Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Breaker Tanıtım

Kullanıcı avatarı
unreal_tr
Coder
Coder
Favori Manga: One Piece, Sun Ken Rock, Kenichi
Favori Anime: One Piece, Full Metal Alchemist, Hellsing
İletişim:

Xadexia yazdı:
unreal_tr yazdı:Birinci seri bitmesine bitti. Ama herhalde bu işin kazancı ya da popülaritesi tatlı gelmiş olacak ki seriye devam kararı aldılar. 2. seri 1. seriye göre o kadar yavaş ilerliyor ki kanser edecek adamı.

2. serinin çıkmasında kazanç ve popülerite elbette önemlidir fakat senin söylediğin kadar değil.. İlk seri devam etmeye müsait bir şekilde sonlandı ve doğal olarak devam etti.. Naruto da bitti ama shippuuden olarak yine başladı, bu tür serilerin devam etmesini sırf bu iki nedene bağlamak saçma..
Serileri bitirirken hep öyle olur zaten. Bu devamının gelmesi gerektiği anlamına gelmez. Özellikle de birinci seri ile İkinci seri arasındaki kalite farkını görmezden gelmek abesle iştigal. Bariz akıcılık sorunu var. Neredeyse zorla devam ettiriliyor diyebiliyor insan. İlk seri gayet akıcıydı. Karakter Gelişimi düzenliydi. Zaten ben okurken seri tamamen bitmişti. Bir çırpıda okudum bütün manwha yı. 75 küsür chapterda bütün hikaye gayet güzel anlatıldı, bunda 80. chapter geldi hala ne kafamızda bir gidişat oluşabilmiş değil ne de ana karakter ne yapacağına karar vermiş değil. Bu kalite düşüşü bana bunu düşündürüyor haliyle. Seri böyle başından beri böyle planlanmış olsaydı aynı kalitede devam ederdi. Zorlama bir devam serisi olmuş bence. Hala kurtarılabilir. Hala eski haline döndürülebilir.

Ayrıca bu adam bunu babasının hayrına, ya da fanlarına güzellik olsun diye çizmiyor. Para ve popülarite için zekasını ve yeteneğini kullanıyor ki bu çok doğal. Olması gereken de bu. Ama farklı bir fikir Farklı bir hikaye ile gelebilirdi bunu devam ettirmiş sağlık olsun. Keşke biraz daha ilgi çekici birşeyler ile devam etse. Yabancı forumlarda en çok şikayet edilen şey yavaşlığı. Böyle giderse kanser olacaz hepimiz.

Naruto + Naruto Shippuuden hikayesi ise çok daha farklı bişey. Öncelikle bahsettiğin şey anime. Narutonun mangası hayatına tek parça olarak devem ediyor. Anime de olsa Naruto nun naruto shippuuden e dönüşmesinin arkasında narutonun verdiği tonla filler var. Yanlış hatırlamıyorsam 135 den 220 ye kadar. Bu durumda yapılan böyle bir hamle mantıklıydı açıkcası. Ama izlediğin naruto aynı. Kişiliği aynı karakterler aynı. Gidişatı ve kalitesi aynı. Aradan geçen 2 yıl var sadece. Ben bu manwha ya baktığımda aynı şeyi göremiyorum. İlkinin devamı gibi gelmiyo bana.
Resim
"Information is power. But like all power, There are those who want to keep it for themselves"
eXtreme783
Favori Manga: Naruto, Bleach, Sun Ken Rock, Veritas, Death Note, Holyland
Favori Anime: Bleach, Naruto, One Piece, Hellsing, Hellsing Ultimate, Death Note, Deadman Wonderland, Samurai Champloo, Maria Nikki, Fullmetal Alchemist, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Amnesia, Kotoura-San, Cuticle Tantei Inaba, High School Of The Dead, Gantz, Fairy Tail, Sword Art Online, D.Gray-Man, Avatar: The Last Airbender, Elfen Lied, Darker Than Black, Darker Than Black 2, Hınter X Hunter 2011, Magi - The Labyrinth of Magic, Devil May Cry, Soul Eater, Code Geass : R1, Code Geass : R2, Another, Beelzebub,

Çok Güzel Bir Tanıtım Başlamak İçin Yorumları Okumaya Bİle Gerek Duyulmuyor =)
Kullanıcı avatarı
xcage55
Favori Manga: One Piece, Bleach, Blood and Steel, Berserk, Gantz, Toriko, Beelzebub. The Breaker, Noblesse, Shoukoku No Altair
Favori Anime: One Piece, Dead Note, Guilty Crown, Helsing, Code Geass, Shingeki no Kyojin

Daha bugün başladım ve bitirdim. Yoshiko06 arkadaşımızın Fan Fiction yapımında gördüm, gerçekten çok hoş. Böyle bir manhwa ile tanışmama vesile olduğu için teşekkür ediyorum.
Resim
semihsafa54
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Bu seriyi merak ettim.. açıkçası The Breaker ve The Breaker New Waves 2 tane seri var hangisine başlamam gerekiyor.. ve Japon Mangası değil Kore Mangası olduğu için soldan sağa doğru mu okuyacağım ? Teşekkürler..
Resim

Rifle Red Hawk ! ! !
Kullanıcı avatarı
Kızıl Baron
Favori Manga: Naruto,,The Breaker Nw,Veritas,Liar Game,Tower of God
Favori Anime: Gangsta,Beelzebub,Gintama,Bleach,One Piece,Tokyo Ghoul

semihsafa54 yazdı:Bu seriyi merak ettim.. açıkçası The Breaker ve The Breaker New Waves 2 tane seri var hangisine başlamam gerekiyor.. ve Japon Mangası değil Kore Mangası olduğu için soldan sağa doğru mu okuyacağım ? Teşekkürler..
The Breaker'dan başla New waves devamı onun.Soldan sağa okunuyor.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
antrx
Favori Manga: Berserk
Favori Anime: Berserk

can sıkıntısından buldum ve 2 gun boyunca sırf bunu okudum müthiş bişey. :) ama pişmanım oldum seriye yetiştim beklemek cok sıkıcı:)
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Okulda bir arkadaş ısrarla övmüştü ama bir türlü vakit bulamamıştım...Olurda okursam, okuduktan sonra daha iyi yorumlar atarım umarım ;)
Resim
Guts
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece

Geçen başladım çogzel manhwa.Herkese tavsiye edilir
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Sonunda güncele geldim. Gayet güzel bir manhwa, özellikle dövüş sanatlarından hoşlananlar mutlaka okumalıdır bence.

İlk seri zaten hiç sıkmaz ama ikinci serinin başları sıkabilir. Bu da normaldir bana kalırsa, çünkü sonradan iyi toparladı. (tabi bekleme sıkıntısı olmadan okumam da aldığım zevkin artmasında etkili :lol: )
Kullanıcı avatarı
Anka24
Favori Manga: Slam Dunk - Boku No Hero Academia!
Favori Anime: Hajime No İppo

İki ay kadar önce görmüştüm. Az önce başladım harika bir manhwa. Aslında ilk manhwam.:D Arkadaşlar bu da manga gibi sağdan solamı okunuyor ?

Aslında manga gibi okunuyora benziyor ilk bölümlerde fakat üsste bir arkadaş soldan sağa diyince sordum.

“The Breaker” sayfasına dön