Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Breaker New Waves 200 Tartışma (Son)

Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Halk arasında bir laf vardır denize düşen yılana sarılır diye Shioon un ki de böyle bir şey işte...

İlginç olacak gerçekten.
Haftaya da epilog olacak. Sonra bekle 2 yıl hade bakem...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Sonraki seri için ara ne kadar sürcek haberi olan var mı?
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Ulan, en kötü senaryo oldu. Şimdi Shioon o heriften ders alıcak. Neyse öyle ya da böyle bitti, çok uzun bir aranın olmamasını diliyorum sadece ;)

Edit: Koca seride ilk defa 'sayfalar yine eksik amk' demeden bi bölümü okudum sanırım :lol:
Onut55
Favori Anime: HXH

nara_fkd yazdı:Ulan, en kötü senaryo oldu. Şimdi Shioon o heriften ders alıcak. Neyse öyle ya da böyle bitti, çok uzun bir aranın olmamasını diliyorum sadece ;)

Edit: Koca seride ilk defa 'sayfalar yine eksik amk' demeden bi bölümü okudum sanırım :lol:
Bana yine yarım geldi :D.3.sezona gösterim gibi bir şey mi yapılacak mı ?
Kullanıcı avatarı
dahotyo54
Favori Manga: Naruto,Bleach,Fairy Tail,Katekyo Hitman Reborn,Fullmetal Alchemist Brotherhood,D.Gray-Man
Favori Anime: Bleach,Naruto Shippuuden,Fairy Tail

Ben Yalnız Kurttan filan ders alır diyordum 9 sanat ejderi ile aynı hocaları var diye, ulan bizim yaşlı usta kwon o kadar vakit harcadı bu gelen bir sismik adım attı kafasına adam pert . Eski mürim lideri kötü karakter olsada güçlü adam tamam belki 9 sanat ejderi değil ama bizim gajunun ondan eğitim alması daha iyi olur ama bu eski mürim liderinin çıkarı ne kara köken eşiğini öğret bana demesin sonra ? Haftaya bir bölüm daha varmış mutlu oldum o değil 2 yıl ara ne la o zsamana kadar kim öle kim kala .
Resim
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Adamın amacı zaten çocuktan karaköken eşiğini öğrenmek. Shioon'un teknikleri bildiği tüm murimce biliniyor. Tam pezo.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

O kadar da aptal değildir Shioon ya. Umuyorum değildir.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

AQ bunların ki merkezleri yok olmamıs mıydı?
Hadi Shion u anladık binbir turlu olay atlattı.Sonra vucudunda o ilacın etkisi falan hala devam ediyordu vs vs..
bu adamın işlere dahil olmaısnı hiç sevmedim aq.Bir kere de ölenler gercekten ölü olarak kalsalar ya..
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren

breeze işin aslı çeviri hatasından dolayı bir öldü yanılgısı oluştu bizlerde. The Breaker 70 sayfa 17, Kang-Sung Chun-Woo'nun sismik adımını engelledikten sonra diyor ki "This person is already as good as dead." Çevirisi tam olarak "Bu kişi ölmüş sayılır." olacak iken, çeviriyi yapan grup -sanırım Pandemonium Çeviri idi- "O zaten ölü." mihvalinde bir karşılık sunmuş. mangaoku.net'e giremedim şimdi, o yüzden doğrudan bir kaynak gösteremiyorum. Diyeceğim Kang-Sung orada adamın itibar olarak öldüğünü, murim içerisinde artık itibar göremeyeceğinden bahsediyor. Zira öyle oldu da, tipe baksana hıdırdaki.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.

“The Breaker” sayfasına dön