Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Terk Edilmiş Kulüpleri Devralma Başlığı

Anime&Manga ile ilgili Fan'ı olduğunuz herşey ile igili klüp kurabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Resim
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Muhtemelen terk edilmemiş ama gerekli koşullar sağlanırsa viewtopic.php?f=67&t=5014 bu konuyu devralmak ve elden geçirmek isterim.
viewtopic.php?f=67&t=7464 Bunu da isterim gerçi gayet güzel hazırlanmış ama ufaktan güncelleme ve isterdiği halde FC Listesine eklenmeyenler var ben dahil.

Not: İlk ben istediğim halde aşağıdaki arkadaş konuyu gene de istemesi konusunu da yüce MT yönetimine bırakıyorum. Bana verin lütfen. İşin ilginç kısmı bu arkadaş Anti Luffy FC'yi istemiş.
Not2: Yada hiç birisine aldanmadan sadece hazırladığımız tanıtımlardan yola çıkarak bir karar verilse iyi olur.
En son Portgas D Ace tarafından 13 Nis 2018 02:08 tarihinde düzenlendi, toplamda 3 kere düzenlendi.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

Portgas D Ace yazdı: 13 Nis 2018 02:00 Muhtemelen terk edilmemiş ama gerekli koşullar sağlanırsa viewtopic.php?f=67&t=5014 bu konuyu devralmak ve elden geçirmek isterim.
viewtopic.php?f=67&t=7464 Bunu da isterim gerçi gayet güzel hazırlanmış ama ufaktan güncelleme ve isterdiği halde FC Listesine eklenmeyenler var ben dahil.
Luffy'i ben alayım.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Bilgisayara gectigimde halledecegim isinizi.
Kullanıcı avatarı
Outlaw
MangaTurk Çeviri
MangaTurk Çeviri
Favori Manga: Vagabond,Tower of God, Planetes, Watashitachi no shiawase na Jikan, Pluto, Green Blood, Claymore, Slam Dunk, 20th Century Boys, Koe no Katachi, Vinland Saga
Favori Anime: Gintama, Psycho-Pass, HxH:11, Zankyou No Terror, Shigatsu wa kimi no uso, SNK, Anohana, 3-gatsu no lion, Kaguya-sama, Samurai Champloo, Koe no Katachi, Vinland Saga, Tenkuu no Shiro: Laputa, Saiki Kusuo, Cowboy Bebop, JoJo serileri...

@Portgas D. Ace,

La ben ne zaman Anti Luffy FC'yi istemişim? :D Ben severim adamı.
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari

JiraiyaFlash yazdı: 12 Nis 2018 10:58
Portgas D Ace yazdı: 13 Nis 2018 02:00
Verdim kulupleri.
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

viewtopic.php?f=67&t=717 Şutlandı çok şükür. Alırım FC’yi
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti

Portgas D Ace yazdı: 18 Nis 2018 16:56 viewtopic.php?f=67&t=717 Şutlandı çok şükür. Alırım FC’yi
Tesekkur ederim kendi adima, konu senindir. Lol
Kullanıcı avatarı
redstak
Favori Manga: HxH- Slam Dunk- Shingeki no Kyojin -
Favori Anime: Slam Duk - Hunter X Hunter - JoJo - Shingeki no Kyojin

viewtopic.php?f=67&t=10610 alırım bu grubu. bu foruma böyle karakterler gerek
Kullanıcı avatarı
~KötükarakteR~
Favori Manga: Liar Game
Favori Anime: Code Geass, FMA Brotherhood

viewtopic.php?f=67&t=4699&p=351025#p351025

İsteyen biri şu kulübü benden alabilir mi siteye ayda bir aklıma gelirse giriyorum ve Grimmjow'u hala sevsem de Bleach'i pek sevmiyorum tanıtım hazırlayamam. Muhtemelen yeri burası değil ama başka nereye yazsam bilemedim.
Resim

Resim
► Spoiler Göster

“Fan Kulüpler” sayfasına dön