Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Gantz Tanıtım

Gol D. Roger
Favori Anime: korsanfan : AntiNewEra

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 22:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

Gol D. Roger yazdı:
ugur_tatli yazdı:
Konu Dışı
@Gol D. Roger
Naruto ve Bleach'i One Pİece'den çok aşağı görmüyorum, hatta Bleach benim için hepsinden daha yukarıda.
One Piece'in iyi, Bleach ve Naruto'nun kötü olduğu ağzımdan çıkmadı, benimle konuşurken önyargılarını bırakıp gel.
Gol D. Roger yazdı:Aynı sebebi sunarak Naruto ve Bleach'i bırakmadığına sevindim Uğur'um ^_^
Konu Dışı
Burada sadece Naruto ve Bleach'i yazıp One Piece'i gayıran ve onları daha aşağı gören ben değilim panpa. :woohoo: Tabi ki senin beğeni seçimin. :)
► Spoiler Göster
Edit: Spoiler
En son ugur_tatli tarafından 07 Nis 2013 03:02 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 22:04 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ugur_tatli
Hakiki Spagetti
Hakiki Spagetti
Favori Manga: Toriko, Attack on Titan, Kaguya-sama, Mob Psycho 100, Minamoto-kun Monogatari
Favori Anime: Attack on Titan, Kaguya-sama, Steins;gate

@Gol D. Roger
Tamam panpa bittiğinde tekrar göz atarım, spoiler de ekledim.
Sae
Favori Manga: -
Favori Anime: -

Japonya halkı gerçekten bu Manga'da ki gibi mi? Amk ne kadar duyarsız bir halk resmetmiş adam her tarafta şellim şüllüm tipler yaratıklar geziyor amk bir tanesini kafeste görsem çılgın atarım millet etrafına toplanıyor. Valla burda bir şehirde böyle bir vaka gerçekleşse şehrin yarısından fazlası şehirden kaçar.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
ozman

böyle yaratıklar köylere kasabalara geldiğini düşün bizimkiler ne tepki verir?önce nacaKLA sonra çifteyle saldırır ya sonra.....da...:D
Sae

► Spoiler Göster
En son Sae tarafından 17 Nis 2013 02:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
Gol D. Roger

► Spoiler Göster
En son Gol D. Roger tarafından 02 Şub 2018 22:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Sae

Bitti mi şimdi manga :(
Resim
► Spoiler Göster
► Spoiler Göster
TribalCain
Favori Manga: Onepunch-man
Favori Anime: Onepunch-man

Ya ulan bitemez banane!Sikerler böyle işi ! Böyle bitirmemi olur! Biz merak ediyoruz ilerde nooldu?
Resim

“Gantz” sayfasına dön