Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Katekyo Hitman Reborn ~ Tanıtım

Kullanıcı avatarı
Roland
Favori Manga: One Piece , Naruto, Liar Game , The Breaker , Golden Boy
Favori Anime: One Piece , Naruto , Death Note , Dragon Ball , Basilisk , Samurai 7 , Hellsing , Golden Boy

Bende sizin yorumlarinizi okuduktan sonra baslamaya karar verdim. Ama 2 sorum var : Anime kaç bölüm sürüyor ? Hala başlamadı mı ?
Resim Dünyadaki en büyük kılıç ustası olmaya karar verdiğimde hayatımı çoktan bir kenara attım.
Roronoa Zoro
Kullanıcı avatarı
potrecellat
Favori Manga: naruto,veritas
Favori Anime: Naruto,bleach,soul eater ,death note,pokemon

Yok baslamadi birader animesi toplam 204 bolum
Kullanıcı avatarı
Roland
Favori Manga: One Piece , Naruto, Liar Game , The Breaker , Golden Boy
Favori Anime: One Piece , Naruto , Death Note , Dragon Ball , Basilisk , Samurai 7 , Hellsing , Golden Boy

potrecellat yazdı:Yok baslamadi birader animesi toplam 204 bolum
Eyvallah dostum . Peki başlayıp başlamayacağı hakkında bir bilgi yok mu ?
Resim Dünyadaki en büyük kılıç ustası olmaya karar verdiğimde hayatımı çoktan bir kenara attım.
Roronoa Zoro
Kullanıcı avatarı
potrecellat

O konu hakkinda hicbir bilgim yok biraderim.Ama bu anime kanallarinda bildigim kadariyla japonyada yaz-kis gibi mevsimlerde yeni anime geliyorsa tanitimi yapiliyormus Turkiyedekilerde boyle bilgi ediniyor. Su an olmasa bile ilerde olursa boyle haberin olabilir.
Kullanıcı avatarı
UchihaItachı
Favori Manga: Naruto,One Piece,Fairy Tail,Bleach,Katekyo Hitman Reborn
Favori Anime: Naruto,One Piece,Katekyo Hitman Reborn

Mangasını çeviren biri var mı ya da mangaturk ekibi Katekyo Hitman Reborn'u çevirmeye devam edecek mi ?
Resim
Kullanıcı avatarı
potrecellat

Çevriliyor şu anda ama hangisi çeviriyodu unuttum galiba çekirdek çeviriydi :whistle:
Kullanıcı avatarı
UchihaItachı
Favori Manga: Naruto,One Piece,Fairy Tail,Bleach,Katekyo Hitman Reborn
Favori Anime: Naruto,One Piece,Katekyo Hitman Reborn

potrecellat yazdı:Çevriliyor şu anda ama hangisi çeviriyodu unuttum galiba çekirdek çeviriydi :whistle:
352'de kalmışlar ve araya girmişler onlar.
Resim
Kullanıcı avatarı
ken-chan
Favori Manga: Bleach
Favori Anime: Bleach - Hajime No Ippo - Slam dunk - Death Note - Code Geass - Rurouni Kenshin - Gintama - Samurai Champloo - FMA Brotherhood - Hellsing - Basilisk - Samurai 7 - Steins Gate - Cowboy Bebop - Great Teacher Onizuka - One Outs - Hunter X Hunter

Animenin türkçe altyazısı yok mu yoksa ben mi bulamadım? 1-6-7-8. sezonlar dışında gerisi doğru dürüst yok
Kullanıcı avatarı
liva
Favori Manga: naruto,fma,d gray man
Favori Anime: naruto ,fma bratherhood ,d gray man

Bir ara seslendirenler bakmıştım. Çok ilgimi çeken iki tanesini söyleyeyim. Biri lambonunnun seslendiricisi çok ünlü bir shonen ana karakteri olan narutoyla aynı kişi (gördüğümde sok oldum) biri giotto ve tsunanın gelecek halini seslendiren kişi ise fairy tailden jellali seslendiren kişi namikawa daisukedir.
Resim
Kullanıcı avatarı
JiraiyaFlash
Favori Manga: Naruto, Wolf's Rain, Claymore ,SlamDunk, Hunter x Hunter, One Piece, Vagabond, Vagabond, Feng Shen Ji, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
Favori Anime: Naruto, Naruto Shippuden, Samurai 7, GunGrave,Claymore, SlamDunk,
Wolf's Rain, Hunter x Hunter 2011, Cowboy Bebop, Death Note, Katekyo Hitman Reborn, Boku no Hero Academia
İletişim:

Yeni başladım manga da 3 sayı anime de 8 bölüm izledim Reborn olmasa çekilmez..Bir kaç yerde Naruto'ya ve Bleache alternatif olarak gösterildiğini okuyunca devam ettim. Ancak ne o ne de o :) Biraz daha sıkacağım dişimi 15. bölüme kadar kurtardı kurtardı yani
Resim

“Hitman Reborn!” sayfasına dön