Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Veritas 81 Tartışma / 82 Öngörü

egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
ReBel
Favori Manga: one piece,naruto,veritas
Favori Anime: one piece,naruto,death note

ne bölümdü ya. rud öldü,yuri uyandı.ggangryoung verayla savaştı,herkes intikam için yanıyor ve kötü haber manhwa bu kadar güzel ve devamı gelecek bir bölüm sunmuşken bitti.inşallah bu bitiş sadece aradır ve fazla sürmez diyorum çünkü bu manhwa nın naruto veya one piece den farkı yok benim için.üzüntü doluyum şu anda
Rape,rape,rape,rape,rape :DDDD
Resim
Kullanıcı avatarı
Justice4aLL
Vaizard
Vaizard
Favori Manga: Bleach,Veritas,OnePiece
Favori Anime: Bleach

ReBel yazdı:ne bölümdü ya. rud öldü,yuri uyandı.ggangryoung verayla savaştı,herkes intikam için yanıyor ve kötü haber manhwa bu kadar güzel ve devamı gelecek bir bölüm sunmuşken bitti.inşallah bu bitiş sadece aradır ve fazla sürmez diyorum çünkü bu manhwa nın naruto veya one piece den farkı yok benim için.üzüntü doluyum şu anda

devam edecek sadece bir süre ara vereğini yazmış ilk yarının sonunda geldik filan yazmış gerçekten cok yoruldugunu ruhunun ve bedenının dınlenmeye ıhtıyacı oldugunu yazmış yazar devam edecek yanı bır sure sonra :)
Resim
UlquiorraSchiffer
Favori Manga: Gantz, Veritas, The Breaker, Bleach
Favori Anime: Bleach, Gintama, Slam Dunk , KHR, DBZ

Onun ruhunu bedenini ... :D madem bitiremicekler niye başlıyolarki
Resim
cihan_94

yahu bişey soracam mnaki veritasın çevirisini niye bıraktı ?
egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru

valla yazın başında bi tatile gittiler sonra haber yok.
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
cihan_94

egenart yazdı:valla yazın başında bi tatile gittiler sonra haber yok.
tekrar başladı sanırım yavaş yavaş 76 yı çevirdiler
egenart

şahsen benim için sorun olmuyo, ingilizce biliyorum.ama mnaki nin çevirilerini okumak daha eğlenceli oluyo.
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Byakko

Arkadaşlar veritas gelecek - mnaki olarak bıraktığımıza dair bir açıklama yapmadık zaten. Sadece ekip olarak yatmayı ve okuyucu tayfasının şımartmamayı ilke edindiğimizden bekletiyoruz böyle ama gelecek bölümler.

Part 2 de yüksek ihtimal devam edecek.
egenart

Byakko yazdı:Arkadaşlar veritas gelecek - mnaki olarak bıraktığımıza dair bir açıklama yapmadık zaten. Sadece ekip olarak yatmayı ve okuyucu tayfasının şımartmamayı ilke edindiğimizden bekletiyoruz böyle ama gelecek bölümler.

Part 2 de yüksek ihtimal devam edecek.

dört gözle bekliyorum :woohoo:
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
Kilitli

“Veritas” sayfasına dön