Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Feng Shen Ji (Manhua)

Her türlü manga ve manhwa tanıtımlarınızı yapabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Resim Alternatif İsimler: Chronicles of the God's Order, The Legend and the Hero

Yazar: Zheng Jian He

Çizer: Cheng Kin Wo & Tang Chi Fai

Tür: Seinen, Aksiyon, Fantastik, Tarihi, Dövüş Sporları, Romantik, Doğaüstü

Bölüm Sayısı: 38(ilk seri), 64(ikinci seri), 80(üçüncü seri).

Tip: Manhua(Sağdan Sola) (Çin yapımı)

Büyük Shang hanedanlığı yıllardır hüküm sürmektedir ancak Tanrılar yeni imparatordan memnun değillerdir. Tanrıların emirlerine uymak yerine, onların gücüne son vermeye ve insanları hür bırakmaya çalışmaktadır. Tanrılar Shang hanedanını yok etmek için, Zhou imparatorunu kullanırlar ve onun üzerine sürerler. Shang hanedanının son veliahtının mücadelesini konu alan bu seri 16. yüzyıl Çin epic hikayesi olan Fengshen Bang'dan esinlenilmiştir ve tanrılar, ilahlar ve ruhların olduğu renkli, detaylı ve oldukça başarılı olan bir seridir.

Bazı Resimler:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Seri üç kısımdan oluşuyor. Üç serinin de Türkçe ve İngilizce çevirileri bulunmaktadır. Türkçe çevirisi Tortuga Grubu tarafından hazırlanmıştır.

Kendi yorumuma gelince çok geniş kapsamlı bir kurgusu olmasa da oldukça iyi bir hikayesi var. Tanrı ve insanların mücadelesi güzel gösterilmiş. Hemen her sayıda bir aksiyon var. Üstelik seri tamamen renkli. Ana karakteri de seveceğinizi umuyorum. Çeviren editleyen herkese teşekkürler. :)
En son MRTFR tarafından 16 Eyl 2016 09:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Engaada O
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: Death Note

Sevdiğim bi seriidir. Beyinsiz tanrılar ve sürekli insanlara maymun denmesi az biraz eleştirdiğim noktalar!
Onun haricinde One Piece gibi geçişler iyi değil, İnsan bi eksiklik hissediyor! One Piece okuyup bunu okuyanlar beni anlayacaktır. Okuyacak olan arkadaslarım varsa okuduklarında anlarlar ne demek istediğimi. Ne oldu la, ne ara bura geldik dediğim bölümleri oldu!

Eleştirel olduğunu düşündüğüm özelliklerine rağmen çizimi ve hikayesi iyi, en azından ben beğendim.
Kısaca, bi başkaldırışın hikayesi...
Resim
Kullanıcı avatarı
Son of Sparda
Favori Manga: Berserk, One Piece, Bleach, Gantz, Onani Master Kurosawa, Fairy Tail, Deadman Wonderland, Molester Man, Tsunbaka, I am a Hero, Watashitachi no Shiawase na Jikan, Noblesse, Tower of God, Veritas, Riki-oh, Nozoki Ana
Favori Anime: One Piece, Gurren Lagann, Death Note, FMA Brotherhood, Hellsing Ultimate, Beelzebub, Berserk, Blood Lad, Danganronpa, Gintama, GTO, K, Shingeki no Kyojin, SAO, DMC, Btoom, Deadman Wonderland, Code Geass, Magi, Basilisk, Detriot Metal City...
İletişim:

Tanrılar varsa ben bunu okurum :lol:

Uzun zamandır manhua okumamıştım garip gelir şimdi ama renkli olması da ayrı güzel oluyor.
Resim
Resim
"Konuşma, bir bayanın eteği gibi; ilgiyi sürdürecek kadar kısa, konuyu kapsayacak kadar uzun olmalıdır". -Dale Carnegie
► Spoiler Göster
DeviantArt -Güncel, 25.02.2014-[/color][/b][/url] Malaikat Abu-Abu -Part 3 Yayınlandı-[/color][/b][/url]Eikichi Onizuka FC[/color][/b][/url]
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Yine Pumpkin kardeşim sayesinde başladım ve 1 günde güncele geldim.Mükemmel Lan!
Resim
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
Favori Manga: Hunter x Hunter, Toriko, Kingdom
Favori Anime: Ergo Proxy, Hunter x Hunter, Cowboy Bebop
İletişim:

TribalCain yazdı:Yine Pumpkin kardeşim sayesinde başladım ve 1 günde güncele geldim.Mükemmel Lan!
Bunu ne ara önerdim lan? :lol: Gerçi bir ara avatar ve imzama koymuştum.
Neyse, iyi bir şeye daha vesile olmuşum.
TribalCain

Nityan erşing vardı ya bi ara.Ondan koymuştun qnq.
Resim
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
İletişim:

TribalCain yazdı:Nityan erşing vardı ya bi ara.Ondan koymuştun qnq.
NiTian ErXing, büyük devrimci!
► Spoiler Göster
TribalCain

► Spoiler Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
ThePumpkin
İletişim:

TribalCain yazdı:
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
TribalCain

Burdada ben gaza gelmiştim heralde.Ne güzel tablo...
► Spoiler Göster
Resim

“Manga Tanıtımları” sayfasına dön