Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Feng Shen Ji (Manhua)

Her türlü manga ve manhwa tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

İkinci serinin İngilizce ve Türkçe çevirisi tamamlandı. Tortuga ekibine buradan teşekkürler. :) Oldukça iyi bir sezon oldu. Aksiyon hiç düşmedi. NiTian Erxing gibi bir karakter tanıdık. Üçüncü sezonu bekleyelim artık. :)
► Spoiler Göster
Tector
Favori Anime: --

Güzel seri.
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

Şiddetle öneririm.Okuyorum şu an su gibi akıyor.
Renkli ve kaliteli bir manhua okumak manga okumaktan daha zevkliymiş.
Hikaye güzel onun dışında çizimler ve karakter tasarımları da çok iyi.
Resim
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 06 Şub 2018 23:59 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
eXo ZEAL
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach

Okuyun, okuyun, okuyun.
Sırf sabırsızlıktan büyük bir hata yaparak s3 rawlarına baktım ve hayatımın pişmanlığını yaşıyorum. üniv. bitirene kadar s3 e tekrar bakmamaya karar verdim sırf unutayım da o tadı yeniden alabileyim diye.
► Spoiler Göster
"Hiçbir canlı kendisinden daha yüce bir varlığa inanç duymadan ve itaat etmeden yaşamını sürdüremez. İnanç duyanlar bu yükten kurtulmak adına kendilerinden daha güçlü kişileri ararlar ve buna karşılık, bunu aradıkları o kişiler de inanç duyabilecekleri daha da güçlü kişileri ararlar. Ve işte krallar böyle doğar… Ve işte Tanrılar böyle doğar." Aizen Sousuke --
Kullanıcı avatarı
berserk92
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Feng Shen Ji, City of Darkness, Vınland Saga, Gigantomakhia, Banya, Gwi.
Favori Anime: Berserk, Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Deadman Wonderland, Fullmetal Alchemist, Claymore, Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin, Shingeki no Kyojin, Bleach, Fairy Tail, Shura no Toki.

Bu manhuayı ilk bulduğum da dahi heyecanlanmıştım. Gerçi ilk manhua hikayem yarıda kalıp yeniden canlanan City of Darkness'dir. O güzel FSJ ayrı bir güzel. Çizgi roman kültürüm olduğundan renkli çizimleri severim. Bazı arkadaşlar rengi sevmeyebiliyor. İşin özü hiç bitmesin şikayet etmeden okurum. B)
Işık ne kadar kuvvetliyse düşen gölgelerde o kadar karanlıktır.
Tector
Favori Anime: --

berserk92 yazdı:Bu manhuayı ilk bulduğum da dahi heyecanlanmıştım. Gerçi ilk manhua hikayem yarıda kalıp yeniden canlanan City of Darkness'dir. O güzel FSJ ayrı bir güzel. Çizgi roman kültürüm olduğundan renkli çizimleri severim. Bazı arkadaşlar rengi sevmeyebiliyor. İşin özü hiç bitmesin şikayet etmeden okurum. B)
FSJ 182.bölümde bitiyor ne yazık ki.
Böyle bir seri daha uzun sürmeliydi üşüyoruz.
Kullanıcı avatarı
berserk92
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Feng Shen Ji, City of Darkness, Vınland Saga, Gigantomakhia, Banya, Gwi.
Favori Anime: Berserk, Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Deadman Wonderland, Fullmetal Alchemist, Claymore, Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin, Shingeki no Kyojin, Bleach, Fairy Tail, Shura no Toki.

Türkçe'de en son 129 çıktı en azında daha okuyacak bir sürü cilt var diyerek kendimizi tatmin edelim. :pinch:
Işık ne kadar kuvvetliyse düşen gölgelerde o kadar karanlıktır.
Kullanıcı avatarı
Hasır_papak
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Ruroini Kenshin,Bleach,Shingeki no Kyojin

Bu ne læ ? Böyle bir efsane seri nasıl 2 sayfada kalabilir? :blink:
Resim
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 07 Şub 2018 22:07 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Manga Tanıtımları” sayfasına dön