Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kimi No Todoke Tanıtım

Kullanıcı avatarı
nurdish.
Favori Manga: Yankee-kun to Megane-chan
Yamato Nadeshiko Shichihenge
Naruto
Beelzebub
..............
Favori Anime: Naruto
Beelzebub
Bleach
One piece
Ouran Hostclub
Wallflower
.................

William.H yazdı:yazarının sonlara yazdığı yazılar güzel galiba yamato nadeshiko sichi henge 'yide o yazmış emin değilim mangasını bile okuyamadım ( hiç bir yerde çıkmıyo belki bulurum ) olma ihtimalinin nedeni resimlere bakarken kendi çizimini gördüm
http://entrancia.files.wordpress.com/2009/12/wahh.png
hatırladığım kadarıyla o da kendisini böyle çiziyordu.
Yamato Nadeshiko Shichi Henge mangasını Hayakawa Tomoko, Kimi ni Todoke'yi ise Shiina Karuho yazdı. Ayrıca o gönderdiğin linkte mangaka kendini çizmemiş. Hayakawa kendini böyle çizmez. Yamato nadeshiko shichi henge'nin türkçesini bu siteden yada yeppudaa'dan okuyabilirsin, şu anda 11. bölümü yayınladık. Ama ingilizcesini okumak istiyorsan herhangi bir manga okuma sitesine Perfect Girl Evolution / wallflower yazarsan direk karşına çıkar :)
Kimi ni Todoke bana göre çok sıkıcı bir manga. Hele mangayı okuduktan sonra animeyi izlemeye kalkışmak işkence gibi geldi :blink: Ama Wallflower'ı pek bir severim, sizlerede tavsiye ederim ;) [reklam hehehe :D]
Kullanıcı avatarı
Shirosaki Ogichi
Favori Manga: Bleach,Naruto,Vagabond
Favori Anime: Bleach,Naruto,Hellsing ,Fairy Tail, Kaichou Wa Maid Sama ,Final Fantasy Series, Another

Kaichou Wa Maid-Sama en güzel Shoujo bence şiddetle tavsiye ederim :)
Resim
nadyne94
Favori Manga: Kaichou Wa Maid Sama! , Vampire Knight
Favori Anime: Kaichou Wa Maid Sama! , Vampire Knight , Bleach

benimde hoşuma gitti..
Romantik komedi izlemek isteyenler için idare eder..
Resim
Kaichou Wa Maid Sama ![/size]
Kullanıcı avatarı
sznjh
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto

Ne yalan söyleyeyim izlerken "Ben de böyle aşk istiyorum!" dediğim nadir animelerden.Kazehaya ve Kuronuma'yı çok yakıştırıyorum.Kazehaya'nın kıskançlıklarına bitiyorum.Kento ilk geldiğinde Sawako'nun saçıyla oynamıştı ve Kazehaya deliye dönmüştü.Ryuu'dan bile kıskanıyor kızı :D
Resim
Kullanıcı avatarı
Trepad0r
Favori Manga: Naruto, Beelzebub, Fairy Tail, One Piece, Bleach, Kuroko no Basuke, Slam Dunk,Akame ga Kill!
Favori Anime: Naruto Shippuden, Beelzebub, Hajime no Ippo, Fairy Tail, One piece, Bleach, Kuroko no basuke, Slam Dunk

1. sezonunu izledim çok fazla sıkmadı iyi denilebilir. Ama animeyi bırakmam sebebim 2. sezonda 3. yada 4. bölümün başka bi bölümle karışmış olması ve büyük bi spoiler alıp hevesimin kırılmasıyla bırakmıştım.. :D
[thumbnail]http://i.hizliresim.com/PEWrP6.png[/thumbnail]

Yaşam ve ölüm bir döngüden ibaret, biz yaşarız, onlar ölür!
Kullanıcı avatarı
insomniac
Favori Manga: Skip Beat,Dengeki Daisy,Orange,Cat Street
Favori Anime: NANA,Steins Gate,Zankyou no terror,Samurai Champloo,One Outs,Sakamichi no apollon,The girl who leapt through time,Kuroko no basuke,Beck

Konu klasik ama çizimleri fevkalade gerçekten.Animesi çok yavaş ilerliyor çok.Can sıkıntısından bitirmiştim ben.Ha,ama mangasına gelirsek çok eğlenceli bir şey.Hala daha devam ediyor,okuyun derim.
[thumbnail=center]http://i.hizliresim.com/1v0go1.gif[/thumbnail]
Pos bıyıklı über Nietzsche
Trajik adam yalnız hiçe
Şarap aldığım market Assos
Ne yapalım böyle buyurdu Dionysos
Kullanıcı avatarı
Hanabi
Favori Manga: Naruto, One Piece, Fairy Tail, Akatsuki no Yona, Chihayafuru,
Favori Anime: Shingeki no Kyojin, Death Note, Bleach, Akatsuki No Yona, Chihayafuru, Kaichou wa Maid Sama
Shokugeki no Souma, Kimi ni Todoke, Kamisama Hajimemashita, Yamato Nadeshiko

nurdish. yazdı:
William.H yazdı:yazarının sonlara yazdığı yazılar güzel galiba yamato nadeshiko sichi henge 'yide o yazmış emin değilim mangasını bile okuyamadım ( hiç bir yerde çıkmıyo belki bulurum ) olma ihtimalinin nedeni resimlere bakarken kendi çizimini gördüm
http://entrancia.files.wordpress.com/2009/12/wahh.png
hatırladığım kadarıyla o da kendisini böyle çiziyordu.
Yamato Nadeshiko Shichi Henge mangasını Hayakawa Tomoko, Kimi ni Todoke'yi ise Shiina Karuho yazdı. Ayrıca o gönderdiğin linkte mangaka kendini çizmemiş. Hayakawa kendini böyle çizmez. Yamato nadeshiko shichi henge'nin türkçesini bu siteden yada yeppudaa'dan okuyabilirsin, şu anda 11. bölümü yayınladık. Ama ingilizcesini okumak istiyorsan herhangi bir manga okuma sitesine Perfect Girl Evolution / wallflower yazarsan direk karşına çıkar :)
Kimi ni Todoke bana göre çok sıkıcı bir manga. Hele mangayı okuduktan sonra animeyi izlemeye kalkışmak işkence gibi geldi :blink: Ama Wallflower'ı pek bir severim, sizlerede tavsiye ederim ;) [reklam hehehe :D]
Yamato Nadeshiko benim Kaichou wa maid sama'dan önce bilinçsizce izlediğim ilk shoujo aslında Yamato Nadeshiko'yu bende daha çok seviyorum ama komedi yönünü daha iyi onun romantizmide çok güzel ama daha az hissettiriyor. Sunako'dan esinlenmiş olabilir Sawako'yu mesela ama tam değil çünkü Sunako Sawako'nun aksine bir karakter Sunako geçmişte olan acı olaydan dolayı insanlardan ümidini kesmiş boşvermiş. Sawako iletişim sorunu var sadece. Sunako öyle bir sorunu olmamasına rağmen duygusal yara aldığı için bunu atlatması o eve taşınan kiracılar sayesinde oluyor. Ve o oğlanlar aklını başına getiriyor biraz.

İki seride iyi tabi ama bende Kimi ni Todoke'nin salt 1. sezonu çok seviyorum sonrasında sıktı beni 2. sezon zor bitirdim devamını mangada merak etmedim. Sadece öpüşmedikleri için ona baktım o da biraz abartı öpüşme olmuş daha masum yapabilirmiş bence.

“Kimi ni Todoke” sayfasına dön