Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kaichou wa Maid-sama!

Romantik ve drama içerikli, shoujo ve Josei mangaları hakkında burada konuşabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
Goncam
Favori Manga: Naruto
Favori Anime: Naruto, Death Note, Soul Eater, Kaichou wa Maid sama

Tesekkür ederiz :)
Süper oldu bu
Resim Wenn der Krieg ausbricht, war der Frieden offenbar ein Gefängnis.. Resim
Kullanıcı avatarı
gilga
Favori Anime: One piece

Bu mangayı es kaza okumuştum gecenin 2 siyid daha sonra 60'a kadar geldim sonra nedense bıraktım. Ama konusu güzel.
Konu Dışı
Bu arada forumda yorum atanların cinsiyetine pek bakmam ama 15 mesaj okuduktan sonra bir tane küfür göremeyince yorum atanların çoğunu bayan olduğunu fark ettim. Sanırım öz eleştiri yapıcak olursak tartışma seviyemiz biraz aşagıda gibi görünüyor. :D
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

@soguk-nevale

Sırf bunu yazmak için giriş yaptım. Çok sağolun. 1-2 senedir bekliyordum biri mangayı çevirse de ağız tadıyla okusam diye. Çok iyi oldu.
Kullanıcı avatarı
soguk-nevale
Favori Anime: naruto, itazura na kiss

Ryuusa Bakuryu yazdı:@soguk-nevale

Sırf bunu yazmak için giriş yaptım. Çok sağolun. 1-2 senedir bekliyordum biri mangayı çevirse de ağız tadıyla okusam diye. Çok iyi oldu.
Goncam yazdı:Tesekkür ederiz :)
Süper oldu bu
bizim de çok sevdiğimiz bi manga
inşallah en kısa sürede güncel haberlerini veririz
gilga yazdı:Bu mangayı es kaza okumuştum gecenin 2 siyid daha sonra 60'a kadar geldim sonra nedense bıraktım. Ama konusu güzel.
Konu Dışı
Bu arada forumda yorum atanların cinsiyetine pek bakmam ama 15 mesaj okuduktan sonra bir tane küfür göremeyince yorum atanların çoğunu bayan olduğunu fark ettim. Sanırım öz eleştiri yapıcak olursak tartışma seviyemiz biraz aşagıda gibi görünüyor. :D
Konu Dışı
shoujonun pembe bulutlar havasına pek küfür yakışmıyor ondan olsa gerek
bir de bütün sitelerde küfür yasak burda serbest olduğu için küfür kullanabilmenin verdiği mutlulukla bol kepçe küfür kullanılıyor olabilir
Kullanıcı avatarı
Goncam

Ben buna ilk bakmaya basladigimda anime bitti zannetmistim
devam ettigini bilmiyodum :)
Son bölümlerde Shintani ye üzülmüstüm baya
Ryuusa Bakuryu
Favori Anime: DN

İlk bölümden değil de animenin bittiği yerden başlasaydınız çok daha iyi olurdu. Çünkü o bölümler zaten var, hem de çok iyi uyarlanmış bi şekilde. Asıl beklenen animenin bittiği yerden sonraki kısım. Tabi yine de siz bilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
soguk-nevale
Favori Anime: naruto, itazura na kiss

Ryuusa Bakuryu yazdı:İlk bölümden değil de animenin bittiği yerden başlasaydınız çok daha iyi olurdu. Çünkü o bölümler zaten var, hem de çok iyi uyarlanmış bi şekilde. Asıl beklenen animenin bittiği yerden sonraki kısım. Tabi yine de siz bilirsiniz.
Zaten o sekilde devam edilecek sadece projeye baslangic yapmak icin ilk bolum yayinlandi ardindan animenin bittigi yerden yani 33. Bolumden devam edilecek
merak etmeyin animeden sonrasi icin cok beklenilmeyecek
Kullanıcı avatarı
damn2u
Favori Manga: Bakuman
Favori Anime: Hunter x Hunter

Mükemmel bir seri, özellikle Usui karakterini seslendiren Seiyuu aynı zamanda Bakuman'da ki Niizuma Eiji gibi çılgın bir karakterin seslendirmesini yaptığı an afallamıştım, Japonlar cidden harika iş çıkartıyorlar. :side:

Yalnız Ending videolarında bile karakterlerin geçmişi ve geleceği hakkında bazı spoiler tarzı kesitler var, buna rağmen ikinci sezon vb. devamı gelmezse çok üzücü olur. :pinch:
I beg to dream and differ from the hollow lies!
Kullanıcı avatarı
Zuko
Favori Manga: Fullmetal Alchemist Berserk Vagabond Dorohedoro Vinland Saga
Favori Anime: Fma Cowboy Bebop Steins Gate Seirei no Moribito GITS Samurai Champloo Gundam Haibane Renmei Kaiba Texhnolyze Welcome to Nhk

arkadaşlar sizce ilk mangadan mı başlasam animeden mi ayrıca erkeklerin de seveceği türden bişey mi
Kullanıcı avatarı
Goncam

Erkekler de sever bence anime yi.
Anime den basla bence cünkü pek filler bölüm yok :)

“Shoujo & Josei” sayfasına dön