Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Bleach 591

İlla ki grup olmanıza gerek yok, tek kişilik dev kadrolar burada çevirilerini gösterebilir, tanıtım yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
kaosturk
Favori Manga: Bleach, One piece, Claymore, D.Gray-Man, Shingeki no Kyojin bitti.
Favori Anime: Bleach, Dragonball, Clannad serisi, Shingeki no Kyojin, Death Note...

Bu sefer adam akıllı çevirdim! Piyasada böylesini bulmak zor... :lol:
591
En son kaosturk tarafından 31 Tem 2014 11:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Eline sağlık.Bir bakalım.Bu zamanda bleach çevirileri çok az olduğu için her çeviriye bakıyorum neredeyse.Animede olmadığı için tasdik etmek mümkün olmuyor.
Resim
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Yazı fontu iyi olmamış. Bir de pdf değil de, jpg olarak yap dosyayı. Onun dışında eline sağlık. :lol:
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
kaosturk
Favori Manga: Bleach, One piece, Claymore, D.Gray-Man, Shingeki no Kyojin bitti.
Favori Anime: Bleach, Dragonball, Clannad serisi, Shingeki no Kyojin, Death Note...

Font'ta düzenlemeye gittim ve jpg-png olarak tekrar yükledim.

“Üye Çevirileri” sayfasına dön