Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Pokemon Adventure 30.Bölümden Sonrası

İlla ki grup olmanıza gerek yok, tek kişilik dev kadrolar burada çevirilerini gösterebilir, tanıtım yapabilirsiniz.
CoNQueRa
Favori Manga: Gantz
Favori Anime: Elfen Lied

Kendi mesajını alıntılamışsın :D İletmek istediğin şeyi tam olarak algılayamadım :(
keyobless.wordpress.com
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Yani, Pokemon Origins'ten bahsetmiyorum mesajımı dikkatli okursan, Manga, Red ve 2. Sezon kelimelerini görürsün. 4 Bölüm süren'den bahsetsem 2 Sezon der miyim ? Manga dedim Anime demedim, Ana Karakter Red'di sanırsam dedim. 4 Bölümlük seriyi nereden karıştırdın Hocam ? Ben direkt Manga'dan bahsettim. :lol: :lol:
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
CoNQueRa

Portgas D Ace yazdı:Acayip şekilde araştırdım ancak, Red'in maceralarını bulamadım (Manganın ana Karakteri Reddi sanırsam) 2. Sezon bilmem kaçıncı bölüme kadar Türkçesi var çok beğensem'de gerisini izleyemediğim için hala burukluk vardır içimde.
O mesajdan anlamadığım için başka bir türlü anlatabilirdin, aynı mesajı kopyalıp yapıştırınca aynı yere dönüyoruz.

Neyin 2.sezon bilmem kaçıncı bölüme kadar türkçesi var?
Red'in maceraları derken kastettiğin nedir oyun mu anime mi manga mı diye düşündüm ve "gerisini izleyemediğim" yazdığın için Origins de kısa bir seri olduğu için(devamı vardır herhalde düşüncesi ile) acaba ondan mı bahsediyor diye düşündüm.
keyobless.wordpress.com
Kullanıcı avatarı
Portgas D Ace
Favori Manga: Naruto, One Piece, Slam Dunk, One Punch Man, Boku no Hero Academia, FSJ
Favori Anime: Naruto, Pokémon, One Piece, Tsubasa, Hunter x Hunter, One Punch Man, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia

Büytmemin Sebebi ; Yazdığımı görmemiş/okumamış olman sebebiyle anla diye büyütmüştüm her neyse.

Red'in maceraları derken "Red'in Maceraları" değil Red'in yaşadığı maceralar demek istemiştim.
Resim

Aranızdaki farklar çatışmaya değil, çok kültürlülüğe vesile olsun.
Resim

Resim
CoNQueRa

Gecikme için özür dilerim bu ara biraz meşgulüm.
34.Bölüm
keyobless.wordpress.com

“Üye Çevirileri” sayfasına dön