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MT-Beşiktaşlılar

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

ichibuugin yazdı: 14 Eyl 2017 17:00 Birbirine diş geçirebilecek 4 takımın olduğu grupların daha sıkıntılı olduğu gerçeğini göz ardı ediyorsunuz. Kaldı ki Monaco saydığın takımların çoğunu yenebilecrk güçte bir takım, Leipzig tecrübesizliğine rağmen muazzam oynuyor, Porto da 3.lüğü garantilemek için ekarte etmemiz gereken rakip konumunda.Porto ulan bu. Beşiktaş yendi diye adamları eziyorlar akılları sıra amk. Bi PSG'nin Real'in gelmesini ben de istiyordum sırf şu tabloyla karşılaşmamak için. Süpürücü bi takım varken çok daha rahat olursun grupta. Hesaplarını ona göre yaparsın.

Edit : 3 gram aklıyla Beşiktaş'a laf etmeye çalışan boş charlar siktirip gitsinler chat'te spam kasmaya
İşin garip kısmı dedikleri United'ın Monaco'dan ne fazlası var. Mbappe falan gitmeisne rağmen adamlar Jovetic gibi top class bir forvet Balde, Tielemans ve kongolo gibi bilinen genç oyuncuları aldılar. Geçen sene ile aralarında aşırı bir fark yok. Leipzig desek dehşet bir potansiyele sahip takım, iki, üç seneye o sayılan takımlar arasına girecek.

Geçen senede Napoli falan küçümseniyordu. Sorsak Napoli'nin Tdsi kim bilmezler anca konuşur bunlar.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

Takım tutmayan biri olarak geçen şike sürecindede Fener'i gömmüştüm. Bugünde triggerladık. Hoş bu seferki yapıcı bir eleştiriydi bana sorarsanız. :D Saydığınız takımlar Porto hariç yeni yeni parlamaya başladı dediğiniz gibi.
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

Monaco nasıl yeni parladı bide trigerladık diyor adam :D Monaco fransanın en elit takımlarındandı hep. Seni ciddiye alan kafamı sikeyim.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

redstak yazdı: 14 Eyl 2017 19:50 Monaco nasıl yeni parladı bide trigerladık diyor adam :D Monaco fransanın en elit takımlarındandı hep. Seni ciddiye alan kafamı sikeyim.
Bende.

Edit:Genede belirtelim. Monaco Fransa'nın en elit takımlarından biri olabilir. Burda Avrupa'da bıraktığı etkiden bahsediyoruz. Beşiktaş'ta Türkiye'nin en büyük takımlarından biri ne var yani amk ?

Edit 2:Türkiye'nin Avrupa'daki en başarılı takımı Galatasaray'da bir CL takımı değildir. Lafı BJK'yi ezmeye çalışıyor yauvvva getiriyorsunuz kafanızda sürekli biliyorum.
Kullanıcı avatarı
ichibuugin
Favori Manga: Berserk,Vagabond,Sun-Ken Rock
Favori Anime: Gintama

"Takım tutmayan biri olmak" ile futbol konusunda her boka atlama eğilimi arasındaki korelasyon çok ilginç. Bi tek ülkemizde gözlemlenebilir sanıyorum.

Triggerlamış lel. Reaksiyon yieldlayıp "Bugün de iyi trigger kastık hamdolsun" diye mutlu da oluyor musun geceleri yatarken?
casio on a plastic beach
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_

ichibuugin yazdı: 14 Eyl 2017 20:44 "Takım tutmayan biri olmak" ile futbol konusunda her boka atlama eğilimi arasındaki korelasyon çok ilginç. Bi tek ülkemizde gözlemlenebilir sanıyorum.

Triggerlamış lel. Reaksiyon yieldlayıp "Bugün de iyi trigger kastık hamdolsun" diye mutlu da oluyor musun geceleri yatarken?
3 Kulhuvallah 1 Elham reyiz. Denemeni tavsiye ederim çok temiz oluyor.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 22:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
galeme
Favori Anime: .

.
En son galeme tarafından 25 Eyl 2018 13:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster

“Fan Kulüpler” sayfasına dön