Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Veritas Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Betelgeuse
Tıpçı
Tıpçı

Resim

Tür: Doğaüstü Güçler, Dövüş Sanatları, Fantastik, Manhwa, Shounen

Yayınlanan Dergi: -

Yayın Türü: -

Bölüm: 80 (Devam ediyor)

Yazan: Kim Dong-hoon

Çizen: Yoon Joon-shik

Konu: Gangryoung, hayatının hatırladığı her anını kavga ederek geçirmiş bir lise öğrencisidir. Sıradan bir okul çetesi tarafından pataklandığı bir gün, Yoochun adında insan üstü güçte biri tarafından kurtarılır. Bu gücü gördükten sonra kafasındaki “güçlü kişi” kavramı değişen Gangryoung, Yoochun’a öğrencisi olmak için yalvarır. Uzun uğraşları sonucu kendisini kabul ettirir ancak eğitim, sandığından çok daha kısa sürede biter. Ustası ile yolları bir gün tekrar kesişmek üzere ayrılır. Fakat ayrılalı henüz bir yılı bile bulmamışken gizemli bir kuruluş olan “Birleşim” tarafından ustasının öldürüldüğü haberini alır. Gangryoung Ustasının tek öğrencisi olarak; “Birleşim”e katılmak zorunda bırakılır. Ve hiç beklemediği bir şekilde, kendisini gizli dövüş sanatları eğitimi ve gelişimi üzerine kurulmuş, her sanattan varisler ile dolu bir okulda bulur…

Not: Bu çizgiroman bir Manhwa olduğu için, soldan sağa doğru okunması gerekmektedir.
80 bölüm sonunda Part-1 tamamlanmıştır ve bir süreliğine ara verilmiştir. 74ten 80e kadar henüz ingilizceye çevirisi yapılmamıştır.
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
http://img576.imageshack.us/img576/6968/heheheheheh.jpg
Kullanıcı avatarı
ZeRull
Cellat
Cellat
Favori Manga: Berserk-Vagabond-Bakuman-
Favori Anime: Bakuman-Death Note-Kimi Ni Todoke

kızlara el kaldıran bi manhwa kızları hero gibi gösterip en güçlülerinin kız olduğu bi manhwa ve sıradışı aşırı saçma güçlerin oldugu bi manhwa bu manhwa'yı anlayabilen banada anlatsın :)
En son ZeRull tarafından 29 Haz 2010 05:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
Zangetsu
Favori Manga: Fairy Tail, OP, Bleach, KHR, Bakuman, Gamaran, 7 Seeds, 20th Century Boys,
Slam Dunk, The Breaker, Gantz...
Favori Anime: Dragon Ball, Beelzebub, Highschool of the Dead, Freezing, OP
Bakuman, Death .note...

Okuduğum en iyi manhwa.. Ama serinin gidişatı hakkında pek bi bilgim yok 80. bölümde 1. kısım bitiyo sanırım bilen varsa bi açılayabilir mi?
Resim
cihan_94

çevirisi yapılsa çok iyi olacak xD
L.Lawliet
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One Piece
Favori Anime: One Piece ,Naruto Shippuuden,KHR,FMA,HSOTD.
Death note,Elfen Lied vs.. uzar bu aga

Kaç kere okumak için denesemde bi türlü sarmadı bu manhwa.Narutoya one piece'e devam :lol: :P :pinch:
Resim
► Spoiler Göster
cihan_94

benim yine tam tipim bu manhwa one piece haricinde ki hepsine koyar bu veritas ve breaker narutoymuş bleach mış peh
yanlız bu manhwa larda nedense kimse kendi kendine güçlenemio herkesin bi ustası var eğer ustan yoksa gücün de yok
egenart
Favori Manga: one piece, veritas, ares, the breaker, Karate Shoukoushi Kohinata Minoru
Favori Anime: bleach, fairy tail, hellsing

cihan_94 yazdı:benim yine tam tipim bu manhwa one piece haricinde ki hepsine koyar bu veritas ve breaker narutoymuş bleach mış peh
yanlız bu manhwa larda nedense kimse kendi kendine güçlenemio herkesin bi ustası var eğer ustan yoksa gücün de yok

iyi de bu zaten çoğu seride aynı değil midir?manga yada manhwa hepsi başkasından birşeyler öğreniyo.öyle olmayan bir tek naruto daki rokudou sannin i gördüm.adamın nerden ortaya çıktığı belli değil.
Resim Yüzyılın tekmesi
► Spoiler Göster
L.Lawliet
Favori Manga: Naruto Shippuuden,One Piece
Favori Anime: One Piece ,Naruto Shippuuden,KHR,FMA,HSOTD.
Death note,Elfen Lied vs.. uzar bu aga

cihan_94 yazdı:benim yine tam tipim bu manhwa one piece haricinde ki hepsine koyar bu veritas ve breaker narutoymuş bleach mış peh
O senin pehh dediğin seri 10 yıldan beridir devamını sürdürüyor hemde büyük bir beğeniyle.zevkler ve renkler tartışılmasada pehh denilecek kadar kötü bir seri değildir
Resim
► Spoiler Göster
cihan_94

ben genel olarak bahsetmedim son zamanlardan bahsediyorum naruto rasenganın bokunu çıkardılar ne rasenganmış arkadaş şekilden şekile girdi bu ve sharingan da aynı şekilde serinin başında neydi ne oldu içinden şeytan çıktı adıda sussano'o oldu sen veritas ve breaker gibi manhwalarda ise dövüş gerçekçidir bildiğimiz sokak dövüşü gibidir teknikler sadece hasarı arttırır ama en güçlü tekniğe sahip olan kişi her zaman kazanır gibi bir şey geçerli deildir.
bak veritasa ustası en iyisi kendisi dayak yemekten bi hal oldu yeni yeni adam oluyor
breaker de de aynı şekide
Kullanıcı avatarı
aLL
Favori Manga: Koukou debut, Dengeki daisy, Defense devil, Idol shopping,Paradise Kiss
Favori Anime: Bleach, Ouran host club,Naruto,kaichou maid sama

Güzel bi manga ama herseyide vera ya bağlamışlar.naruto, belach vs bunlarla karşılaştırılamaz bence :)
Resim

“Veritas” sayfasına dön