Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Manganın Ceviris

Kilitli
fthyldz
Favori Manga: Naruto, The Breaker New Waves, One Piece, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, Naruto Shippuden, Bleach

Çevirisine Dewam Eden Arkadaş Warmı Yada Elinde Çevirisini Bulabileceğim Biyer Bilen Warsa Cvp Versin Ltfn Şimdiden Teşekkürler Çeviri Yapan Arkadaşlara Kolay Gelsin Allah Razı Olsn (:
Kullanıcı avatarı
Justice4aLL
Vaizard
Vaizard
Favori Manga: Bleach,Veritas,OnePiece
Favori Anime: Bleach

78. bölüme kadar var suan sitede ve aktif olarak cevrılmeye devam edılen bır serı bence bıraz sabırlı olmalısın (:
Resim
fthyldz
Favori Manga: Naruto, The Breaker New Waves, One Piece, Beelzebub
Favori Anime: One Piece, Naruto Shippuden, Bleach

Cevap İçin Teşekkürler. Bu Arada Epidir Bakıyordumda Yeni Bölüm Eklenmeyince Sorim Dedim Bir (:
kao.one
Favori Anime: Tsubasa Chronicle serisi

Bugün başladım ve bitirdim çok güzeldi umarım en yakın zamanda çeviri devam eder tamda asıl olaya girecekken ara vermişsiniz :( bu arada sitenizi uzun süredir takip ediyorum ama daha yeni üye oldum bu arada bir çok manganızı okudum ve bir çoğununda güncellerini bekliyorum :)
En son SilverMask tarafından 05 Haz 2011 23:47 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sebep: Yazılarımıza,büyük harfle başlıyoruz
SignerYusei
Favori Manga: Kimino Iru Machi
Favori Anime: Death Note,Code Geass,Elfen Lied,Naruto,Chaos Head,Natsume Yuujinchou,Sora No Otoshimono

Bunların amacı manga falan çevirmek değil.Skyhigh çeviri grubundan bahsediyorum.78. bölüm ta geçen yıl 31 mayıs 2011 de eklendiyse ve şu an en son çeviri 81. bölüm ise bu düpedüz milleti kandırmaktan başka bir şey değil.Sitede başka çeviriler devam ediyor sadece bu manga hariç.Fansub yönetimi ile irtibata geçtiğimde bana 1 ay önce ''Çeviri devam ediyor yeni bölümler yakında eklenecek'' dediler ama hala bir şey olduğu yok.Şu işe doğru düzgün disiplinli çalışan bir ekip gelse ne bunlara gerek var ne de o kadar insanı aptal yerine koyup bekletmeye...Umarım bir an önce düzgün birileri el atar bu işe...
Celebhol
Favori Anime: -

Sorun bizle alakalı değil, kilit.
Kilitli

“Kimi no Iru Machi” sayfasına dön