Değerli arkadaşlar sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Forumu güncel tutmaya ve olabildiğince ilgilenmeye çalışıyoruz. Sitemize girince üye olup ilgilendiğiniz manga konularına mesaj atarsanız seviniriz.

Fullmetal Alchemist Anime

Kullanıcı avatarı
valheru21
Beyaz Avcı
Beyaz Avcı
Favori Manga: One Piece, Naruto,Hellsing,Bakuman
Favori Anime: Gintama,One Piece, Naruto, Hellsing, Yu-Gİ-Oh, Bleach,Bakuman, Samurai 7

Benim favori karakterim Yarbay Huges'ti.Herkese kızının resmini göstermeleri Albay'la ciddi bir telefon görüşmesi sırasında Albay'a bir ana önce evlen deyip Albay'ın sinirini telefonu çarparak çıkarmayı sağlaması falan süperdi.
Öldükten sonra fullmetal alchemist'ten biranda soğudum.Eski tadı alamadım animeden.
Resim "Dünyaca ünlü bilim adamları tarafından söylense bile saçmalık her zaman saçmalık olarak kalacaktır"
John Lennox
Netizen

İlk seri hikayeden çok karakterler üzerine kurulu olduğu için insanda çok fena duygusal izler bırakabiliyordu, dram yönü müthişti! Sırf o yönü yüzünden birçok insan hala "İlk seri mi 2. seri mi?" diye tartışır.
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist
Favori Anime: Fullmetal Alchemist, Shingeki no Kyojin

İlk seri ayrı güzel, ikinci seri ayrı güzel, mangası ayrı güzel, anime openningleri, endingleri ayrı güzel idi.
Sahiden bu kadar güzel bir senaryoyu nasıl düşünmüş bu adam.
Benim favorim Lin'gildi.
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

Bu resim bana işkence eden bütün öğrencilerime gelsin;
► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
Millennium Wizard
Favori Manga: One Piece,Hellsing
Favori Anime: Fma,Bleach,One piece

hercaiebabil yazdı:İlk seri ayrı güzel, ikinci seri ayrı güzel, mangası ayrı güzel, anime openningleri, endingleri ayrı güzel idi.
Benim favorim Lin'gildi.
Mangakası adam değil :laugh:
Resim
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova
Favori Manga: Shingeki no Kyojin, Akame Ga Kiru, Pandora Hearts, Basara, 7 seeds, Fullmetal Alchemmist

Millennium Wizard yazdı:
hercaiebabil yazdı:İlk seri ayrı güzel, ikinci seri ayrı güzel, mangası ayrı güzel, anime openningleri, endingleri ayrı güzel idi.
Benim favorim Lin'gildi.
Mangakası adam değil :laugh:
Doğru ya. Hatta diğer mangalarına falan da bakmıştım, "Var mı fma gibi başka?" diye.
Düzelttiğin için teşekkürler. :cheer:
"VAR OLMAK HAKTIR" [thumbnail]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 3557_n.jpg[/thumbnail]

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
xqwxqw6
Favori Manga: One Piece,Veritas,Naruto,Bleach,Gantz,Gamaran
Favori Anime: One Piece,Naruto,Naruto Shippuuden,Bleach,Bakuman,Sword Art Online

Simdi bu animenin 2 serisi var bunlar Naruto ve Naruto Shippuuden gibi mi yoksa sadece Brotherhood izlesek hikaye yarım mı olur bilgilendirirseniz sevinirim.
Resim

Sırf birilerini korudun diye övüneceğine, neden kardeşlerine güçlenmeni sağladıkları için bir teşekkür mektubu yollamıyorsun.
Kullanıcı avatarı
madaraninsolsharingani
Favori Manga: Bleach, One Piece
Favori Anime: Code Geass, FMA:Brotherhood,Naruto, Bleach, One Piece

@xqwxqw6
Henüz ikisini de izlemedim ama; Full Metal Alchemist animesi Mangadan bağımsız, Full Metal Alchemist Brotherhood animesi ise mangayla alakalı.
Resim
Kullanıcı avatarı
hercaiebabil
SüperNova
SüperNova

Tamamen bağımsız değil.
İlk anime bazı konularda mangadan almış olsa da bir süre sonra tamamiyle kendi yolunda gitmiş. İkinci anime ise bazı sahneler dışında mangadan uyarlanmış.
Ama ikisi de çok güzeldir. Başlangıç bölümler açısından kıyaslandığında ilk anime daha güzel (bence) ama izleyenler ikincinin yanında birincinin sözünü bile geçirmez.

► Spoiler Göster
Kullanıcı avatarı
xqwxqw6
Favori Manga: One Piece,Veritas,Naruto,Bleach,Gantz,Gamaran
Favori Anime: One Piece,Naruto,Naruto Shippuuden,Bleach,Bakuman,Sword Art Online

Tamam anladım. Yani ikinci seri birincisinin devamı değil.
Resim

Sırf birilerini korudun diye övüneceğine, neden kardeşlerine güçlenmeni sağladıkları için bir teşekkür mektubu yollamıyorsun.
Kullanıcı avatarı
anime-manga
Favori Manga: naruto death note fullmetal alchemist
Favori Anime: naruto death note fullmetal alchemist

İkinci animesini izlemştim tvden internetten de birincisini izledim ama üzüldüm baya internetten yanlışı izledi diye ama kesinlikle ikincisi daha güzel.

“Fullmetal Alchemist” sayfasına dön