Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Breaker New Waves 192 Tartışma / 193 Öngörü

Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Chunwoo Kangsung'la kapışırken de aynısı oldu. O da bir şeyler düşünüyordu. Tekniğe girene kadar belli bir süre var zaten. Shioon tekniğin eşiğindeyken ustasına güvenemyeceği kararına varıyor. Ondan sonra da teslim oluyor tekniğe. Bana sorarsanız Goomonryong diye bağırdığı sırada çılgına dönmüş halde.

Resim
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Valla nolduğu umurumda değil artık aksiyon görmek istiyorum, kan görmek istiyorum. Şakak kemiğine giren levye görmek istiyorum hocam!
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

muaet yazdı:Chunwoo Kangsung'la kapışırken de aynısı oldu. O da bir şeyler düşünüyordu. Tekniğe girene kadar belli bir süre var zaten. Shioon tekniğin eşiğindeyken ustasına güvenemyeceği kararına varıyor. Ondan sonra da teslim oluyor tekniğe. Bana sorarsanız Goomonryong diye bağırdığı sırada çılgına dönmüş halde.

Resim
Böyle deyince bu da gayet mantıklı geldi.Fakat ben boynuz kulağı geçer diye düşünüyorum.Tabi belki teknik içinde teslim olduktan sonra kontrolü ele alabilir ilerleyen bölümler de.Her türlü heyecanlı bölümler bizi bekliyor bence.Kubo gibi trollemezse çizerimiz :lol:
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
oZzIiI
Favori Manga: Vagabond, Shamo, FMA, Berserk, Sun-Ken Rock,
20 Century Boys, Banya, Liar Game, Death Note, Jackals, Claymore,
Slam Dunk, Veritas, One Piece, Gamaran, Beelzebub,
Deadman Wonderland,
Favori Anime: Samurai Champloo, Cowboy Bebop, Black lagoon, Berserk,
Sword Of the Stranger, Darker Than Black, One Piece, GTO,
İletişim:

"Aynı yüzyılda iki şeytan kral" Kaiser'in söylediklerinden yola çıkarsak Shion anime-manga evrenin en güçlü 2. öğesi(küçük sosyopat melankolik japon kız çocuğu) ile son vs yapacak. Gerçi kendiside anime-manga evreninin en güçlü öğesine (sevginin gücü) sahip

Yukarıda yazdıklarım dışında gerçekten başarılı bir seri. Sizin yorumlara bakayım dedim gaza gelip yarım bıraktığım yerden devam ettim. Usta Kwon gerçekten çok sağlam altmetni olan bir karaktermiş insanı kendine hayran bırakıyor. Ama geçmişte yaptığı şerefsizlikler de az değildi. Yaralı olmasa bile sonuç değişmezdi. Ne hayalet şifacı ne Kwon ne de Kangsung Goomoonryong'u indiremez. Hatta Shion sevginin gücü ile bile yenemez.
Bir de şu Kaiser karakterini gölgelerin arkasından çıkarması lazım sıktı artık
PeaceWar
Favori Anime: Fma

Artık heyecan başlar ama benim haklım hala ölen hatunda yaşıcak mı yaşamıcaksa niye umut veriyor mangaka ?
aud54
Favori Manga: breaker
Favori Anime: naruto

slm arkadaşlar foruma yeni katıldım ilk mesajımda bu olacak...breaker'ı en başından beri takip ediyorum isimleri aklımda pek tutamıyorum ama idare edeceğinize güveniyorum... shion ankanın uyanışı durumuna geçtiğinde bu gizli örgütteki elemanlar şeytan kralı olarak isimlendirdi ve ikinci olduğunu söylediler. acaba ilk şeytan kral 9 ejderin hocası sanırım adı unwoll'dü o olabilir mi? shion'un hemen 9 ejderi pataklayacağını düşünmüyorum ama kendini ezdirmez de önceden olduğu gibi diye ümit ediyorum. biraz aksiyon görsek güzel olacak...
Kullanıcı avatarı
ansatsuken
Favori Manga: Beelzebub
The breaker (part 1)
Gantz
Tower of god
Favori Anime: ...

Aud54 leydi sosul u unuttun mu? [emoji38]
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Leydi sosul şeytan kral falan değil yav

Goomnryoong un diğer adı terörün şeytan kralı zati..
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Öyle ama Lady Sosul'da ki kullanamıyordu ve hatırlayamadığım çok özel bir durumu vardı.
Ki kullanabildiği taktirdi ustalar ustası falan olabileceği babında laflar dönmüştü.
Kaiserin onunla olan ilişkisinide tam şeyedemedim ben?
Adam neden sunwoo'nun esas gajuusunu yanına çekti?
Sırf 9 ejder götürdü falan diye mi?
Yoksa Lady sosul kendi mi istedi?
Ortada yanlış bişey varsa bizim elderler neden ses çıkartmadı?
Özellikle Elder Kwon, malumunuz eski Gajuya tapıyordu adam ve Sosul onun kızı veya torunu neyi olduğunu hatırlayamadım.
Birde Kaiser o kızı yok yere beslemez yanında.
Ayrıca Sosul ilk göründüğünde elemanın birini bildiğin bakarak yakmıştı.
:huh:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Serinin ikinci sezonu bitsin, güzel bir inceleme yazacam la. Ama işi şöyle özetleyeyim.

Bu ibiş birleşim önce Leydi Sosul'u koruyacaz ayağına elinde rehin tutuyor. Tüm yetki Sosul'da olduğu için ilk seri boyunca Sunwoo birleşime boyun eğmiş durumda. İlk serinin sonunda Sosul kendi isteğiyle Chunwoolarla gidiyor, amacı güçlenmek, sürekli zayıflığı yüzğnden klanına ayak bağı olmak istemiyor. Giderken madalyonu da Shiwoon'a veriyor. Peki Kaiser'in amacı ne Sosul ile? Şimdi şöyle ki Goomonryong zapt edilemez bir güç, doğal afet gibi. Bu adamı tanrısallaştırmasının tek sebebi, balın gibi şişirip şişirip patlatmak olacak. Goomonryongu herkes tanrı zannederken Leydi Sosul'un Goomonryong'u devirdiğini düşün. Tanrıyı deviren daha yüce bir güç. Hem de Kaiser tarafından aklı yıkanmış bir şekilde. Sosul ileride Chunwoo'yu devirecek kişi olacak kanımca.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kilitli

“The Breaker” sayfasına dön