Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Wake Up Deadman

Kore yapımı mangaları burada tartışabilirsiniz.(Soldan,sağa okunurlar)
Kullanıcı avatarı
Catastrophe
Favori Manga: Gantz,Sun-Ken Rock,Bleach,Berserk,Vagabond,Cage of Eden,The Breaker,Tower of God,Girls of the Wild's,Vinland Saga,Beelzebub,Wake Up Deadman,Holyland
Favori Anime: One Piece,Naruto,Death Note,Samurai Champloo,Code Geass,Great Teacher Onizuka,Hellsing,Cowboy Bebop,Level E

Resim
Çıkış Tarihi:2010
Yazar ve Çizer:Kim Yong-hwan
Tür:Komedi,Drama,Romantik,Seinen,Doğaüstü,Webtoon

Tanıtım:
Sevdiği kızı kurtardıktan sonra,Sahu birden zombiye dönüşür.Ve şimdi o taş bir ormanda hayatta kalmaya çalışıyor,bir gün Dünya için şarkı söyleyeceğine inanarak.
Harika bir komedi unsuru içerir.Gülmekten karnınıza ağrılar girecek.
Burdan okuyabilirsiniz.
En son Catastrophe tarafından 09 Eyl 2012 15:49 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
ResimResim
rathalos
Favori Anime: Değişir

Hocam translate den mi çevirdin?
Kullanıcı avatarı
Catastrophe
Favori Manga: Gantz,Sun-Ken Rock,Bleach,Berserk,Vagabond,Cage of Eden,The Breaker,Tower of God,Girls of the Wild's,Vinland Saga,Beelzebub,Wake Up Deadman,Holyland
Favori Anime: One Piece,Naruto,Death Note,Samurai Champloo,Code Geass,Great Teacher Onizuka,Hellsing,Cowboy Bebop,Level E

@rathalos Kendim çevirdim :lol: .Arada doğrumu yazdım diyede yardım aldım.
ResimResim

“Manhwa” sayfasına dön