Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Veritas 81 Tartışma / 82 Öngörü

jump
Favori Manga: Bakuman,Gamaran,One Piece,Fairy Tail,HSD Kenichi, KHR, Gantz,
The Breaker, High School, Medaka Box, Air Gear, Ao No Exorcist,
Code: Breaker, Area No Kishi, Vagabond, 20th Century Boys...
Favori Anime: Dragon Ball, One Piece, Fairy Tail, FMA:Broterhood, Hellsing, Clannad,
High School of the Dead, Beelzebub...
İletişim:

Beğenmek veya beğenmemek meselesi değil ki olay. Benim de beğendiğim serilerden biri. Ama olay satmak değil mi? Seri satılmıyosa güzel de olsa bitmesi gerekir veya bu adamlar 2 kişi çalışıyo bi sorun olmuş olabilir. Ama bence büyük ihtimalle tutmadığı için kesildi seri. Tekrar başlar mı başlamaz mı bilemiyorum da bu kadar süre başlamadıysa başlamaz gibi geliyo artık.
Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Hahahah evet ana karakter süper, en iyi mangalardan birisi bence de. Hatta kol bacak kırılmış herifin hâlâ artist taakılıyor ya kopuyorum ona. Biraz Kemal Sunal'ın filmindeki adam gibi, dayak yedikçe zevk alıyor mübarek. Dayak yiyor, oo iyiii iyiii modunda ehehhehe. Benim kutsal nedenlerim falan yok, sadece daha güçlü olmak istiyorum vs diye çok da güzel açıklaması olan bir bölüm vardı hatta. Bence en dürüst karakterlerden eheheh.
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]
Kullanıcı avatarı
Kızıl Baron
Favori Manga: Naruto,,The Breaker Nw,Veritas,Liar Game,Tower of God
Favori Anime: Gangsta,Beelzebub,Gintama,Bleach,One Piece,Tokyo Ghoul

Gerçekden güzel ama Beelzebub bundan daha güzel bence hem eğlenceli hem komik:)
Resim
► Spoiler Göster
3Nokta
Chaotic Neutral
Chaotic Neutral
Favori Anime: Brotherhood

Yeter uplamayın artik su konuyu.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
zombiwan
Favori Manga: Bleach, Veritas, Beelzebup, Sun-Ken Rock, Zippy Zigy, GANTZ, Dengeki Daisy, Ouran High School Host Club, The , Slam Dunk
Çok var yaw hangi birini yazayım bu kadar yeter...
Favori Anime: Bleach, Kaichou wa Maid-sama, Darker Than Black, Durarara, Hell Girl... Çok var. Kısaca her telden takılıyorum, beğendiklerime bakıyorum gibi bir şey...

Şu konuyu uplamayın derken?
[b]Levye gücü sizinle olsun![/b]
Kullanıcı avatarı
droznan
Favori Anime: fullmetal alchemist

bu mangaya geçen hafta başladım 1 haftada bitti , bitti de bunun gerisi yok mu ? gelmeyecek mi?
Acayip sinir oldum hiç olmadık yerde bitirdiler.
Byakko

Ben araştırmadım ama bu kadar bekledik, sanırım part 2 filan hikaye oldu. Yazar ve çizer arasında bir problem olmuştu diye hatırlıyorum. Bu başlığın ilk mesajlarında büyük ihtimalle çıkacak demişim - yazık oldu :D
Kullanıcı avatarı
Amatsu Mikaboshi
Favori Manga: H.D.Kenichi Hajime No ippo Naruto
Favori Anime: Hajime No İppo

egenart yazdı:
Byakko yazdı:Arkadaşlar veritas gelecek - mnaki olarak bıraktığımıza dair bir açıklama yapmadık zaten. Sadece ekip olarak yatmayı ve okuyucu tayfasının şımartmamayı ilke edindiğimizden bekletiyoruz böyle ama gelecek bölümler.

Part 2 de yüksek ihtimal devam edecek.

dört gözle bekliyorum :woohoo:
inş inş inş
Resim

Ağızdan çıkan söz, yaydan fırlayan oka benzer. İkisini de geri getirmek mümkün değildir. Ok atılmadan önce iyi nişan alınmalı, söz söylenilmeden önce iyi düşünülmelidir.
Hz.Mevlana
Kullanıcı avatarı
Lambo
Favori Anime: Gintaman

Ah ulan ne seriydi, koreliler işlerini iyi biliyor yeminlen bide değer vereylermiş...
God Hates Us
Celebhol
Favori Anime: -

82. bölümün yakın bir zamanda gelmeyeceği belli, boş yere diriltiliyor şu konu. Seri hakkındaki yorumlarınızı Veritas Hakkındaki Düşünceleriniz konusunda yapabilirsiniz.
Aklında soru işareti olanlar için özet;
Veritas'ın devam edeceği ya da etmeyeceği hakkında kesin bir bilgi yok.

Konu kilit.
Kilitli

“Veritas” sayfasına dön