Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Breaker New Waves 195 Tartışma / 196 Öngörü

Kullanıcı avatarı
Beowulf75
Favori Manga: Akira, Lone Wolf and Cub, Berserk, Slam Dunk...
Favori Anime: GitS, Evangelion, The Tatami Galaxy, Ping Pong the Animation...

Sanmıyorum, o darbeden sonra kalkamaz. Hem konuyu bağladılar. Gideceklermiş gibime geliyor, sorunsuz bir şekilde.
...
Resim

İnsan da, yaşam da saçmadır; boşunadır, rastgeledir, sağlam hiç bir şey yoktur; ama yine de yaşamak gerekir.

MyAnimeList Profilim[/b]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Bacakları kolu kırık bildiğin, ayakta durmasının imkanı yok. Ama ben de bir şeyler bekliyorum. Sürünüp ayağına çenesini geçirebilir, Shiwoon bu.
Edit:gerçi adamın dibinde, sürünmesine gerek yok.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Daha da rezil duruma dusurtmez zannımca..
Bi giriş yaptı aq sanırsın Gmooryong un eline vericek.Gerci bunun hep imkansıza yakın oldugunu söledik ama bazı arkadaslar fazla kaptırmıstı kendisini. Shion un kendi selameti acısından kalkmaması daha iyi olur.Hayalet doktoru da sevmeye basladım. Dedenin yerine gecebilir. Yanlıs anlasılmasın klanın basına gecmesini falan kastetmiyorum.Yanılmıyosam doktorun ögrencisi yok.Shion u cıragı olarak eğitmeye baslayabilir.Zaten daha önceden de teklif etmişti sanırım. Gmooryong daha önce tum sanatların temsilcilerinden unvanlarını zorla-yenerek almıstı.Shion ise onaylarını alarak 9sanatın ustası unvanını alacak sanırım.
Kullanıcı avatarı
Kratos
Fırtına Gardiyanı
Fırtına Gardiyanı
Favori Manga: Legend of Maian, Witch Hunter, To-love-ru, To-love-ru Darkness, Popcorn Avatar, Onihime VS, Sora no Otoshimono
Favori Anime: Anime izlemem

Dedeye sahip çıkamadık :(
'

Resim

Vengeance shall be mine, like a god
And it shall consume me, like a slayer

Resim
Kilitli

“The Breaker” sayfasına dön