Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Sex(Love) Pistols

Kilitli
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Resim

Anime Adı : Love Pistols
Anime Türü : Komedi,Dram,Yaoi,Doğaüstü
Bölüm Sayısı : 2 / 2
Yapım Yılı : 2010
Puanı : 9.1 / 10 Üzerinden ( Oylamaya 49 kişi katıldı. )

Özet;
Norio, istemediği halde çok fazla dikkat çekmeye başlayan sıradan bir gençtir. Nedenini bir türlü anlamayan Norio bir gün merdivenlerden yakışıklı bir yabancının kollarına düşer ve her şey böylece başlar. Kısa bir süre sonra, gizli bir topluluk olan maymunlar ve onun dışında başka hayvanlardan evrilen insanların olduğu yeni bir dünyayı öğrenir. Bu karmaşık yapıdaki topluluğun insanları, enderliklerine ve cazibelerine göre derecelendirilirler. Görünüşe göre nadir bir soydan gelen ve cazibeli olan Norio, bu modern ormanda nasıl mücadele edecektir?

turkanime.tv'den alıntıdır.

Anime hakkında olmayan görüşleriniz için shounen-ai-yaoi/shounen-ai-yaoi-tanitim ... t8534.html

Farklı bir konusu var ben beğendim.Finali dfe güzeldi.BU TÜR İZLEYENLER İÇİN güzel bir anime ;)
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

@^^^^MytH^^^^

İyi niyetlisin diye umuyorum ama bu konu bu foruma fazla o yüzden gelecekte ki olacakları öngörüp kilitliyorum.
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kilitli

“Shounen-Ai & Yaoi” sayfasına dön