Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

GIRL'S POWER

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Amaranth
Favori Manga: Yok
Favori Anime: Yok

Sitede bir avuç olan kız sayısına son vermek için biz Mangatürk'ün bütün bayan üyelerini bir çatı altında toplamaya karar verdim.
Sitedeki yoğun testesteron oranı artık östrojenle dengelenmeli. B)
Evet bayanlar kulübümüze gelin gücümüzü gösterelim :evil:
Varlığınız bizim için şereftir :lol:
Grubun maskotu :
► Spoiler Göster
Kızların gücü adına !!!
Resim
Resim
ÜYELER Amaranth Goncam berithalkolikes eylem the soul of sky rassvet Maksim songena2 FosilKayasi liva hercaiebabil ~KötükarakteR~ Yuki-chan SiyahInci ophelia ^^^^MytH^^^^ insomniac PoorAngel AleXiel Tsunade-Sama Todomeda Dee niet Zodiaque BlackQueen
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
galeme
Favori Anime: .

Ekler misin? :)

Edit: Cinsiyet ayrımcılığına karşıyım. Sitede böyle cinsiyetleri ayıracak gruplar açılmamalı. Hayır biri çıkıp Man Power açacak en sonda.
En son galeme tarafından 22 Oca 2014 00:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Goncam
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Death Note, Soul Eater, Kaichou wa Maid sama

Ekle beni :laugh:
Resim Wenn der Krieg ausbricht, war der Frieden offenbar ein Gefängnis.. Resim
Kullanıcı avatarı
berithalkolikes
Favori Anime: One Piece, Bleach, Fairy Tail, Attack on Titan, Claymore, Sailor Moon

Ooooh, beni de ekle beni de! :laugh:

Not: Bir Sailor Moon gördüm orda, beni benden aldın şuan Ceren. :)
En son berithalkolikes tarafından 22 Oca 2014 00:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bitch is back.
Kullanıcı avatarı
eylem
Favori Anime: Soul Eater , Naruto

Ekle :D
Acacia
Favori Anime: Cowboy Bebop

Buraya eklenmek isteyen erkek arkadaşlar açık bir şekilde ılıktır! :evil:

Fc iyi açılmamış, daha ilgi çekici olabilirdi, şöyle çicekli böcekli falan daha iyi olurdu. :D (öyle bir niyetim yok ama sabote edildiğini düşünüyorsan mesajımı düzenle yada silebilirsin Ceren)
Kullanıcı avatarı
Amaranth

Acacia yazdı:Buraya eklenmek isteyen erkek arkadaşlar açık bir şekilde ılıktır! :evil:

Fc iyi açılmamış, daha ilgi çekici olabilirdi, şöyle çicekli böcekli falan daha iyi olurdu. :D (öyle bir niyetim yok ama sabote edildiğini düşünüyorsan mesajımı düzenle yada silebilirsin Ceren)
Sevgili Adil kız demek çiçek böcek demek değildir.Amaç belli B)
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Dr.M
Kalemşor
Kalemşor
Favori Manga: One Piece, Veritas, Gamaran, Hollyland,Liar Game,Bakuman, One Punch Man, Berserk, Toriko, Tower of God, City of the Darkness, Noblesse,
Favori Anime: Naruto, Bleach,Death Note, Hellsing, Samurai X, Hunter X Hunter, FullMetal Alchemist Brotherhood

Resim

Merak etmeyin kızlar, sonunda geldim.
ÖLÜLERİN BEKÇİSİ 3. SEZONU OLAN KURDUN SAVAŞI BAŞLIYOR
GÜNCEL 10. BÖLÜM ÇIKTI [/i][/size] OKUMAK İSTEYENLER BURADAN[/size]

YENİ BAŞLAYANLAR! ÖYKÜNÜN İLK SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ ÖZGÜR BİR ADAM BAŞLIĞINA

İKİNCİ SEZONU İÇİN ÖLÜLERİN BEKÇİSİ KURDUN DOĞUMUNA BAKABİLİRSİNİZ.
Kullanıcı avatarı
Amaranth

galeme yazdı:Ekler misin? :)

Edit: Cinsiyet ayrımcılığına karşıyım. Sitede böyle cinsiyetleri ayıracak gruplar açılmamalı. Hayır biri çıkıp Man Power açacak en sonda.
Man powerlık durum mu var sitede? Amaç kız sayısı artsın.Siz de yorum yapabilirsiniz bu başlığa.Şurada bir avuç kızız.
@Dr.M
Kahkaha attım :woohoo:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
galeme
Favori Anime: .

İşte zaten bir avuç kızsınız burada toplanıp kendinizi biz kızız işte buradayız diye belli etmeyin diyorum. Bunlar gençlere kötü örnek oluyor ileride kezban olmalarına yol açıyor. Neyse yanlış anlaşılmadan ben kaçayım.

“Fan Kulüpler” sayfasına dön