Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kangoku gakuen(+18)

İlla ki grup olmanıza gerek yok, tek kişilik dev kadrolar burada çevirilerini gösterebilir, tanıtım yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat
Favori Manga: Berserk-Vagabond-Bakuman-
Favori Anime: Bakuman-Death Note-Kimi Ni Todoke

Çeviri ekibim malesef dağıldı şuanda çevirmek içinde boş zamanım yok internet üzerinden bi kaç grup çevirisini yapıyodu sanırım bizim manga arşivinde var mı bilmiyorum.

edit: abi ilk bölümü okudumda harbi sağlam çevirmişim bayada komik olmuş vay aq gözlerim yaşardı gülmekten çevirmeye zaman buldukça devam edicem ya yok böle bi çeviri bana yardımcı olmak isteyen varsa iletişime geçebilir mi ne kadar hızlı okadar güzel çünkü şuanda bi 200 e yakın bölüm oldu mangasında.

edit2: 15. bölüme geldiğimi yazmıştım benim laptoptaydı laptop çalınmıştı bundan bi 6 ay önce falan kayıtlarda gitti baştan çevirmem gerekcek hay hamısına ya.
Resim
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Buradan = http://www.turkanime.tv/anime/kangoku-gakuen

2 gün önce animesi başladı bunun, sansürsüz hali için BD sürümlerini beklemeniz lazım biraz :P
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat
Favori Manga: Berserk-Vagabond-Bakuman-
Favori Anime: Bakuman-Death Note-Kimi Ni Todoke

Baryshx yazdı:Buradan = http://www.turkanime.tv/anime/kangoku-gakuen

2 gün önce animesi başladı bunun, sansürsüz hali için BD sürümlerini beklemeniz lazım biraz :P
Sansürlenmese aslında çokta kötü değil baya güldürdü :lol: ve animesi çıktığınada aşırı sevindim bekliyordum çünkü böle komik bir manganın animesinin olmasını.
Resim
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

"Sonunda bir kıza siktir diyebildim"

-Jo
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Prison school değil mi bu, beni baydı tavsiye etmiyorum.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster

“Üye Çevirileri” sayfasına dön