Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Tight-rope

Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Manga: D.Gray-Man, Bleach, The Breaker,
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Resim

Resim

Anime bölüm sayısı : 2
Manga bölüm sayısı : 6

Konusu : Bir Yakuza ailesinin tek oğlu olan Ryunosuke'ye, ailesi çeteyi devralmak için baskı yapmaktadır. Fakat Ryuu'nun tek derdi çocukluktan beri aşık olduğu Nao'yla huzurlu bir hayat yaşamaktır. Nao ise bütün bunların onu ilgilendirmediğini düşünse de, istemeden olaylara dahil olacaktır.

(turkanime'den alıntıdır.)

Animede hiç yaoi yok.Oldukça komedi unsuru bulunduruyor.Ben oldukça beğendim :) Shounen-ai severlere önerim :)

Mangayı indirmek için
Gizli İçerik
Bu forum gizli içeriği görebilmeniz için üyelik gerektiriyor.
Resim
Yüzmekte özgürsek; o gökyüzüne ihtiyacımız yok!
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

Homofobik değilim ama oturupta iki erkeğin aşkını izlemem şahsen...
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Concord
Favori Anime: ..

Şu tür serileri bir erkek izleyip severse bakarım belki.
Resim
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^
Favori Anime: D.Gray-Man, Bleach, Blood+, Shiki, Code Breaker, Guilty Crown, Hellsing, DMC

Bende shounen-ai,yaoi izleyen bi erkek görmedim daha önce :) Bana kadınla erkek arasındaki aşktan daha romantik geliyor oyüzden izliyorum.Duyguları daha güzel aktardığını düşünüyorum.Herkesin kendi fikri kendi zevki tabi :)
Resim
Kullanıcı avatarı
memoww
Favori Manga: Naruto, Tower of God, Fairy Tail, Bleach, One Piece, The Breaker, Gantz, Noblesse, HSD Kenichi, The God of Highschool, Gamaran
Favori Anime: ...

^^^^MytH^^^^ yazdı:Bende shounen-ai,yaoi izleyen bi erkek görmedim daha önce :) Bana kadınla erkek arasındaki aşktan daha romantik geliyor oyüzden izliyorum.Duyguları daha güzel aktardığını düşünüyorum.Herkesin kendi fikri kendi zevki tabi :)
Resim

Tepkim bu şekildeydi ama saygım sonsuz :lol:
@Concord
Bro imzanda ki resmi kullandım. Kusura bakma :lol:
The thing I really wanted was...I..already had it. - Jyu Viole Grace
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^

Sesli güldüm yalnız :DYaoi'de bi erkeğe aşık olduğunu kabullenme süreci oldukça komik geliyo bana :D Şuana kadar türkçeye çevrilmiş bütün yaoi animeleri izledim.Akai'nin de dediği gibi benim için umut yok :D
Resim
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

memoww yazdı:
^^^^MytH^^^^ yazdı:Bende shounen-ai,yaoi izleyen bi erkek görmedim daha önce :) Bana kadınla erkek arasındaki aşktan daha romantik geliyor oyüzden izliyorum.Duyguları daha güzel aktardığını düşünüyorum.Herkesin kendi fikri kendi zevki tabi :)
Resim

Tepkim bu şekildeydi ama saygım sonsuz :lol:
Hayatimda ilk kez bir ateist gordugumde ben de ayni tepkiyi vermistim.

Vermek istedigim mesaj anlasilmistir umarim.
Kullanıcı avatarı
Sodakazam
Favori Manga: Slam Dunk, One Piece, Liar Game, Sun-ken Rock, Bakuman, 20th Century Boys, Veritas, Area no Kishi, Eyeshield 21, Kingdom
Favori Anime: Slam Dunk, FMA: Brotherhood, Hajime no Ippo, Death Note, TTGL, Giant Killing, Code Geass, Steins: Gate, GTO, Kaiji, One Outs, Hunter x Hunter, Major

Resim
-God Exists-
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
^^^^MytH^^^^

Anatomi konularında bile meme; meme olarak geçer.Bu ayıp bi kelime değil ki.Sitede böyle bi kelimenin ahlakı bozacak kadar etki yaratacak kadar küçük kişiler olduğunu sanmıyorum burda.Yanılıyo muyum? Herkesin kendi aklı,fikri,iradesi var.Böyle animeler izledin diye eşcinsel mi olman gerekiyo yada göğüs demedin meme dedin diye ban mı yemelisin.Saçmalık bunlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
reshado
Favori Manga: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko,veritas ve the breaker.
Favori Anime: Gintama,db serisi,op,naruto,beelzebub,slam dunk,toriko

^^^^MytH^^^^ yazdı:Anatomi konularında bile meme; meme olarak geçer.Bu ayıp bi kelime değil ki.Sitede böyle bi kelimenin ahlakı bozacak kadar etki yaratacak kadar küçük kişiler olduğunu sanmıyorum burda.Yanılıyo muyum? Herkesin kendi aklı,fikri,iradesi var.Böyle animeler izledin diye eşcinsel mi olman gerekiyo yada göğüs demedin meme dedin diye ban mı yemelisin.Saçmalık bunlar.
Çok güzel söyledin hafız. Bende tam olarak ondan bahsediyorum yani bu tarz serileri eleştiriyor değilim, ama meme deyince bozulan arkadaşlar var sitede. Ben aradaki ironiyi yakalamalarını istiyorum ama her fırsatta ya mesajımız siliniyor yada susturuluyoruz. Bunu söylediğimizde de inkar ediliyor. Gerçekten çok garip.
Resim
Kilitli

“Shounen-Ai & Yaoi” sayfasına dön