Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

MangaTurk Hikaye Yarışması Sonucu

Mangaturk içerisinde yapılan yarışmalar burada!
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
Favori Manga: One Piece, Veritas
Favori Anime: One Piece
İletişim:

Bahanelerin arkasına sığınıpta, tembelliklerini ve korkularını örtmeye çalışanlar, yok kısıtlama var, yok bilmemne yapamadım diyenler bi zahmet şuraya post atıp asabımı bozmasınlar sikerim.

Bu yarışmayı başlatırken, çok eğlenceli hikayeler okuyacağımız ümidi ile başlatmıştım. Katılım sayısının 20-30 ve üzeri olmasını bekliyordum, çünkü sitede özellikle en azından 10-15 kişinin hayal gücüne azmine falan güveniyordum.
Benim için bu yarışma büyük hayalkırıklıgı oldu, hem sitede iyi niyet belediğim kişiler adına, hem buraya verdiğim emek ve bundan sonra yapacağım yarışmalar adına.

Açıkçası yarışmayı yaparken bir sürü kıstas vardı, fakat yarışmanın şu haliyle tek kıstas kaldı.

Zamanında 5 sayfa yazmış ve bana ulaştırmış o güzel insanlar.
Yani şu kişiler;

1.Jiraiya Sama
2.İkarus
3.HercaiEbabil.

Temmuz bitmeden hikayeleri bana ulaştıranlar bu 3 kişiydi. 1-2-3. yü zaten yazdım.

Geçte olsa çaba göstermiş olan şu arkadaşlara da teşekkür ederim;

Muaet
Shirohige

Bu yarışmadan sonra yapmayı planladığım yarışma da vereceğim ödül, maket gemilerdi beyler. One piece gemileri, luffynin, shanksın, beyaz sakalın, garpın ve başka görünen sevilen gemilerdi.
Fakat şu günden itibaren yarışma falan yapmayı bırak, kılımı kıpırdatmayı doğru bulmuyorum şurdaki üyeler için.

İlk 3'e ödül verilecek. Ödüller Bleach Animesinin Figürleri olacaktır. Aşağıda Fotoğraflarda göreceğiniz figürler. 1. ye 2 tane, 2. ye 2 tane, 3. ye 1 tane olmak üzre dağıtılacaklar. 1. ve 2. olan seçme şansına sahip.

1. Olan arkadaşım, yani Jiraiya Sama değerli kardeşim, senin özel ödülün şudur;
Çok hoş bir cüzdan, ben çok beğendim seninde beğeneceğini umuyorum. Diğer figür ödüllerinden de sırasıyla seçeceksiniz.

[thumbnail]http://s20.postimg.org/okigzpz4d/sdsagas.jpg[/thumbnail]

İlk 3'e ödül verilecek. Ödüller Bleach Animesinin Figürleri olacaktır. Aşağıda Fotoğraflarda göreceğiniz figürler. 1. ye 2 tane, 2. ye 2 tane, 3. ye 1 tane olmak üzre dağıtılacaklar. 1. ve 2. olan seçme şansına sahip.

[thumbnail]http://s20.postimg.org/wjlocedu5/image.jpg[/thumbnail]

[thumbnail]http://s20.postimg.org/tlopip66l/image.jpg[/thumbnail]

[thumbnail]http://s20.postimg.org/prv99joul/image.jpg[/thumbnail]
Dosya ekleri
Hikayeler.rar
5 Hikaye
(93.97 KiB) 329 kere indirildi
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Tebrikler arkadaşlar. :)

Muaet'in ilk üçe girmesini bekliyordum şaşırdım. :side:

Benim hikayeyi okumasanız da olur,vakit kaybı. :lol:
En son Shirohige tarafından 28 Kas 2014 22:30 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

ShiRoHige yazdı:Tebrikler arkadaşlar. :)

Muaet'in ilk üçe girmesini bekliyordum şaşırdım. :side:

Benim hikayeyi okumasanız da olur,vakit kaybı. :lol:
Hikayelerin hepsi birbirinden güzel, yarışmadaki kıstasları kullanmadan gönderim sırasına göre ilk 3ü seçtim.
Eğer sizde temmuz ayında göndermiş olsaydınız 2niz içinde hediyeler vardı :) :lol:

Herneyse bu listede yer alan 5 kişiye gerçekten büyük saygı duyuyorum. Cesaretiniz ve azminiz için tebrik ederim.
Betrayer... In truth, it was I who was betrayed. Still, I am hunted. Still, I am hated. Now, my blind eyes can see what others cannot.
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

İlk önce katılan bütün arkadaşları tebrik ediyorum.

Hikayemi okuyan arkadaşlar alttaki spoilere bassın yoksa güzelliği kalmaz
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama
Favori Manga: Fma
Favori Anime: Fma.

Hercai'nin hikayeyi okudum şimdi gayet güzel olmuş. Hele o yabancının ismini duyduğumda istemsizce güldüm.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

Jiraiya-Sama yazdı:Hercai'nin hikayeyi okudum şimdi gayet güzel olmuş. Hele o yabancının ismini duyduğumda istemsizce güldüm.
Acacia'nın önerisiydi. Karakterlere ne isim vereceğim diye çok düşünmüştüm. En sonunda bütün hepsine buldum geriye başrol kaldı. Kara kara düşünüyordum, o da bu ismi önerdi. :lol:
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
İkarus
Favori Anime: Van pis forevır

hercaiebabil yazdı:
Jiraiya-Sama yazdı:Hercai'nin hikayeyi okudum şimdi gayet güzel olmuş. Hele o yabancının ismini duyduğumda istemsizce güldüm.
Acacia'nın önerisiydi. Karakterlere ne isim vereceğim diye çok düşünmüştüm. En sonunda bütün hepsine buldum geriye başrol kaldı. Kara kara düşünüyordum, o da bu ismi önerdi. :lol:
İkarus dedim. Dinlemedin bak noldu şimdi
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama

► Spoiler Göster
Bu ne abi :lol:

Hercai yabancı karakteri tam uymuş yalnız acayip güldüm ismini öğrendiğimde. Harbiden nerede hala kayıp değil mi ?
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Diabolus Ipsum Amans
Mesaj Panosu Yöneticisi
Mesaj Panosu Yöneticisi
İletişim:

Adam güzel kullanmış, neden yargılıyorsun. Figürleri seç, bana bildir.
Kullanıcı avatarı
Jiraiya-Sama

Ulqiora ile shikai ichigoyu alayım.

Yargılama filan yokki. Sadece çok hoşuma gitti o yüzden paylaştım.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Yarışmalar!” sayfasına dön