Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Vagabond 317 tartışma / 318 öngörü

Kilitli
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Buradan...

Arkadaşlar seri az çok düzenli çıkmaya devam ediyor denilebilir.Sitemizde türkçe olarak da güncele gelmesi uzun sürmez diye umuyorum.Daha önce açılmamış ama meraklısı ve içinde yazma isteği olan kişiler olabilir diye 317. bölümün konusunu açtım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Amatsu Mikaboshi
Favori Manga: H.D.Kenichi Hajime No ippo Naruto
Favori Anime: Hajime No İppo

Konu acman ıyı olmus. Seri ara verince, takip etmeyi bırakmıstım tabi arada yine bakıyordum fakat uzun sure ses gelmeyınce bende takıp etmıyordum, ins. tekrar baslar.
Resim

Ağızdan çıkan söz, yaydan fırlayan oka benzer. İkisini de geri getirmek mümkün değildir. Ok atılmadan önce iyi nişan alınmalı, söz söylenilmeden önce iyi düşünülmelidir.
Hz.Mevlana
Kullanıcı avatarı
berserk92
Favori Manga: Berserk, Vagabond, Feng Shen Ji, City of Darkness, Vınland Saga, Gigantomakhia, Banya, Gwi.
Favori Anime: Berserk, Death Note, Fullmetal Alchemist Brotherhood, Deadman Wonderland, Fullmetal Alchemist, Claymore, Rainbow Nisha Rokubou no Shichinin, Shingeki no Kyojin, Bleach, Fairy Tail, Shura no Toki.

Seri sonbaharda dönüyor. :pinch:
Işık ne kadar kuvvetliyse düşen gölgelerde o kadar karanlıktır.
Kilitli

“Vagabond” sayfasına dön