Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

The Breaker New Waves 191 Tartışma / 192 Öngörü

Kilitli
Kullanıcı avatarı
SilverMask
Yıldırım Gardiyanı
Yıldırım Gardiyanı
Favori Manga: ...
Favori Anime: ...

Yeni Bölüm : Buradan
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Akuraz
Favori Manga: One Piece, Toriko, Bleach
Favori Anime: Code geass, FMA: Brotherhood, Death Note

DEEEDEEEEEE :onionhead088.gif:
Gitttiii dede gitti.
Ağlamıyorum gözüme bir şey kaçtı.
Resim There is a place within each of us where we cannot hide from the truth, where virtue sits as judge. To admit the truth of our actions is to go before that court, where process is irrelevant. Good and evil are intents, and intent is without excuse. R.A. Salvatore
Kullanıcı avatarı
webcok
Favori Manga: the breaker,veritas,one piece, naruto, beelzebub, d-gray man,bleach,Katekyo Hitman Reborn!, Gantz
Favori Anime: One piece ,Hellsing, Sword art online,Code Geass rebellion of lelouch, Steins;Gate,Full Metal Alchemist,Berserk,Tengen Toppa Guren Langan, Katekyo Hitman Reborn

Acı çekelim diye uzattı bölümü. Neyse dedenin niyetlerini daha iyi anlamış olduk. Klanın gerçek lideri gelince, milletin Shioon un tarafında olacağı gibi bir izlenim yarattı. Haftaya deli oğlan hocaydı, tanrıydı dinlemez dalar.
ZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZzZ
Kullanıcı avatarı
Todomeda
Favori Manga: -
Favori Anime: -

10 haftadır haftaya berserk mod açacak ha daldı ha dalacak diye bekliyoruz bir bok olduğu yok.
Bide yarak kürek yerlerde bitiriyor ayrı ayar oluyorum.
Her hafta aynı muhabbeti yapıyoruz hımmına.

Yalnız dedeye üzüldüm lan
:onionhead127.gif:
I am blind, not deaf. -
► Spoiler Göster

► Spoiler Göster
- No estoy loco, mi realidad
es diferente a la tuya
nara_fkd
Favori Manga: Naruto - Zippy Ziggy - Liar Game - Slam Dunk - Berserk - Gintama
Favori Anime: Naruto Shippuden - Death Note - Ano Hana - Gintama - Slam Dunk

Dede ciddi ciddi gitti dönüşü olmaz heralde :(
Şimdiii bu doktorla murim lideri boşuna atlamamıştır diye düşünüyorum bir de Shioon'un berserk mod açıp ustasına dalma ihtimalini düşünüyorum nolcak lan acaba?
Kullanıcı avatarı
muaet
Ta'Veren
Ta'Veren
Favori Manga: Vagabond, Berserk, Claymore, Slam Dunk, The Breaker, Noblesse, Tower of God, The Gamer, Gamaran, Berserk, Naruto, One Piece, Veritas.
Favori Anime: Code Geass, Shingeki no Kiyojin, Death Note, Steins Gate, Full Metal Alchemist Brotherhood, Hellsing Ultimate OVA.

Shioon'un haykırışını duydum lan son sayfada. Vay amıssını. Güzeldi.
Resim

Söz sessizlikte,
ışık karanlıkta,
yaşam ölürken;
bomboş gökyüzünde
uçarken parlar atmaca.
Kullanıcı avatarı
Jimmy McNulty
Favori Manga: The Berserker
Favori Anime: Beelzebub

Allah rahmet eylesin.Daşşaklı adamdı vesselam.
Daşşağından kıl aldırmamak için atağı da geri çekti ki şaibeli kalsın durum. Hani devam etsem ağzına kordum demek istiyor şair.
second gear yazdı: Dof,Bellamy,Trebol üçlüsüne Zoro ve Law beraber dalsaydı bu adamların hepsi şuan ölüydü.Zoro,Luffy gibi Bellamy'ye acımazdı keserdi.Trebol'u sayma,Dof'a tek kombo Zoro keser olayı bitirirdi.
Orda bir üstad vardı uzaklarda :evil:
Though you're a fool, I still love you,my son... Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
brezee
Favori Manga: One piece,Bleach,Re:Monster,Noblesse,Shingeki no Kyojin,Ability,World Trigger
Favori Anime: Bleach,Onepiece,Sekirei,Nanatsu no Taizai,Shingeki no Kyojin,World Trigger

Gecen haftaki bölümün V2 si gibiydi.
Koca sayı bosa gitti desek yanlıs demiş olmam heralde yanlız cok duygusala bagladım ben beh.
Üzüldüm len.Artık öleceğine kesin gibi bakıyorum ama bir de dede ölmezse cok pis söverim o kadar uzuldukten sonra bosa gitmesin hislerimiz.
Akai sora
Favori Manga: Vagabond-One piece
Favori Anime: -

Vay arkadaş ölmez şu deli doktor kurtarır illa diyordum da olmadı.Bunun üstünede hocacım hade geri dön sıcacık klanımzda eski günleri yad edelim demez artık demesin yani.
:lol:
Kilitli

“The Breaker” sayfasına dön