Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Veritas Hakkındaki Düşünceleriniz(Spoiler İçerir)

Kullanıcı avatarı
Bentatlıyım
Favori Manga: Naruto-One Piece-Veritas-The Breaker-Noblesse-Gantz-Zippy Ziggy
Favori Anime: Code Geass-Death Note-Bleach

Çok iyi hatırlıyorum Veritasa başladığımda okul gezisi vardı ve ben geç kalıp otobüsü kaçırmıştım hafta sonu ne yapsam diye düşünürken veritası buldum ve bir solukta okudum ve düşündüm ki tam istediğim gibi bir mangaydı. Olacakları önceden tahmin edemiyordum ana karakter ve yan karakterler aynı zamanda kurgu, hikaye, çizimler ve replikler böyle mangaya taparım diyip güncelde kaldım bir süre sonra bitti işte tadı damağımda kaldı açıkcası bütün mangalar bitsin ama mangaka amcamız kalemini eline alsın yeniden devam etsin Veritas :evil:
ResimResim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
lucemia
Favori Manga: Naruto, One Piece ,Beelzebub, Bakuman , Bleach,Rurouni Kenshin,Veritas,Dengeki Dasiy.The Breaker
Favori Anime: One Piece , Fullmetal Alchemist Brotherhood, Death Note, Code Geass,Gintama,D.Gray-Man

Veritası gerçekten çok sevdim ama sonu olmamasına çok üzüldüm.Gerçekten kendine has bir hikayesi ve tarzı vardı.En azından bir son yazarak veda etmeliydi.
Akşamdan başlayıp sabah 6.30 a kadar kesintisiz okudum sırf heyecanlı yerinde bırakamadığım için. 81 i okuyup devamı olmadığını görünce yaşadığım şoku bide siz düşünün :D Hele ki Yuri uyanmış, okul tamamen katledilmiş,Rud ölmüş.Şimdi uyu uyuyabilirsen :D
Yattığım halde olası senaryolar ürettim. Yuri'nin Vera'ya karşı başlatacağı mücadelede bizimkilerin alacağı yer, yaşlıların gençlere karşı savaşı gibi. Ve nedense yıldırım kaplanının öldüğüne hala inanmıyorum. Tek koluyla olayla kritikleştiği anda geri döneceğini umuyordum. Aslında kendi aramızda bir devam hikayesi oluştursak nasıl olurdu deneyelim diye düşünüyorum. Tabi isteyen olursa ....
Kullanıcı avatarı
Sinner
Favori Manga: -
Favori Anime: -
İletişim:

Beyler ben 2 gün önce the breaker başladım çok sevdim şu an ki bölümüne kadar heyecanla geldim.Galiba the breaker veritasa benziyomuş.Ama anlamadığım bişey var.Bu serinin sonu yok mu ?Herkes sonundan bahsediyoda.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

Çizen şahıs olmıycak bi yerde seriyi bıraktı o yüzden herkes şikayetçi.. :X
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Sinner
İletişim:

Xadexia yazdı:Çizen şahıs olmıycak bi yerde seriyi bıraktı o yüzden herkes şikayetçi.. :X
O zaman hiç başlamayım bu seriye :D Beğenirsem ve seri öyle bi heyecanlı yerde kalırsa heyecandan ölürüm ben :woohoo:
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Xadexia
Favori Manga: naruto, bleach, the breaker, the breaker NW, unbalance x unbalance Sun Ken Rock, HSD Kenichi, Fairy Tail, OP, FMA, Noblesse, Gamaran, Hellsing,, Veritas
Favori Anime: Naruto, Death Note, FMA, Elfen Lied, Bleach, Hellsing, Kenshin, Basilisk..

Sinner yazdı:
Xadexia yazdı:Çizen şahıs olmıycak bi yerde seriyi bıraktı o yüzden herkes şikayetçi.. :X
O zaman hiç başlamayım bu seriye :D Beğenirsem ve seri öyle bi heyecanlı yerde kalırsa heyecandan ölürüm ben :woohoo:

Kesinlikle başla! Nerde biterse bitsin o seriye değer ;) Ayrıca soldan sağa okıycan;)
Resim
► Spoiler Göster
[/align]
► Spoiler Göster
[/align]
Kullanıcı avatarı
Sinner
İletişim:

Xadexia yazdı:
Sinner yazdı:

Kesinlikle başla! Nerde biterse bitsin o seriye değer ;) Ayrıca soldan sağa okıycan;)
Abi o kadar konuştuktan sonra başlıyorum valla senin tavsiyene uyucam.Hadi bakalım :laugh: OP yide çok kişi öneriyoda seneye malum sınav var bi yandan çalışıyorum ona vakit ayıramıycam.Ama bu veritas kısa hemde çok seveni var.
Resim
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
brsykt
Favori Manga: Naruto,one piece
Favori Anime: Darker Than Black,One piece,Bleach,Death note

Xadexia yazdı:
Sinner yazdı:

Alışkanlık oldu bende 5-6 sayfa okudum ne la bu dedim meğerki Manhwa imiş.
Resim
Tuco
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Shigurui,Basiliks

Hakikaten çok sağlam bir kurgusu vardı ve olaylar sarkmadan anlatılıyordu.Zorlasak One Piece'in kurgusu ile kıyas edebiliriz ;ama ikisi de şu an öykülerinin yarısından daha azını anlattılar belkide.Ama Gangryong veya onun gibi bir şey, hakikaten muhteşem düşünülmüş bir karakter.Çizimler ayrı şahane idi zaten.Bana kalırsa çok iyiydi.Ne zaman devam edeceği konusunda bilgisi olan varsa ve paylaşırsa bizimle çok sevinirim.
Tsun4m1
Favori Manga: One piece,Berserk,Veritas,Liar Game,20 cb,Shamo,Vagabond,Crows
Favori Anime: One piece,HXH

Yeni başladım komedisi ve konusu gayet iyi.Bir de bu Vera'nın göğüs uçları ne kadar büyük amk. :ohmy:
Resim

“Veritas” sayfasına dön