Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Gantz 376 Tartışma/ 377 Öngörü

Kilitli
afzozatmaca
Favori Manga: Veritas,Bleach,Naruto,
Gantz,Beelzebub,
Vagabond,
The Breaker new waves
Sun Ken Rock
Favori Anime: Naruto,
Bleach,
Hellsing OVA serisi
FMA:Brotherhood

Resim
Kullanıcı avatarı
roronoa

Ulan o kadar bölüm meğerse bu bölüm için hazırlanmış...Gayet güzel bir bölümdü.Yenildik ama gerçek kahramanlar savaşmadan galip belli olmaz havası içindeydi.

O kadar seri içinde en özgün karakter bence Gantz dan Kei kurono diğeride one piece den Luffy .. :laugh:
Mangayı en başından okuyunca Kei kurono karakterinin herşeyiyle yapmacıktan uzak ve gayet gerçekçi bir karakter olduğu herşeyiyle ortaya çıkıyor bence ...
Zaten Gantzın diğer mangalardan ayıran özelliğide fantastik öğeleri, gayet başarılı ve gerçekçi biçimde işleyişi değil mi..
Resim
Tuco
Favori Manga: One Piece
Favori Anime: One Piece,Shigurui,Basiliks

Amerikalılara böcek muamelesi yaptı,iş yine Kurono'ya kaldı.Güzeldi..
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

Abov. Muhteşem bölümdü resmen. Naptı la 4göz öyle. Aman yarap akıllara zarar.

Kei şimdi sıçtın olm. Kız da yanında. Gitmezsen adam değilsin zaten. Gidiş kesin. Nasıl gideceği muamma da bi şekilde gidecek.

Keinin ölümü 10 bölüm içerisinde olur tahminen.
Kullanıcı avatarı
kilitkilit
Favori Anime: Animatrix

Niye gidişi kesin olsun ? Kız yanında ki zaten o kız için adamların şehrini yoketmedi. Onun sayesinde katil olmadı. Bu 4 göz kardeşimizede nah gelir demek istiyorum DD. Bizim adamı gerizekalı amerikalılarla karıştırdı herhalde bu 4 göz.

Ölmelerine çok sevindim ayreten, en iyi amerikalılar hem gerçek hayatta hem mangada ölü amerikalılardır. Savaş bitmiş esirleri kesiyorlar. Aynı boku ebu garipde falanda görebilirsiniz. Iraklı savaş esirlerine yaptıkları işkenceler meydanda. Dünya üzerindeki en barbar en cani millet onlar. Mangada bile kendilerini belli etmişler. Helal olsun!
napolyon sürgünde öldüğünde, doktorlar onun s.kini kestiler. süslü bir kavanoza koyup rahibine verdiler, neden bilmiyorum. yıllar boyunca napolyon'un s.ki açık arttırmalarda en çok parayı verenler arasında birçok kez el değiştirdi. günümüzde en az üç kişi napolyon'un s.kine sahip olduğunu iddia ediyor. ama mesele gerçek s.kin kimde olduğu değil. esas soru... öteki iki s.k kimlere ait?"Resim
Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

Toplum baskısı, sorumluluk hissi. Bunlar işlenir Kuro'nun üzerinde. O çağrı yarım kalmaz yahu.

Nolcak ? 4göz sikicek ışınlanamayanları. Işınlananlar bizimdir. Bittigitti.

Başka bir olasılık. Yeni elemanlar yetiştirilir gantz için. Kuro da öğretmen olur, kalan sağlar/ışınlanabilenler de öğretmen olur. Dünya ordusu yetiştirilir. :D Hikaye uzadıkça uzar, boka sarmaya başlar Bleach2 olur.

Bence olacaklar : Kuro dicek ki "bi şekilde ışınlayın beni oraya sikicem onun götünü". Sonra ışınlanacak. Kalan sağlarla hardcore bir kapışma.

Serinin nabzı yüksek de şuan. İyice tavan yaptırılabilir diye düşünüyorum ben :D Öyle umuyorum diyelim :D
Kullanıcı avatarı
roronoa

Nolacak ışınlanır oraya bir şekilde ...bir bakmışın 4 gözün karşısında . :P ...Ben keinin tepkisini merak ediyoum ..
olası tepkiler
1-) Anamm sabahlar olmasın B)
2)dön de ense traşını göreyim.
3)Nakamalarımı bırak ulen deyyus
4) yaprağı yedik
Resim
Kilitli

“Gantz” sayfasına dön