Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Mangastream ve Jamini's Box Hakkında

Burada yeni çıkacak serilerin duyuruları yayın tarihleri gibi haberleri verebilir, onlar hakkında konuşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Mangastream tamamen kapatti, Jamini's Box ise webtoon harici tum serileri kaldirdi diye anladigim gordugum kadariyla.

Oncelikle ozellikle mangastream'e kendi adima tesekkurlerimi sunuyorum. Yillardir yaptigi kaliteli scan ve cevirileri her hafta begenerek okudum. Kapanmalari cok uzucu geliyor hala.

Jaimini's box ile pek alakam olmadi ama onlarin da buyuk katkisi var manga scan ve cevirilerinde.

Bugun one piece'i ilk kez turkce okudum yillar sonra konusundaki linke tiklayarak ingilizcesini bulamayinca. 😢
Kullanıcı avatarı
Fame
Favori Manga: Vagabond, One Piece
Favori Anime: Psycho-Pass

Mangastream'e özellikle çok üzüldüm. Kaliteli çeviri için tamamen oraya güveniyordum. OP'yi okumaya çalışırken bulamayınca şaşırdım açıkçası.
ugur_tatli yazdı: 21 Ara 2019 01:16 Bugun one piece'i ilk kez turkce okudum yillar sonra konusundaki linke tiklayarak ingilizcesini bulamayinca. 😢
Ben açıkçası mangasail.com'dan bakıyorum. Hızlı bir şekilde koyuyorlar, hatta yayınlanmadan bir gün öncesinde spoilerları da paylaşıyorlar.
Kullanıcı avatarı
_[Emre]_
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Medaka Box

mangakakalot ve manganelonun tiranlığı başlamış oldu böylece. :D

https://mangakakalot.com/
https://manganelo.com/
Kullanıcı avatarı
MRTFR
Favori Manga: One Piece, Toriko, Dragon Ball, Sun-Ken Rock, Noblesse, Berserk, Billy Bat, Feng Shen Ji, Vagabond, One-Punch Man, Dr. Slump
Favori Anime: One Piece, Hellsing Ultimate, FMA: Brotherhood, Hunter X Hunter (2011), JoJo's Bizarre Adventure

Haydaa. Telif meselesine karşı koyamadılar demek ki. Üzücü. Emekleri için teşekkürler.

“Manga & Anime Haberleri” sayfasına dön