Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kenarda Köşede Kalmış Güzel Mangalar (ve Nedenleri)

Her türlü manga ve manhwa tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Magistra
Favori Manga: One Piece, City of Darkness
Favori Anime: One Piece, Hunter X Hunter 2011

Sayılırmı bilmem ama Baki serisi.

Sadece ilk sezonunu mangadan okudum gerçi, çizimleri güzel değil ancak dövüş sanatlarına ilgisi olanların seveceği bir manga.Ayrıca animesi de bulunmakta.Ne yazıkki mangada ilk sezonun çevirisi sadece 94. bölüme kadar yapılmış gerisi animede anlatılıyormuş ama detaylarını atlamışlardır diye düşünüyorum.İlk sezondan sonra 2 sezonu daha var.

Kısaca konusu:

" Eğer kişi erkek olarak doğmuşsa hayatında en az bir kere yaşayan en güçlü adam olmayı hayal etmiştir.Grappler, dünyadaki en güçlü adam olmayı hedefleyen kişidir!"

Baş karakterimizin ismi Grappler Baki.Animesinden çaldığım açılış cümlesinden de anlaşılacağı gibi dünyadaki en güçlü adam olmayı hedeflemektedir.Tabi bunun bir nedeni var ama spoiler olmasın diye şimdilik böyle bırakıyorum.

http://www.mangareader.net/grappler-baki/1

Bu arada imzamdaki sırt hikayedeki karakterlerden birinin.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

Magistra yazdı:Sayılırmı bilmem ama Baki serisi.

Sadece ilk sezonunu mangadan okudum gerçi, çizimleri güzel değil ancak dövüş sanatlarına ilgisi olanların seveceği bir manga.Ayrıca animesi de bulunmakta.Ne yazıkki mangada ilk sezonun çevirisi sadece 94. bölüme kadar yapılmış gerisi animede anlatılıyormuş ama detaylarını atlamışlardır diye düşünüyorum.İlk sezondan sonra 2 sezonu daha var.

Kısaca konusu:

" Eğer kişi erkek olarak doğmuşsa hayatında en az bir kere yaşayan en güçlü adam olmayı hayal etmiştir.Grappler, dünyadaki en güçlü adam olmayı hedefleyen kişidir!"

Baş karakterimizin ismi Grappler Baki.Animesinden çaldığım açılış cümlesinden de anlaşılacağı gibi dünyadaki en güçlü adam olmayı hedeflemektedir.Tabi bunun bir nedeni var ama spoiler olmasın diye şimdilik böyle bırakıyorum.

http://www.mangareader.net/grappler-baki/1

Bu arada imzamdaki sırt hikayedeki karakterlerden birinin.
İmzandaki fotoğrafı ilk gördüğümde, City of Darkness'den bir sahne sanmıştım, sonra araştırıp bu seriyi buldum.
İlk fırsatta başlayacağım bu seriye.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Nanatsu no Taizai

King of Hellden sonra yanlışlıkla keşfettiğim ve severek okuduğum bir seri oldu.
Öyleki çevirmeyi bile düşünür oldum.
Karakterleri güzel, çizimler güzel. Güç gösterileri biraz garipsenebiliyor başlarda ama ilerledikçe yadırgamıyosunuz..
Ulen hadi konununda tanıtımını yapayımda okusun millet..

Edit: ahada açtım..
manga-tanitimlari/nanatsu-no-taizai-t10460.html
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Todomeda yazdı:Nanatsu no Taizai

King of Hellden sonra yanlışlıkla keşfettiğim ve severek okuduğum bir seri oldu.
Öyleki çevirmeyi bile düşünür oldum.
Karakterleri güzel, çizimler güzel. Güç gösterileri biraz garipsenebiliyor başlarda ama ilerledikçe yadırgamıyosunuz..
Ulen hadi konununda tanıtımını yapayımda okusun millet..

Edit: ahada açtım..
manga-tanitimlari/nanatsu-no-taizai-t10460.html
Benim de severek takip ettiğim bir seri.Yanlız ben animesinden takip ediyorum.
7gunah ın liderinin karakterine hastayım :)

--------

Kenarda köşede kalmıs değil de yarım kalmıs-bitirilememiş bir sayı D-Gray Man Öncelikle karakterler cok saglam. Şimdiye dek hiç rastlamadıgım bir kurguya-konuya sahip.Sürükleyici..

Re-Monster: Yanılmıyorsam 10. sayıda kaldı.Türkceye ceviren bir grup yok bildiğim kadarıyla. Bir Goblin in evrim basamaklarını tırmanıp en tepeye cıkmasını konu alıyor. Anlatım tarzı RPG oyunlarının ilerleyişine benziyor. Tavsiye ederim.
Makoto Soda
Favori Manga: Tsubasa
Favori Anime: Tsubasa Naruto Bleach

Kıyıda köşede kalmış demek doğru olur mi bilmem ama Captain Tsubasa mangası bence okunmama nedeni Tsubasanin oynadığı her maçı kazanması okunma sebebi ise futbol delisi olan kişiler için çok iyi bir manga çünkü insanlar küçükken hayran olduğu futbolcuları hiç beklemediği anda karşılarına çıkıyor ve gunumuzdede bulunan sut ve çalım teknikleri.

“Manga Tanıtımları” sayfasına dön