Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Kingdom (Spoiler)

Kanlı canlı Seinen serileri burada tartısabilirsiniz.
Shirohige
Favori Manga: Tower of God, Bleach,
King of Hell
Favori Anime: Full Metal Alchemist Brotherhood,
Angel beats, Bleach,

Hani hikaye iyi güzel hoş da, bu seni haklı yapmıyor maalesef Ai'nin sözde kralı. Adam kraliçe için kendime çeki düzen vermem lazım dedi, iki saniye sonra manipüle edildi. Tebrik ediyorum.
Resim
Kullanıcı avatarı
Baryshx
Favori Manga: Berserk, Homunculus, Akumetsu, One Piece, Kingdom, Golden Boy, Oyasumi Punpun, 20th Century Boys, Vagabond, Shin Angyo Onshi...
Favori Anime: LotGH, Gits, Paprika, Juuni Kokuki, Kuuchuu Buranko, Texhnolyze, Shigurui, HxH, Dragon Ball, Wolf's Rain, Akira, Sayonara Zetsubou Sensei, The Tatami Galaxy, Kino no Tabi: The Beautiful World...
İletişim:

Kaplan Miranza yazdı:Kingdom yeni yeni farkedilmeye başlanan bir manga . Şu anda ingilizceye çevriliyor Haftada bazen 7 bazen 6 sayı çevriliyor. 311deler. Bende raw çevirisini sabırsızlıkla bekleyenlerdenim. Raw halini okumak imkansız resimlere bakarak birşeyler anlamaya çalışmak çok cansıkıcı. Severek takip ettiğim ikinci seridir.
Türkçesi malesef yok denecek kadar az çevrilmiş durumda. 23 deydi en son.
Aslında çevirmen arkadaşlar direkt 235 yada 240dan başlaması daha mantıklı . Güncele yetiştirip sonra eksikleri tamamlayabilirler.
Çünkü Animesinin ikinci sezonu yayınlandı ve mangada o sayılara denk geliyor. Animesini ceviriyolar şu anda 2. sezon 30. bölümde ve İhtiyar amcanın savaşı bitti . Mangasınıda buna göre çevirseler avantaj yakalamış olurlar.
Arkadaşın dediği gibi yapılsa, Yani animenin bittiği yerden çevirilmeye devam etse mangası iyi olurdu. Bu manganın daha çok yolu var. Sezon sezon değilde, devamlı olarak her hafta çıksaydı animesi, ingilizce mangaya mahkum kalınmazdı :pinch:
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Kraliçeye sempati duydum biraz bu bölümde. Ai' penisiyle tekerlek kaldırması konusunda mütevazi davranıyor ben olsam tabi kral olurum derdim. Bu şaklabanlık değil büyük yetenek. Kral dediğin tüm kuvveti ile kaldırabiliyor mu eşek kadar tekerleği.
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Kısa Lm
Favori Manga: Kingdom - Bakuman - One Piece - Naruto - Bleach - Elfen Lied - FMA - Fairy Tail - Death Note - Hunter x Hunter - Shingeki no Kyojin - Historys Strongest Disciple Kenichi
Favori Anime: Kingdom - Gintama - Hellsing - Hunter x Hunter - Bakuman

Souten Kouro diye bi anime denk geldi türkanime.tv de işten güçten vakit ayırıp izlemedim fakat ileri sara sara göz atınca kingdom benzeri bi şey gibi duruyo başlık açmaya üşendim ilgili kesimde bu başlıktadır diye buraya atıp kaçıyorum
Shirohige
King of Hell
Angel beats, Bleach,

Son bölümde "nereden nereye..." dedim. Özellikle ayak sesleri ve Sai'nin herkesin önünde o ihtişamı ile durması duygulandırdı. Bir sonraki bölümü heyecanla bekliyorum. Şu iç meseleler bi hallolsa da büyük savaşlara geçsek.

İkinci mesele de Ai ordusunun büyük kapıdan kolayca geçmesi oldu. Sanırım gene bi "son anda kurtarma" olayı göreceğiz. Fakat bir sürpriz bekliyorum. Olursa manga tadından yenmeyecek.
Resim
Shirohige
King of Hell
Angel beats, Bleach,

Spam yapmış gibi olmam herhalde yeni bölüm olduğundan.

Ryofui gibi bi villain her seriye lazım. Şu an kalkıp ayakta alkışlayasım geldi cidden. Sonunda yenileceğini hepimiz bilsek bile, kraliçe gibi zehir birini bile elinde top gibi oynatabildi. Sevmesem de hakkını vermek lazım.
Resim
Kullanıcı avatarı
Jyu Viole Grace
Favori Manga: Tower Of God, Bleach,Naruto,Freezing,Kİngdom, Assassination the Classroom,Noragami
Favori Anime: Naruto

Her villain sırtından bıçaklanır tarihte. Son bölümde bunuda gördük. Adamsın shoue kun.
Shirohige
King of Hell
Angel beats, Bleach,

Stratejik deha Shouhei reyize selamlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
The Butcher of Sands
Favori Manga: One Piece, Berserk
Favori Anime: Hunter x Hunter, Jojo's Bizarre Adventure

Shouhei serideki favori karakterlerimden biriydi. En büyük sebebi de her duruma en iyi ve hızlı şekilde tepki verebilmesi. Bu özelliğine hayranım bu adamın.
Resim
Kullanıcı avatarı
iloque
Favori Manga: One Piece , Vagabond, Kingdom
Favori Anime: One piece

Adam akıllı bir savaş göreceğiz gibi görünüyor. Bu gelen adam da kankinin adamıydı sanırım 50000 kişilik ordu da onun olmalı da onunla shin nasıl anlaşacak bilmiyorum, iyi bir ekip olamazlar gibi duruyor. Kesin bizimki ikide bir insanlık dersi vermeye kalkar kankiye.
[thumbnail]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m609v ... r1_500.gif[/thumbnail]
► Spoiler Göster

“Seinen” sayfasına dön